Kamile1992 parašė:
Kiek laiko geret prieš pastojant ? Kiek laiko bandėt?
Skaudi tema bandymų vadinti. Su pirmu vyrų po dukros gimimo 5metai bandyta ir nepastota. Vėliau su draugu nusprendėme pabandyt ir 2023metai pirmu kartu pavyko deja 10sav nesivystantis ir tada nuo 2023 metu gerta viskas kas gydytojų rekomenduota. Ir štai po dviejų bandymo metu šiandiena turiu 30sav nėštumą.
Su pirmu vyrų būtent cycle tik ir gerta buvo.... Daugiau nieko papildomai. Na su dabartiniu draugų tai ir cycle ir folio rūgštis gerta didele dozė. Nesėkmingai. Tada sese ir pasiūlė įsigyti šiuos papildus nes ji ėjo pas gydytojus ir jai rekomendavo būtent šiuos.









