❤❤❤ Planuojame 2020 metų žirniukus ❤❤❤

Komentuoti
  1. 2 mėn. 2 sav.
    15 m. 10 mėn.
    19 m. 7 mėn.
    23 m. 4 mėn.

2019.06.18 12:05 (prieš 1 mėn.)

Coliuke147 parašė:
    Sveikos, o as jau ketvirta cikla po abrazijos bandau pagaut leliuka.. Atrodo ir nesisaugojam ir tas myliukas kas dvi-tris dienas ir nieko..

O ovuliacija žinot kada būna.. Ar testus darote ar matojate temperatūra? Mes per vaisingu dienų kas dien darėm..

2. 8 mėn. 1 sav.

2019.06.18 12:19 (prieš 1 mėn.)

Sveikos Planuojame 6 ciklą. Kadangi man 33 m. ir ciklas nereguliarus eisiu pas ginę pasitikrinti (prieš pradedant planuoti buvau, apžiūrėjo, echo ar tyrimų nedarė – liepė bandyti metus. Dabar eisiu pas kitą). Ryt man 7 DPO, gal būtų tikslinga pasidaryti PRG, kad nueiti jau turint atsakymą? Ar neužsiimti saviveikla be apžiūros?

3. 2019.06.18 12:24 (prieš 1 mėn.)

Šakar. Makar parašė:
    Bet piktnaudžiauti echo irgi nėra gerai, aš ėmiau su pirmu tik +1 ir tai jau vėlesniame laike. Bet čia vėl kiek gydytojų tiek nuomonių bus

Na neturejus blogu patirciu, persileidimu, abraziju ir tt gal ir as taip kalbeciau kaip jus. Buna situaciju kada i echo eini kas dvi dienos ir meldiesi kad tik viskas butu gerai.
    Beto rasiau visa laika kaip butent as daryciau.

4. 2019.06.18 12:26 (prieš 1 mėn.)

debeselis- parašė:
    Sveikos Planuojame 6 ciklą. Kadangi man 33 m. ir ciklas nereguliarus eisiu pas ginę pasitikrinti (prieš pradedant planuoti buvau, apžiūrėjo, echo ar tyrimų nedar…

Cia jau vien Jums paciai bus atsakymas ar vyksta pilnaverte ovuliacija.

5. 2 m. 2 mėn.
    Dukrytė 4 m. 10 mėn.

2019.06.18 12:36 (prieš 1 mėn.)

CannaLilly parašė:
    Nu jau nejuokaukit. Daro vaginalini zinokit ilgokai, iki 8-12sav, kaip kuriom jau kada gali matyti per pilva. Jeigu keltu gresme niekas taip nedarytu.

Aciu, eisiu. Juolab karts nuo karto po lasiuka rusvai pateplioja

6. 8 sav. 1 d.

2019.06.18 12:47 (prieš 1 mėn.)

Įdomi situacija šiandiena buvau pas ginekologe iprastiniam pasitikrinimui, sakiau kad testas buvo teigiamas bet po to susirgau , dabar mm pasibaigė sekmadienį Apziuros metu mate taškeli gimdoje sakė pasidaryt testą po savaites ar dviejų arba kibs arba ne... ar tai gali būti seip po mm susidares koks na net nežinau? Gal kam yra taip buve

7. 2019.06.18 12:49 (prieš 1 mėn.)

rudaplaukė987 parašė:
    Įdomi situacija šiandiena buvau pas ginekologe iprastiniam pasitikrinimui, sakiau kad testas buvo teigiamas bet po to susirgau , dabar mm pasibaigė sekmadienį Apziu…

Gal jums ne menesines buvo, o tiesiog pakraujavo kokia hematoma susidariusi, bet nestumas isliko

8. 2019.06.18 13:03 (prieš 1 mėn.)

Vedi parašė:
    Atleiskit uz smalsuma, ar jau planuojat antra leliuka? Mano situacija tokia pati, beveik 10 men po gimdymo o mm ne su ziburiu nematyt. O taip noretusi dar vieno sun…

Na ne, dar neplanuojam, turejau uzsilikusius kelis ov testukus, tai tik smalsumo vedama prasitestavau Kaip supratau iki ov dar toli kaip iki menulio
    Jus krutine vis dar maitinat? Daug kam pradejus primaitinima ir suretejus mp sugryzta ir mmm, bet kitoms gerokai uzsitesia sis reikalas... o kitos nors ir intensyviai maitina, bet labai greit po gimdymo jau sulaukia mmm ir ov, zodziu labai individualu Nebandet su ov testukais pasizaist?

9. 8 sav. 1 d.

2019.06.18 13:04 (prieš 1 mėn.)

CannaLilly parašė:
    Gal jums ne menesines buvo, o tiesiog pakraujavo kokia hematoma susidariusi, bet nestumas isliko

Bet kraujavimas 5 dienas buvo, testas neigiamas

10. 5 sav. 4 d.
    Pupuliukas 3 m. 4 mėn.

2019.06.18 13:53 (prieš 1 mėn.)

Sveikos, truputi ne į tema, bet po nesekmingo nestumo ir medikamentinio valymo ar kuriai, mazdaug po savaites skaudejo pilva? Man lyg badytu pilva jau antra diena. Tustintis skauda🙈 vis dar siek tiek kraujuoju. Sestadieni i lt ir leksiu pas gine🙈

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras