❤❤❤ Planuojame 2019 metų žirniukus ❤❤❤

Komentuoti
  1. 2019.03.26 12:37 (prieš 3 sav.)

B.I.T.Ė. parašė:
    Jei simptomai dėl nėštumo, tai tik nt padės atsakyt

Nee,nt dar nieko nerodo... bet pastoviai musa karstis,vakar buvo temp 37.2, sian nepamatau pries darba...

2. 1 m. 6 mėn.

2019.03.26 12:51 (prieš 3 sav.)

Ruknyte parašė:
    Nee,nt dar nieko nerodo... bet pastoviai musa karstis,vakar buvo temp 37.2, sian nepamatau pries darba...

Gal sirguliuojat?

3. 7 sav. 2 d.

2019.03.26 13:10 (prieš 3 sav.)

Sveikos, kurioms liko savaite iki numatomu mm, gal jau bandet NT darytis?

4. 2019.03.26 13:16 (prieš 3 sav.)

TaipNe parašė:
    Sveikos, kurioms liko savaite iki numatomu mm, gal jau bandet NT darytis?

Čia nesąmonė butų taip anksti daryti... man niekada net nekiltu įtarimų kad gal laukiuosi va kokios max 2 dienos iki mm tai man parodė

5. 2019.03.26 13:27 (prieš 3 sav.)

Kanel parašė:
    Čia nesąmonė butų taip anksti daryti... man niekada net nekiltu įtarimų kad gal laukiuosi va kokios max 2 dienos iki mm tai man parodė

Man parodė 6 dienos iki mm

6. 7 mėn. 2 sav.

2019.03.26 13:36 (prieš 3 sav.)

Ruknyte parašė:
    Sveikos moteraites! as cia su tokiu klausimu... labai skauda galva, toks keistas jausmas viduje,atrodo kad kazkas ne taip kaip visada.. dabar eina 23ciklo diena…

Bent man po OV temperatūra po truput vis kyla kyla ir jau likus savaitei ar 5 dienom iki mm užkyla iki 37,3, ko pasekoje jaučiuosi kaip serganti, karštis, šaltkrėtis, nuovargis, drumstos akys, išpampus krūtinė. Po mm vėl bkt nukrenta ir vėl viskas savose vietose.

7. 7 sav. 2 d.

2019.03.26 13:48 (prieš 3 sav.)

Kanel parašė:

Tai reikes dar palaukti ir negadinti ntb tik visiskai jokiu simptomu nejauciu, net ir tu kur buvo pries mm

8. 2019.03.26 14:16 (prieš 3 sav.)

TaipNe parašė:
    Tai reikes dar palaukti ir negadinti ntb tik visiskai jokiu simptomu nejauciu, net ir tu kur buvo pries mm

Mano pirmas simptomas buvo kad nieko nejaučiau kaip prieš mm, nugara lb skaudedavo. O antradienio vakarą, kai mm turejo būti ketvirtadieni vyras suėmęs už krūtinės sako tai kai tavo speneliai kieti ir paburke tada ryte

1
  9. 2019.03.26 14:44 (prieš 3 sav.)

Silvukas37 parašė:
    O požymiai kokie buvo? Ar tik po apžiūros pasakė, kad nesivysto?

Jokiu pozymiu. Tik po apziuros pasake kad puslele tuscia..nieko nera

10. 2019.03.26 14:49 (prieš 3 sav.)

Kanel parašė:
    Prieš 2,5 m beveik 10 sav turejau būti kai ėjau pirmam vizitui tai rado pusline isvisa, teko gulti į ligonine, dare abrazija. Poto pusmetį liepė saugotis, kad nepas…

Man neivardino nieko..gal dabar ketvirtadieni po visko daugiau pakomentuos. Kas kaip ten..reikes sveikata ziuretis. Reikia angina operuoti..salinti visas infekcijas.. skydliauke vel tikrintis..isitikinti jog visiskai sveika ir pasiruosusi

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras