❤❤❤ Planuojame 2020 metų žirniukus ❤❤❤

Komentuoti
  1. 2019.05.15 21:45 (prieš 6 d.)

Labas vakaras, mergaitės. Jungiuosi prie jūsų. Šiandien 8dpo, bet jau dvi paras vaduojuosi su nesveiku pykinimu. Temp. 37,0. Nežinau kaip sau padėti, nes darbe visos kolegės jau plepa, kad "tai gal laukiesi?" Testukų dar be kitos savaitės nedarysiu, vis tiek nerodys, bet esu beveik tikra, kad tupi. Eh, labai vargina tas amžinas šleikštulys nuo bet kokio kvapelio, seilės lipa lauk.

2. 6 mėn. 6 d.
    saulyte 7 m. 5 mėn.

2019.05.15 21:48 (prieš 6 d.)

Agnile parašė:
    Labas vakaras, mergaitės. Jungiuosi prie jūsų. Šiandien 8dpo, bet jau dvi paras vaduojuosi su nesveiku pykinimu. Temp. 37,0. Nežinau kaip sau padėti, n…

Jei yra pykinimas testas tikrai rodys jau pameginkit pasidaryt.

2
  3. 2019.05.15 21:50 (prieš 6 d.)

Agnile parašė:
    Labas vakaras, mergaitės. Jungiuosi prie jūsų. Šiandien 8dpo, bet jau dvi paras vaduojuosi su nesveiku pykinimu. Temp. 37,0. Nežinau kaip sau padėti, n…

tikrai rodys jau, man nuo 9dpo buvo aiskus teigiamas jei jau ir pykina jus tai tikrai jau rodytu, nes pirma pradeda hcg augti tik tada pykint pradeda tai jei testas nerodys ieskokit kitu priezasciu pykinimo

1
  4. 2019.05.15 21:54 (prieš 6 d.)

Spurgaaa parašė:
    Jei yra pykinimas testas tikrai rodys jau pameginkit pasidaryt.

Aš nesu aktyvi planuotoja ir nelabai gaudausi su tais testais, kada jau juos daryti tikslinga? Su dukra pamenu dariausi 3 d. iki mm ir nieko nerodė, tik vėluojant porą dienų parodė. Paskui turėjau 2018 rugsėjį biocheminį, tai testas irgi tik mm dieną parodė, kraujas patvirtino, bet po kelių dienų prasidėjo kraujavimas. Ciklas mano reguliarus, mm dar tik po savaitės, tai tikrai anksti dar testuotis, manau.
    Tiesiog pačiai juokas ima, kad 2 dienas jau vaikštau nosį užsikimšus.

5. 2019.05.15 21:56 (prieš 6 d.)

nematoma parašė:
    tikrai rodys jau, man nuo 9dpo buvo aiskus teigiamas jei jau ir pykina jus tai tikrai jau rodytu, nes pirma pradeda hcg augti tik tada pykint pradeda tai jei …

Galit parodyt gal testuko ft kaip buvo 9 dpo? Ir koks testas? Aš su bitutėm esu testavus, bet paskaičiau, kad meluoja, o tie išgirti iš eurovaistinės, užmiršau pavadinimą, bet nejautrūs, tai tingiu pinigus mėtyt.

6. 7 mėn. 3 sav.
    8 m. 6 mėn.

2019.05.15 21:57 (prieš 6 d.)

Agnile parašė:
    Aš nesu aktyvi planuotoja ir nelabai gaudausi su tais testais, kada jau juos daryti tikslinga? Su dukra pamenu dariausi 3 d. iki mm ir nieko nerodė, tik vėluojant p…

Mano irgi dar tik po savaitės bet rytoj jau pasiruošusi gadinti testą, nes irgi savijauta panaši. 🙄

7. 2019.05.15 22:04 (prieš 6 d.)

Amalėja parašė:
    Mano irgi dar tik po savaitės bet rytoj jau pasiruošusi gadinti testą, nes irgi savijauta panaši. 🙄

Na, ok, paklausysiu jūsų visų, ryt nusipirksiu, o penktadienį su rytiniu padarysiu, namie NT neturiu

8. 2 m. 4 mėn.
    E 8 m.

2019.05.15 22:04 (prieš 6 d.)

O aš jau nežinau nei ką galvoti nei ką daryti 🤷
    Pas daktare buvau balandžio 30 , apžiūrėjo,padarė scana, viskas ok, palinkėjo sėkmės. Ov buvo balandžio 27 dieną, dirbom tomis dienomis daug ir į intensyviai 😁
    Po ovuliacijos labai maude pilvą,nugara, poto krūtinę pradėjo mausti. Mėnesinės turėjo būti gegužės 11, bet nepasirodė. Dariausi keletą testų - vienas ant klaustuko o visi kiti neigiami. Spenelius skaudena,bet ne istisai. BK 37-37.1, išskyros gausios.. gal vėl registruotis pas ginekologe...🤔 Bet jei kas ir būtų tai nieko nematytu dar. Galvoju hcg pasidaryti jei iki savaitės galo nesulauksiu mm ...

1
  9. 2019.05.15 22:08 (prieš 6 d.)

Emilytes mama parašė:
    O aš jau nežinau nei ką galvoti nei ką daryti 🤷
    Pas daktare buvau balandžio 30 , apžiūrėjo,padarė scana, viskas ok, palinkėjo sėkm…

Gal klystu, bet mm vėluojant 4 dienas testai jau rėktų apie nėštumą?

10. 2 m. 4 mėn.
    E 8 m.

2019.05.15 22:09 (prieš 6 d.)

Agnile parašė:
    Gal klystu, bet mm vėluojant 4 dienas testai jau rėktų apie nėštumą?

Būna kam rodo jau prieš mmm o žinau kam testas parodė 8 sav tik 😁

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras