Rožyte24 parašė:
Aš kai nuo 7.30- 17 dirbu nėra kada žaisti , grįžus vakare pasidarau ir pažiuriu į kurią pusę, bet testais aš 100 proc nepasitiki nes yra nekartą buvę pasidarau tes…
Tai jus ir negalit vadovautis testais jei tik vakare pasidarot, geriausia viduri dienos. Nieko keisto, kad nuejus pas gine, pasako kad ov jau ivykus.
Manes nei karto nepavede ov testai, kai jie teisingai atliekami








