❤❤❤ Planuojame 2019 metų žirniukus ❤❤❤

Komentuoti
  1. 2018.10.19 08:46 (prieš 1 mėn.)

TheHappiest parašė:

Super paaiškinta! 👌🏻😇

4
  2. 6 mėn. 2 sav.
    Evaldas 4 m. 1 mėn.

2018.10.19 09:54 (prieš 1 mėn.)

Siandien vel mmm vyras liudi.. sake pirksim suniuka... .sakiau viskas. Varau i sporto kluba ir gyvent normaliai o ne laukimu vis. .kaip bus taip jau

2
  3. 1 m. 3 mėn.

2018.10.19 09:54 (prieš 1 mėn.)

Kvietkeliss parašė:
    Sveikos štai mano rytinukas iškart ryškiai!😎🤗

Puikus! Bet kraujuką irgi būtų galima pasekti.

1
  4. 2018.10.19 09:57 (prieš 1 mėn.)

TheHappiest parašė:
    Nu apie ką čia šnekat? Man gal reiktų gydytojos mokslus pabaigti, kad matyčiau, jog testai į blunkantys? 🙄

Aš nenurodysiu kokius mokslus kam derėtų pabaigti, bet elementaraus takto kito atžvilgiu, manau, stinga.
    Mes nėi viena iš čia esančių nežinome kodėl blunka tie testai. Ar tai jautrumas jų kaltas, ar per didelis suvartotų skysčių kiekis iš vakaro, sutapo su blukimo, ar gręsiantis persileidimas.
    Nei viena nežinome, galime tik pasidalinti savo patirtimi.

7
  5. 2018.10.19 09:59 (prieš 1 mėn.)

Barbee parašė:
    Siandien vel mmm vyras liudi.. sake pirksim suniuka... .sakiau viskas. Varau i sporto kluba ir gyvent normaliai o ne laukimu vis. .kaip bus taip jau

Kiek laiko planuojate?

6. 2018.10.19 10:01 (prieš 1 mėn.)

Manami parašė:
    Aš nenurodysiu kokius mokslus kam derėtų pabaigti, bet elementaraus takto kito atžvilgiu, manau, stinga.

Būtent. Tai kame bėda? Kad kažkas savo nuomonę parašė?

2
  7. 2018.10.19 10:04 (prieš 1 mėn.)

Lioness parašė:
    As cia apskritai tureciau daug klausimu kam tie prg ,hcg ,testu stebejimai. Jei viskas ok tai ir vystysis, o ne issivalys. Kam tie trydaliojimai, jus ka 16-k…

Laimingos tos moterys , kurios pastoja is pirmu sykiu, kurios nezino ka reiskia lankytis pas gyd. Nzno kas yra is vis tas prg, ar kiti kraujo tyrimai.
    Duok D. Kad lazda neatsisuktu -ir netektu trydalioti niekad niekam...

12
  8. 2018.10.19 10:06 (prieš 1 mėn.)

Barbee parašė:

Man šiandien irgi kažkoks lūžis... Darbe jau ne vieną ašarą nubraukiau. Nenormalus liūdesys. Dar taip nebuvo. Bet ateis mm, atsileis visas nervas ir vėl pulsim į darbus. Užsisakiau conceive plus (Camelioj dabar akcija, kam įdomu), užsiregistravau pas gydytoją. Pabandysim kažką naujo.
    Stiprybės ir kantrybės!

3
  9. 2018.10.19 10:12 (prieš 1 mėn.)

spumante parašė:
    Man šiandien irgi kažkoks lūžis... Darbe jau ne vieną ašarą nubraukiau. Nenormalus liūdesys. Dar taip nebuvo. Bet ateis mm, atsileis visas nervas ir vėl pulsim į da…

Tikrai sunku ir darbe, kai komentarų visokių pasigirsta... ne visoms, deja, pastoti, greitai pavyksta...Reikia daugiau stiprybės ir pačioms ir antrosiomos pusėms, nes ne kiekvienas vyras parodo, kad ir jam skauda :(.

10. 6 mėn. 2 sav.

2018.10.19 10:15 (prieš 1 mėn.)

Labas rytas merginos, pasidariau vakar testą, lyg ir nieko nebuvo. Pasidėjau į spintelę, šiandien ryte atrodo taip :
    Čia gal taip dažnai po daugiau laiko antrą juostą meta?

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras