❤❤❤ Planuojame 2020 metų žirniukus ❤❤❤ (Archyvas iki 2019.06.11)

1. 2019.03.25 21:55 (prieš 3 mėn.)

Lipstic parašė:
    Ispaudziau su nagu netycia ir dabar nelabai matosi😊

Tada nepasakysim

2. 2019.03.25 22:16 (prieš 3 mėn.)

Lipstic parašė:
    Sveikos, dariausi tris nestumo testu ir vienas parode vos iziurima vaiduokliuka. Yra tikimybe, kad laukiuosi? Ar tai tik pigaus testo pasekmes?

Siulau dar kartoti rytoj. Nes gali buti vienas jautresnis ir galejo tikrai rodyti-bet galejo ir brokas buti.

1
  3. 2019.03.25 22:25 (prieš 3 mėn.)

O man pabėgo žirniukas. Pramušė vakar mm, šiand ir puslytę pamačiau. Kažkaip skaudžiai sureagavau o ir testas jau neigiamas.
    Na bansysim ateinantį ciklą toliau.

4. 2019.03.25 22:29 (prieš 3 mėn.)

visada besisypsanti parašė:
    Ne kažką kas liečia pastojima. Jau pusantrų metų nieko. Ov pagaunu beveik kiekviena mėn. Vis nesuprantu kodel:/ gerai kad turiu vieną vaikutį, kitaip turbūt jau būč…

Pas mane ov reguliariai vyksta, ja ir testais patvirtinu ir skauda tuo metu, pas abu jokių bėdų nėra, bet 5m nepavyko pastoti. Si karta pagaliau kai pavyko, labai tikiuosi išnešiosiu iki galo, pirmąjį prieš 2,5m nepavyko... jau buvau susitaikius su mintim, kad neduoda ir nereikia, visiškai jokių minčių apie vaikus, tikriausiai kiek ginekologės kartojo kad svarbiausia atsipalaiduoti ir negalvoti apie tai yra teisybe o man tai atrodė neįmanoma, kaip galiu negalvoti kai jaučiu ov

5. ❤Rugilė❤ 6 mėn. 3 d.

2019.03.26 01:14 (prieš 3 mėn.)

Ne kažką kas liečia pastojima. Jau pusantrų metų nieko. Ov pagaunu beveik kiekviena mėn. Vis nesuprantu kodel:/ gerai kad turiu vieną vaikutį, kitaip turbūt jau būč…

Tai darysit ka daugiau ar paliksit viska likimo valiai? ai normaliai. Visko buna

6. 3 m. 1 mėn.
    Samanta 9 m. 8 mėn.

2019.03.26 07:41 (prieš 3 mėn.)

Labas rytas na vasidariau nt siandien bet nieko . Keliausiu pas daktare.

7. 2 m.
    Sūnelis 7 m. 8 mėn.

2019.03.26 08:26 (prieš 3 mėn.)

Sveiki, aš irgi tokioje situacijoje, kaip ir Jūs Turiu sūnų , jau pirmokas, antrą planuojam jau beveik 2 metus, kaip tuščia taip tuščia.. Eisim ieškoti priežačių

8. 2019.03.26 08:26 (prieš 3 mėn.)

9. 2019.03.26 10:54 (prieš 3 mėn.)

Paprashaika parašė:
    O man pabėgo žirniukas. Pramušė vakar mm, šiand ir puslytę pamačiau. Kažkaip skaudžiai sureagavau o ir testas jau neigiamas.

Nenusiminkit bandykim toliau ir gal kita karta susitiksim jau su teigiamais testukais

1
  10. 2019.03.26 11:33 (prieš 3 mėn.)

Vel planuosim is naujo tik nezinsu kada to pozytuvo sulauksiu.. esu liudna..laukia operacija. Nedivysto ar kas..rodo 5 sav tik.. turetu buti 9... . Kaip baisu man. .. kaip atdistatymas kazin?kam teko susidurti jau su tuo

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.