❤❤❤ Planuojame 2020 metų žirniukus ❤❤❤

Komentuoti
  1. 2019.07.12 11:50 (prieš 1 sav.)

Loli Pop parašė:
    10 dpo. Nu va dar palauksiu kol isdzius. Cia rapigas, vaziuojant namo uzuksiu vakarykscio kad ryskejimui matyt, nes dabar kai skirtingi tai ryskej ar ne sunku pasak…

Tikrai ryskeja 😀

2. 3 mėn. 1 sav.

2019.07.12 11:53 (prieš 1 sav.)

Loli Pop parašė:
    10 dpo. Nu va dar palauksiu kol isdzius. Cia rapigas, vaziuojant namo uzuksiu vakarykscio kad ryskejimui matyt, nes dabar kai skirtingi tai ryskej ar ne sunku pasak…

Ryškėja....nu super!!!!!🌼

2
  3. 2019.07.12 12:14 (prieš 1 sav.)

Kola731 parašė:
    Sveikos, šioje temoje esu naujokė, bet labai reikia jūsų patarimo. Mano ciklas nėra reguliarus, bet dažniausiai apie 40 dienų. Ši kart mėnesinių nesulaukiau apie 43…

Mano ciklas taip pat labai nereguliarus. Niekad nezinau, kada ateis men. Geguzes pabaigoje eme teplioti negausiai, tamsiai rudai. Maniau pradesiu sirgti, taciau po keliu dienu, kai tepliojomas nesiliove - pasidariau testa ir jis buvo teigiamas Tepliojo mazdaug 5-6 dienas.

4. 2 sav. 1 d.
    6 m. 11 mėn.

2019.07.12 12:18 (prieš 1 sav.)

Loli Pop parašė:

Akivaizdu kad 🤰🌞

2
  5. Loli Popiukas 6 m.
    Loli Popyte 8 m. 8 mėn.

2019.07.12 12:22 (prieš 1 sav.)

Šakar. Makar parašė:
    Akivaizdu kad 🤰🌞

Va jau iszdziuves, nes tuoj puls kad isdzius ir bus baltas! Vakare dar ikelsiu kitos firmos, kur vakar dariau ;) ziuresim kiek jis bus paryskejes

4
  6. 1 m. 9 mėn.

2019.07.12 12:31 (prieš 1 sav.)

Dziaugiuos ,kad bent kai kurios turi jau viena vaika,o ka tokioms sakyt kaip mes,kai laukiam po pora metu ir nieko,snipstas...o dar kai ov persikelia savaite i prieki,tai net nzn kada tos mm ateis....

7. 2019.07.12 12:34 (prieš 1 sav.)

Vivian parašė:
    Dziaugiuos ,kad bent kai kurios turi jau viena vaika,o ka tokioms sakyt kaip mes,kai laukiam po pora metu ir nieko,snipstas...o dar kai ov persikelia savaite i pri…

Savaite veliau negu visada🤷‍♀️

3
  8. 1 m. 9 mėn.

2019.07.12 12:36 (prieš 1 sav.)

L.A.P.Ė. parašė:
    Savaite veliau negu visada🤷‍♀️

Palei kalendoriu man jau turejo but mm,bet siandien tik 10 dpo....o maudzia pilva tai kai per mm,jau net issigandau bevaziuojant i darba kad teks begt i tulika,bet tuscia buvo...tai arba kazko tiketis arba ne nes nt neigiami

9. Trecias 1 m. 11 mėn.
    Pirmas 14 m. 10 mėn.

2019.07.12 12:40 (prieš 1 sav.)

Vivian parašė:
    Palei kalendoriu man jau turejo but mm,bet siandien tik 10 dpo....o maudzia pilva tai kai per mm,jau net issigandau bevaziuojant i darba kad teks begt i tulika,bet …

Ne kalendoriu ziurekit juk sav veliau ov tai ir mm sav veliau bus

10. 1 m. 9 mėn.

2019.07.12 12:43 (prieš 1 sav.)

Ketvirtas parašė:
    Ne kalendoriu ziurekit juk sav veliau ov tai ir mm sav veliau bus

As palei kalendoriu tik ov kartais pagaunu,o siaip zaidziuos su testukais tik sakau,kad ov si menesi daug veliau buvo nei iprasta tai ir mm turetu kazkada but

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras