❤❤❤ Planuojame 2019 metų žirniukus ❤❤❤

Komentuoti
  1. 8 sav.
    Mergaitė 7 m. 8 mėn.

2019.02.12 08:40 (prieš 1 sav.)

LunaLuna parašė:
    Sveikute man praeitą ciklą ir papulius taip skaudejo kad nei ant šono verstis nei ką.. kai atėjo mm ir praėjo. Blin aš ir šiandien neistveriau pasidariau testuka ..…

Sveiki matau panašaus amžiaus vaikučiys turim ir panašiai antram pribrendom

2. 4 mėn. 3 d.
    Kajus 7 m. 6 mėn.

2019.02.12 08:52 (prieš 1 sav.)

Nude parašė:
    Sveiki matau panašaus amžiaus vaikučiys turim ir panašiai antram pribrendom

Labutis😄 tai vat kad jau laikas ir antram ir trečiam🤣 ir kaip sekasi jums gaudyti antrąjį gandriuka😍?

3. 2019.02.12 10:08 (prieš 1 sav.)

Anaksunamun parašė:
    Aciu ❣️ nepramuse, bet vis teplioja siek tiek 😪 testukas atrodo taip

Jusu atveju lekciau daryti HCG ir PRG, gal jo truksta,o zirniukas kabinasi

4. 7 mėn. 3 sav.
    Uogiukas :] 2 m. 11 mėn.

2019.02.12 10:24 (prieš 1 sav.)

Saldiakimirka parašė:
    Jusu atveju lekciau daryti HCG ir PRG, gal jo truksta,o zirniukas kabinasi

Viskas, pramuse 😪😪😪
    Ne lt gyvenu, tad cia reikia pas seimos gydytoja registruotis. Kad kazkokius tyrimus padarytu. Jei nepastosiu iki vasaros, eisiu Lietuvoje vel tirtis😪

5. 2019.02.12 10:34 (prieš 1 sav.)

Sveikos, merginos. Sakykit, o kiek dienu po ovuliacijos galima pamatyti nestuma is kraujo? Gal esat bandziusios?

6. 5 mėn. 2 sav.

2019.02.12 11:01 (prieš 1 sav.)

Kregzdute1 parašė:
    Sveikos, merginos. Sakykit, o kiek dienu po ovuliacijos galima pamatyti nestuma is kraujo? Gal esat bandziusios?

Visoms skirtingai, vienai gali kažką rodyti po 8d, kitom po 14d ar daugiau.

7. 2 mėn. 5 d.
    Anabelė 4 m. 7 mėn.

2019.02.12 11:14 (prieš 1 sav.)

LunaLuna parašė:
    Sveikute man praeitą ciklą ir papulius taip skaudejo kad nei ant šono verstis nei ką.. kai atėjo mm ir praėjo. Blin aš ir šiandien neistveriau pasidariau testuka ..…

Bet man pirmą kartą per visą mano gyvenimą ...nu velnias kaip nelaukiu mm penktadienį

8. 4 mėn. 3 d.
    Kajus 7 m. 6 mėn.

2019.02.12 11:26 (prieš 1 sav.)

jonre parašė:
    Bet man pirmą kartą per visą mano gyvenimą ...nu velnias kaip nelaukiu mm penktadienį

Linkiu geriausio ;)! Nieko nesakau visko gali būti labai linkiu nuostabių naujienų! ;)

9. 8 sav.
    Mergaitė 7 m. 8 mėn.

2019.02.12 12:14 (prieš 1 sav.)

LunaLuna parašė:
    Labutis😄 tai vat kad jau laikas ir antram ir trečiam🤣 ir kaip sekasi jums gaudyti antrąjį gandriuka😍?

Dabar niekaip, nes viena esu laukiu kol gryš vyras kol buvo nepavyko.. Bet taip sunku prisiruošti buvo baimių daugiau negu su pirmu, o ir pirmas atrodo sugalvojom ir yra

10. 9 mėn. 5 d.

2019.02.12 12:22 (prieš 1 sav.)

Sveikos, ov turėjau vasario 1. Savaite nieko nejaučia. Nuo šeštadienio speneliai jautrus pasidarė, bet nzn ar nuo duphaston taip sureagavo ar tikrai kažkas uzkybo... Vakar Dariausi testuka prego tai tuščias... Bandysiu dar už poros dienų gadinti...

2
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras