Planuojančių pokalbiai apie viską

Komentuoti
  1. 2 mėn. 2 sav.

2019.01.12 21:07 (prieš 4 d.)

_BurBė_ parašė:
    Kaip tai nera?

2. 2019.01.12 21:38 (prieš 4 d.)

Labas vakaras, panos as karoce mirstu nuo menesiniu, atrodo isvarves viduriai tas testas, kur vaiduokliu temoj rodziaus, nesamone buvo. Prisipirkau ov testu - ziuresim.

Burbe, laikyyyyyykis, visos mintimis su tavimi

Puske kai gimde, tai ne desros jai prie visko duodavo, o dvi riekes batono manu kose... ne, tai dar ne viskas! Dvi riekes batono

2
  3. 8 mėn. 3 sav.
    Tetuko princese 2 m. 1 mėn.
    Mamytes dukryte 15 m. 4 mėn.

2019.01.12 22:19 (prieš 4 d.)

Tikiuosi suprantat rusiškai 😎

3
  4. 2019.01.12 22:36 (prieš 4 d.)

Not Angel parašė:
    Tikiuosi suprantat rusiškai 😎

Navernoe vzvesivatsia... skanaus naktipieciaujancioms!

5. 2019.01.12 22:42 (prieš 4 d.)

L.A.P.Ė. parašė:
    kazi ar pas tave jau blanksta😂

Nu o ką žinosi 🤔

Sally parašė:
    Nu tu duodi 😂😂😂😂 tai sakai gal nesilauki? Nu isbandyk del visa ko 😀

Nu o gal?? 😂

rožine parašė:
    Ko dabar nerimauji?

Nes nerimaut mano stichija kartais 😁 profilaktiškai. Va vyras prieš diplomo gynimą kala valerijaškes, pavydžiu jam 🙄 dar šian katinui davėm tabletką pažaist, ot laimės buvo ir jam ir mum 😁

6. 2019.01.12 22:45 (prieš 4 d.)

Šian su panom susirašėm kas ką veikia, viena atsiunčia fotkę su pringles. Ir viskas, reikia man! O ledynmetis pize pas mus. Vakar ištirpo visas sniegas, o šian vėl sušalo, tai ledo arena visur. Beeet, aš stipri moteris! Apsimuturiavau ir ant 20km/h savo tanku riedėjau į maximuką. Prie to pačio vyrui valerijankės paėmiau, mamai kavamalę kurios ant gimtadienio užsiprašė, nors jis tik balandį. Nusipirkau pringles ir arbūzą. Nežinau kuriuos startuoti 😏 suėdžiau pirato akį ir šį vakarą visai jaučiuosi laiminga maisto prasme 😏

2
  7. 2019.01.12 22:56 (prieš 4 d.)

Lokysta parašė:
    Šian su panom susirašėm kas ką veikia, viena atsiunčia fotkę su pringles. Ir viskas, reikia man! O ledynmetis pize pas mus. Vakar ištirpo visas sniegas, o šian vėl …

Skambi kaip miela nestuke...

2
  8. 9 m. 1 mėn.
    11 m. 1 mėn.
    18 m. 2 mėn.

2019.01.12 23:03 (prieš 4 d.)

Labas vakaras. Čia pas jus tik aktyviai planuojančios reiškiasi ar galima ir pasyviom planuotojom (nu tipo, kaip Dievas duos) trigrašį kišt?

9. 2019.01.12 23:24 (prieš 4 d.)

Lafit_e parašė:
    Skambi kaip miela nestuke...

Tik gaila nemoku vyro reketuot dirbtinai apsivekdama ir iškeldama dramą, kad nuvažiuotų į pardę jis 😁😁

1
  10. 2019.01.12 23:27 (prieš 4 d.)

Lokysta parašė:
    Tik gaila nemoku vyro reketuot dirbtinai apsivekdama ir iškeldama dramą, kad nuvažiuotų į pardę jis 😁😁

Tai dar tik 9a savaite skaiciuoji, issitreniruosi dar

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras