❤❤❤ Planuojame 2020 metų žirniukus ❤❤❤

Komentuoti
  1. 2019.04.19 10:08 (prieš 1 mėn.)

.irisiukas. parašė:
    Kazkas matos, linkiu rysketi ;)

Tymus parašė:
    Su tokiu ryskumu, tikrai patikima 🙂

Garela221 parašė:
    Sveikinu! Tikrai aiškios 2 rožinės juostelės, linkiu tik ryškėti ir augti! ☺️

Ačiū, merginos!
    Po poros dienų reikės kartoti testą, tada paaiškės ar nemelavo šiandieninis

2. 2019.04.19 11:10 (prieš 1 mėn.)

TaipNe parašė:
    Man aplamai krutine skauda per metus gal tik 3 ciklus, ir padideja dvigubai ir skauda. Tai tipo jei neskauda kazkas negerai,nevyksta ov?kazkaip nemanau kad taip gal…

Tai tik vienas iš nėštumo požymių, kuris nebūtinai bus ir Jums. Laukiantis gali tai mausti tai atleisti krūtinės maudimą. Pagrindinis požymis vis dėl to teigiamas nt.

Ana_J parašė:
    Sveikutes, mes jau su vyru irgi antra menesi kaip planuojam siandien buvau pas gine apziurai, dare ekoskopa sake viskas liuks, tik taip ir nesulaukiau zodziu kad …

Aišku nieko nematys jei ir yra, tik nt arba kraujo tyrimas taip anksti gali parodyti. Gimdoje geriausia tikrinti maždaug dvi sav. po turėjusių būti mm.

3. 1 m. 5 mėn.

2019.04.19 12:40 (prieš 1 mėn.)

sveikutes mastau kada gadint ta testa, labai bijau istikruju galvoju eit i ta vaistine ar ne pirktis..

4. 2019.04.19 12:54 (prieš 1 mėn.)

Sveikos. Paskutinės mėnesinės pasibaigė kovo 28 d. Su draugu turėjom lytinių santykių ne vieną kartą po to nesisaugojant. Ir šiuo metu pradėjo spazmuoti pilvą. 15 d. Buvo pasirodęs kraujas, maniau susirgau ( nors buvo per anksti dar ) bet biški patepliojo ir viskas tuo ir pasibaigė . Krūtinė tapo labai jautri . Skaičiaus , jog tai galėjo būti implantacinis kraujavimas . Galvoju darytis testą, tačiau ar jis man parodys dabar? Ar vis gi laukti mėnesinių ir jei nebus , tik tada daryt? Dėkui pasisakiusioms!

5. 1 m. 9 mėn.

2019.04.19 12:58 (prieš 1 mėn.)

Catherine99 parašė:
    Sveikos. Paskutinės mėnesinės pasibaigė kovo 28 d. Su draugu turėjom lytinių santykių ne vieną kartą po to nesisaugojant. Ir šiuo metu pradėjo spazmuoti pilvą. 15 …

Galit pasidaryti ir sužinosit 🙂

6. 2019.04.19 13:05 (prieš 1 mėn.)

Sveikos merginos, ateinu pas jus tik prieš mm, gal nesupyksit Stengiuosi negalvoti iki ciklo pabaigos. Tai va, ryt mm diena, šiandien darausi testus (cler choise ir pregna test), per pirmas min. kažkas šmėžuoja, kai pradeda džiūti, nelieka nei žymės. Ar neturi būti atvirkščiai ? Ar tie testai niekam tikę ?

7. 8 mėn. 2 sav.

2019.04.19 13:05 (prieš 1 mėn.)

Catherine99 parašė:
    Sveikos. Paskutinės mėnesinės pasibaigė kovo 28 d. Su draugu turėjom lytinių santykių ne vieną kartą po to nesisaugojant. Ir šiuo metu pradėjo spazmuoti pilvą. 15 …

Jei tai ir buvo implantacinis kraujavimas, tai po jo 2-3d testas jau turėtų rodyti, darykitės testą tikrai.

8. 2019.04.19 13:22 (prieš 1 mėn.)

Goo2 parašė:
    Sveikos merginos, ateinu pas jus tik prieš mm, gal nesupyksit Stengiuosi negalvoti iki ciklo pabaigos. Tai va, ryt mm diena, šiandien darausi testus (cler choise…

Man tai kaip tik, kai tik pradeda matytis tai ir dziustant dar labiau matosi, isryskeja.

9. 2019.04.19 13:22 (prieš 1 mėn.)

Goo2 parašė:
    Sveikos merginos, ateinu pas jus tik prieš mm, gal nesupyksit Stengiuosi negalvoti iki ciklo pabaigos. Tai va, ryt mm diena, šiandien darausi testus (cler choise…

Imeskit foto

10. 2019.04.19 13:33 (prieš 1 mėn.)

E.Va parašė:
    Imeskit foto

Čia išdžiuvęs. Kad ir kaip bevartyčiau nieko nesimato. Šlapiam šmėžavo juostelė net nevarčius, bet nefotkinau, viskas labai greitai vyko, 5 min., ne daugiau. Man irgi visada pasimato tik pradžiuvus, o dabar labai keistai. Pregna taip pat. Ką gi, teks laukti rytojaus, niekur nesidėsiu. Per vieną kartą visus testus iššvaisčiau 🤷

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras