❤❤❤ Planuojame 2020 metų žirniukus ❤❤❤

Komentuoti
  1. 2019.07.11 11:38 (prieš 1 sav.)

irvelgi parašė:
    Sveikos visos planuojancios
    planuojame antra leliuka, 3 men ir nk nesigauna... turiu pienligės problema, kur…

O kaip gydot pienlige? Einat pas daktare kad vaistų išrašytų?
    Man anksciau tokia pati situacija būdavo, pienlige amžinas draugas buvo, kol galu gale nuejau pas privačia gine kuri skyrė ilga gydymą (mat netinkamas gydymas ir gyvenimo būdas nenužudo visu bakterijų o tik dali, Tuomet trumpam liga praeina, o paskui vėl ateina). Tai va po tinkamo gydymo susitvarkė. Kaaaartais dar pasirodydavo, bet labai retai (į metus karta, kai anksciau kas mėnesį)
    O planavimui nezinau.. čia jau gine pasakytu, aš susitvarkiau viską iki planavimo. Nors nėštumo metu daug kam pasitaiko pienlige, yra spec žvakučių nėščioms.

2. 2019.07.11 11:39 (prieš 1 sav.)

TikintiStebuklu parašė:
    O Tau pamausdavo pilvelį ar nugarą?

Nugaros ne. Bet pilva maudzia nuolatos nuo 10dpo kaip radau teigiama testa ir hcg buvo 10. Pilva maudzia ypac vakarais, vakar isvis taip nenuokingai maude, truputi net issigandusi buvau. Nuo 12 ar tai 13dpo pradejo teplioti, tepliojo iki 18dpo ir dabar svaru. Einu siandien pas giniu, ir jaudinuosi labai, ir laukiu labai.

2
  3. 2019.07.11 11:40 (prieš 1 sav.)

TikintiStebuklu parašė:
    Negaliu patikėt.. Verkiu.. Kaip tokir ryškūs iškart!! ❤❤

Ka si karta daret kitaip? Matau laukimo stazas ilgas, jetau kaaaip smagu

4. 2019.07.11 11:42 (prieš 1 sav.)

Zaza2 parašė:
    O kaip gydot pienlige? Einat pas daktare kad vaistų išrašytų?
    Man anksciau tokia pati situacija būdavo, pienlige amžinas draugas buvo, kol galu …

Noriu dar papildyti. Kol negerem kartu su vyru vaistu, plius man zvakutes, tol pienlige vis kartojosi. Tfu tfu tfu keli metai jau ramu, kaip pradejo gydyti abu. Vyrui gali nepasireiksti niekaip, nors grybelis sekmingai pas juos gyvena ir toliau, moteriai issigydziusm po santykiu ir vel viskas per nauja prasideda.

5. 2019.07.11 11:47 (prieš 1 sav.)

CannaLilly parašė:
    Noriu dar papildyti. Kol negerem kartu su vyru vaistu, plius man zvakutes, tol pienlige vis kartojosi. Tfu tfu tfu keli metai jau ramu, kaip pradejo gydyti abu. Vyr…

Aha. Tikrai taip, vyrui irgi buvo skirtas gydymas.
    Poliklinikoje tai man tik vaistų duodavo ir viskas, nesigilindavo į nieką. Ko pasėkoje man dar labiau žlugdė tos vietos mikroflora

6. 2019.07.11 11:55 (prieš 1 sav.)

CannaLilly parašė:
    Nugaros ne. Bet pilva maudzia nuolatos nuo 10dpo kaip radau teigiama testa ir hcg buvo 10. Pilva maudzia ypac vakarais, vakar isvis taip nenuokingai maude, truputi …

Man vakar tik pamaudė nugaros apačią, bet šiandien tylu. Pilvelis tik kartas nuo karto suskausta, šoną.. ❤ O tai lauksim žinių!! Aš 17d keliauju!
    O žinokit esmė ta, kad tiesiog gyvenom įprastai, nes daug darbų abu turėjom, mylėjomis gal 7k per mėnesį, nes taip tik išėjo. 😂 Ir buvau viską palikus Dievo valioj.. Nesitikėjau nieko.. Gėriau vitaminus: Nakvišas su agurkliu, foli, D vit., a ir e vit ir viskas.. Daugiau nieko kitaip.. 😵 Stažas ilgas.. Skaityk 2m nesisaugojom..

3
  7. 2019.07.11 12:08 (prieš 1 sav.)

TikintiStebuklu parašė:
    Man vakar tik pamaudė nugaros apačią, bet šiandien tylu. Pilvelis tik kartas nuo karto suskausta, šoną.. ❤ O tai lauksim žinių!! Aš 17d keliauju!

Nu kaaaip fainai tikekimies kartu auginsim kovinukus-pilvinukus

2
  8. 2 m. 3 mėn.
    Silvija 2 m. 11 mėn.
    Sofija 7 m. 5 mėn.

2019.07.11 12:32 (prieš 1 sav.)

Tikinti stebuklu labai, labai sveikinu pagaliau sulaukus tu issvajotu dvieju bruksneliu.. Labai dziaugiuosi uz tave. Is tu senuju planiukiu nors tau pagaliau nusisypsojo sekme. Merginos tos kurios komentavote del ciklo pailgejo, tai as itariu, kad mano ciklas labai pasislinko del kova buvusio ersileidimo, tada ciklas atejo tik po 54cd (bet pradejau skaiciuoti tik po kraujavimo pabaigos) o sekantys kas 36, 38cd kai mano ciklas budavo 26-27cd paskutini cikla ov buvo 15cd ir mazdaug nuo 22cd taip stipriai maude pilva, krutine zveriskai skausminga, net liemenuka tik sportini nesiojau, visa isiputusi jauciausi. Ir taip kankinausi iki 36cd dienos, kazkoks kosmosas. O si cikla ov subludo ir pasirode 12cd. Ai dar mmm budavo 2 dienas, o dabar jau du ciklai, kai 7-8dienos.

9. 3 sav. 6 d.

2019.07.11 12:45 (prieš 1 sav.)

Sveiki 🤗🤗
    Nezinau ar dziaugtis ar ne 🙂 dariausi pora nestumo testu bet neigiami gal dar per anksti 🙂 bet kazkas vyksta su mano organizmu. Labai maudzia/tempia pilvo apacia, kartais sudilgcioja. Viduryje ciklo patepliojo kelias valandas ir viskas. Ir keistas skrandzio maudimas, nieko nevalgius ir negerus pradejau atsirugti gan daznai pas daktare tik kitos savaites gale 🙄 gal kazkam panasiai buvo pasidalinkite savo patirtim mamytes nestumo pradzioje 😉 ir jei taip kaip pranesete vyrui ? 😊 p.s pirmas vaikuris tai net nezinau kas kaip visiskai naujoke esu 🙈😀 anksciau niekada taip nebuvo kad temptu taip pilvo apacia.

10. 2019.07.11 12:52 (prieš 1 sav.)

Saulene111 parašė:
    Sveiki 🤗🤗
    Nezinau ar dziaugtis ar ne 🙂 dariausi pora nestumo testu bet neigiami gal dar per …

Tai jeigu tik pries kelias dienas buvo ovuliacija, tai visiskai jokiu pozymiu negali net buti, nes net implantacija neivyko cia isikalbeto nestumo pozymiai.
    Iki teigiamo testo ir kelios dienos po buvo tiesiog eilinis pms. O ir dabar tik tiek kad miego noriu pastoviai, kas kitaip.

2
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
10,00 €
20,00 €
41 | 26,7 cm | 7 - 7½