❤❤❤ Planuojame 2020 metų žirniukus ❤❤❤

Komentuoti
  1. 2 m. 7 mėn.

2019.03.26 11:42 (prieš 1 mėn.)

Barbee parašė:
    Supratau.. seip atrodo stipri. Netekau 7men vaisiaus.priemiau fakta susitaikiau.tai buvo antras vaikas..dabar trecias uzkibo..ir tas pabego.. ar mes cia nelaiku ar …

7 men??? dievuleliau...... kas nutiko??? 🥺🥺🥺

2. 2019.03.26 11:44 (prieš 1 mėn.)

Klevas kaktomusa i mus trenkesi.. lygiam geram kely... lenke nepasksiceves.. ne nesuregavau..aciu dievui visu neuzmuse.. likom gyvi visa seima bet kudikelis zuvo

3. 2 m. 7 mėn.

2019.03.26 11:45 (prieš 1 mėn.)

Barbee parašė:
    Klevas kaktomusa i mus trenkesi.. lygiam geram kely... lenke nepasksiceves.. ne nesuregavau..aciu dievui visu neuzmuse.. likom gyvi visa seima bet kudikelis zuvo

o atrodo taip tik filmuose buna... kaip baisu... stiprybes jums didziausios 🙏

4. 2019.03.26 11:48 (prieš 1 mėn.)

Žalčio Žmona parašė:
    o atrodo taip tik filmuose buna... kaip baisu... stiprybes jums didziausios 🙏

Tai jau tikrai kaip filme buvo viskas. Atrodo ta avarija tiek nepaveike kaip vakarykste zinia..pakirto kojas rankas ir prota..guliu be fazes..pasiemiau biuleteni tipo apsitvarkysiu pries gulant i ligonine. bet net valgyt padaryt nera jegu

5. 2019.03.26 11:49 (prieš 1 mėn.)

Barbee parašė:
    Vel planuosim is naujo tik nezinsu kada to pozytuvo sulauksiu.. esu liudna..laukia operacija. Nedivysto ar kas..rodo 5 sav tik.. turetu buti 9... . Kaip baisu man. …

Prieš 2,5 m beveik 10 sav turejau būti kai ėjau pirmam vizitui tai rado pusline isvisa, teko gulti į ligonine, dare abrazija. Poto pusmetį liepė saugotis, kad nepastoti, stebėjo kaip krenta hcg ir kai nukrito ar nebekyla, nes tas darinys linkęs į onkologinius susirgimus. Tai man toks šokas buvo, taip mes laukėm to maziuko, nzn kiek parų praverkiau ir nemiegojau... bet didelis artimųjų palaikymas padėjo susitaikyti

6. 2 m. 7 mėn.

2019.03.26 11:51 (prieš 1 mėn.)

Barbee parašė:
    Tai jau tikrai kaip filme buvo viskas. Atrodo ta avarija tiek nepaveike kaip vakarykste zinia..pakirto kojas rankas ir prota..guliu be fazes..pasiemiau biuleteni ti…

kai antra karta tokia nelaime, tai nenuostabu, kad jums psichologiskai sunku. pasidomekit "racheles vynuogyno" programa.

7. 2 m. 7 mėn.

8. 2019.03.26 12:06 (prieš 1 mėn.)

Barbee parašė:
    Vel planuosim is naujo tik nezinsu kada to pozytuvo sulauksiu.. esu liudna..laukia operacija. Nedivysto ar kas..rodo 5 sav tik.. turetu buti 9... . Kaip baisu man. …

O požymiai kokie buvo? Ar tik po apžiūros pasakė, kad nesivysto?

9. 2019.03.26 12:24 (prieš 1 mėn.)

Sveikos moteraites! as cia su tokiu klausimu... labai skauda galva, toks keistas jausmas viduje,atrodo kad kazkas ne taip kaip visada.. dabar eina 23ciklo diena, kazkas apie 6dirna po ovuliacijos.. ar gali jaustis taip anksti pozymiai? Dirbejom kas antra diena si cikla

10. Mažylis 7 sav.
    Dičkis 4 m. 3 mėn.

2019.03.26 12:32 (prieš 1 mėn.)

Ruknyte parašė:
    Sveikos moteraites! as cia su tokiu klausimu... labai skauda galva, toks keistas jausmas viduje,atrodo kad kazkas ne taip kaip visada.. dabar eina 23ciklo diena…

Jei simptomai dėl nėštumo, tai tik nt padės atsakyt

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras