Mamyteo parašė:
Taip ,dėlto endo ir vadinasi klastinga ,nes ją aptikti labai sunku.. taip buvo planuojant pirmą nėštumą.. dariaus visus tyrimus.. viskas puiku.. echo dariausi pas k…
Na man lp numatyta kitą ar dar kitą ciklą tai sužinosiu 100 proc. Dėkui!








