❤❤❤ Planuojame 2020 metų žirniukus ❤❤❤

Komentuoti
  1. 2019.04.20 15:38 (prieš 4 sav.)

Nuraninkit mane prašau... Prieš sav dariausi testą ir parodė teigiamą. Ketvirtadienį pasidariau dieną, taip pat buvo teigiamas ir tikrai ryškesnis nei prieš savaitę. Šiandien pasidariau pažiūrėti ar ryškesnis, nei buvo ketvirtadienį, ir jis visai neryškus. Rankos dreba, verkti norisi ir nesuprantu ar mūsų žirniukas pabėgo, ar taip gali būti dėl to, nes neperseniausiai prieš tai buvau wc ir šlapimas neužsilaikes gavosi ir dar plius skysčių nemažai gėriau? Bėgau nusipirkti amedi žalia, lauksiu ryto, bet laaabai stresuoju, padėkit kažkaip nusiraminti...

2. 7 mėn. 2 sav.
    8 m. 6 mėn.

2019.04.20 15:40 (prieš 4 sav.)

Garela221 parašė:
    Nuraninkit mane prašau... Prieš sav dariausi testą ir parodė teigiamą. Ketvirtadienį pasidariau dieną, taip pat buvo teigiamas ir tikrai ryškesnis nei prieš savaitę…

O kiek mm vėluoja jau? Gal tiesiog skiriasi testų jautrumas ir tiek, jei prieš tai naudojot skirtingų firmų.

3. 2019.04.20 15:43 (prieš 4 sav.)

Amalėja parašė:
    O kiek mm vėluoja jau? Gal tiesiog skiriasi testų jautrumas ir tiek, jei prieš tai naudojot skirtingų firmų.

Šiandien mm diena, bet sakau, parodė pirmasis testas (amedi žalias) aiškų teigiama likus 7d iki mm. Testas paskutiniu metu tas pats, pregna test rožinis, ir rytoj bandysiu amedi žalia vėl. O gali įtakoti šlapimas, kiek maždaug užlaikytas jis? Ar nelabai?

4. 7 mėn. 2 sav.
    8 m. 6 mėn.

2019.04.20 15:45 (prieš 4 sav.)

Garela221 parašė:
    Šiandien mm diena, bet sakau, parodė pirmasis testas (amedi žalias) aiškų teigiama likus 7d iki mm. Testas paskutiniu metu tas pats, pregna test rožinis, ir rytoj b…

Teko skaityt kad dienos metu turėtų būti praėję ne mažiau nei 3-4 val. Nesijaudinkit taip viskas bus gerai. 😉

5. 2019.04.20 15:58 (prieš 4 sav.)

Amalėja parašė:
    Teko skaityt kad dienos metu turėtų būti praėję ne mažiau nei 3-4 val. Nesijaudinkit taip viskas bus gerai. 😉

3-4val nuo paskutinio šlapinimosi?

6. 7 mėn. 2 sav.
    8 m. 6 mėn.

2019.04.20 17:51 (prieš 4 sav.)

Garela221 parašė:
    3-4val nuo paskutinio šlapinimosi?

Taip

7. 2019.04.20 18:26 (prieš 4 sav.)

Taip atrodo išdžiūves, turbūt galiu nesijaudinti?

6
  8. 2019.04.20 18:45 (prieš 4 sav.)

Garela221 parašė:
    Taip atrodo išdžiūves, turbūt galiu nesijaudinti?

Tai jau tikrai, nesijaudinkit 😊

9. Bozena 9 m. 9 mėn.

2019.04.20 23:03 (prieš 4 sav.)

Garela221 parašė:
    Nuraninkit mane prašau... Prieš sav dariausi testą ir parodė teigiamą. Ketvirtadienį pasidariau dieną, taip pat buvo teigiamas ir tikrai ryškesnis nei prieš savaitę…

Aš su kiekvienu nėštumų taip turėjau 😊 čia jau galima sveikinti. Prisimenu su pirmąja, mėnesinės vėlavo 2 savaitės, o testas rodė taip kaip pas jus ant foto ☺ ir kai kalbejaus su daktare jinai sakė, ir tas neryškus skaitosi prie nėštumų.

10. 2019.04.21 07:35 (prieš 4 sav.)

zuikite parašė:
    Aš su kiekvienu nėštumų taip turėjau 😊 čia jau galima sveikinti. Prisimenu su pirmąja, mėnesinės vėlavo 2 savaitės, o testas rodė taip kaip pas jus ant foto ☺ ir ka…

Šiandien ryte amedi pasidariau, vis tiek sunkiai ryškėja. 🙄 Nesuprantu čia taip turi būti, ar kažkas negerai vis tik.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras