Math parašė:
Ačiū visoms už palaikymą... špriciuko kokteilis nors ir pirmadienį manau tikrai priklauso šį vakarą 🙈.
Aš tai manau gyvenkit įprasta gyvenima....čia jei koreguosi viska o jei šį mėn pastosiu tai ir išprotėt galima taip. Daug ko labai tektu realiai atsisakyt jeigu kiekviena mėn galvot o kas jei pastosiu ši mėn. Bet čia tik mano nuomonė🩵








