❤❤❤ Planuojame 2019 metų žirniukus ❤❤❤ (Archyvas iki 2019.01.02)

1. 2018.10.20 10:53 (prieš 7 mėn.)

Norėčiau pradėt bkt sekt tai nuo kurios dienos pradet? ketvirtad buvo paskutine mm diena 🤔 jei vyksta ov bkt kyla?

2. 2018.10.20 10:55 (prieš 7 mėn.)

rožine parašė:
    Norėčiau pradėt bkt sekt tai nuo kurios dienos pradet? ketvirtad buvo paskutine mm diena 🤔 jei vyksta ov bkt kyla?

aš asmeniškai sekiau BKT nuo tos dienos kai baigiasi mėnesinės ir iki kol jos prasideda kitame cikle žodžiu, matavausi visada išskyrus mėnesinių dienas. BKT pakilimas rodo, kad ovuliacija jau įvyko

3
  3. 2018.10.20 10:57 (prieš 7 mėn.)

mazule16 parašė:
    aš asmeniškai sekiau BKT nuo tos dienos kai baigiasi mėnesinės ir iki kol jos prasideda

Pradėsiu nuo pirmad tuomet kad kas dien tuo pat metu galečiau matuoti , su kokiu termometru matuojat?

4. 2018.10.20 10:58 (prieš 7 mėn.)

rožine parašė:
    Pradėsiu nuo pirmad tuomet kad kas dien tuo pat metu galečiau matuoti , su kokiu termometru matuojat?

geriausia turbūt elektroniniu, ir kad rodytų padalas, tarkim ne 37, o rodytų 37,00 ir svarbi matavimo vieta ir laikas - jei visada turi būti tokie patys jeigu vesite duomenis šiame puslapyje, tai įrašykite tikslų laiką kada matavote, nes jei laikas ir nebus vienodas - programėlė pati automatiškai apskaičiuos realią jūsų temperatūrą

2
  5. 2018.10.20 11:02 (prieš 7 mėn.)

O kuri programėlė bkt sekimui yra patikimesnė? TD ar Fertility friend?
    Man skirtingai ov dienas rodo, nežinau pagal kurią 7dpo skaičiuot.

6. 2018.10.20 11:05 (prieš 7 mėn.)

Beezy parašė:

Man irgi skirtingai rode, pagal ov testus sutapo Feritility.

7. 2018.10.20 11:07 (prieš 7 mėn.)

rožine parašė:

Svarbiausia, pries matuojant viska issiaiskinkit kaip vyksta bkt matavimas inernete daug info. Kad nebutu taip, kaip cia simta kart yra rase, kad bkt matuoja pazastyje, vakarais ir t.t

2
  8. 2018.10.20 11:11 (prieš 7 mėn.)

As kitiem patarineju bet savo bkt si karta nesuprantu, padekit ketvirtadieni buvo ov skausmas, labai ryskus bkt pakritusi. Ir ov testas per tuos skausmus buvo teigiamas, paskui iki siol neigiami. BKT biski su trikdziais vis anksciau pabundu, bet penktadieni pakilo, o siandien nukrito vietoj kilimo. Tai cia jei buvo ov ji nepilnaverte ar kaip? Ar dar gali veliau ov buti ir pakilti siom dienom nors skaudejo ketvirtadieni :/ Pirma kart ov per puse metu jauciau desinej, visad kairej skausmai, gal joje kazkas ne taip

tevu-darzelis.lt/[email protected]

9. 2018.10.20 11:20 (prieš 7 mėn.)

Beezy parašė:

aš pati vedžiau į TD ir dar į mobiliają programėlę FLO, tai tik 1 iš 4 stebėtų mėnesių sutapo ties ovuliacijos vienoda diena (budavo 2-3 dienų paklaida) kuri patikimesnė programėlė nežinau, bet net kai ir išmeta kiaušinuką TD juk rašo ar maža O tikimybė buvo ar didelė, todėl 100 % patikimumo kaip ir nėra, kol nėra pastojama

1
  10. 2018.10.20 11:27 (prieš 7 mėn.)

kotrynalis parašė:
    As kitiem patarineju bet savo bkt si karta nesuprantu, padekit ketvirtadieni buvo ov skausmas, labai ryskus bkt pakritusi. Ir ov testas per tuos skausmus buvo te…

nesu ekspertė, pati tik 4 mėn stebėjau BKT, bet manau, kad O dar nebuvo pas jus, o tik bus o dėl ovuliacinių pojūčių, tai maudimai įvairūs gali būti ir prieš O, ir per O, ir po O. Man yra buvę su tais pojučiais susimaišymo, bet ir skaičiau, kad tai normalu manau dar darbuokitės, kol neparodys programėlė ovuliacijos užfiksuotos datos

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.