Planuojančių pokalbiai apie viską (nemoderuojama tema)

Komentuoti
  1. 2019.01.18 12:13 (prieš 1 mėn.)

The Telegraph parašė:
    Taigi katilais neverdi ir nekepi
    Ar jus kaip mano mama, mazame puode sriubos nemoka isvirti 😅😅

Verdam mažam, bet vistiek tiek patiekalų nesuvalgom🤔

2. 2019.01.18 12:20 (prieš 1 mėn.)

The Telegraph parašė:
    Vaikas serga, tai sedziu namie siandien.
    Tai ka: varskes apkepas done👌🏻, sriuba isvirta, upetakio kepsneliai uzprieskoniuot…

kas cia pripuole?
    mane irgi apeme edino darymo manija bet ner kam valgyt tai kenciu ir nedarau😂

o nuo trumpaplaukio gyvuno dar blogiau,nes tas kailiukas vistiek seriasi o isvalyt neimanoma ba kaip spygliai😂jau geriau ilgaplaukis😂

The Telegraph parašė:

cia as,as niekada nemoku mazos porcijos padaryt ir visasa puse ismetu visko😂

1
  3. 8 mėn. 2 sav.

2019.01.18 13:02 (prieš 1 mėn.)

Jaucias, kad uztemimas arteja vel
    Tarakonai is pakampiu lenda

The Telegraph parašė:

Nu nieko sau kokia virtuves meistre
    Sveikatos berniukui
    As verdu tik mazam ir max 2-iem dienom. As atvirksciai - dideliam puode jau nemokeciau sriubos isvirt. Butu kaip klinikose: neaiskios kilmes skystis su viena morkos drozle

L.A.P.Ė. parašė:
    kas cia pripuole?
    mane irgi apeme edino darymo manija bet ner kam valgyt tai kenciu ir nedarau😂

Tikra teisybe. Mano trumpaplauke - tai tu jos seriu net trusikuose buna

3
  4. 2019.01.18 13:35 (prieš 1 mėn.)

Pagaliau pietus galima suvalgyti. Skanaus, damos!

5
  5. 2019.01.18 13:46 (prieš 1 mėn.)

As irgi nemoku mazai gamint, tam kartui. Man norisi pridaryt bent dviem dienom, bet mano ponai antra diena ta pati nevisada valgo

1
  6. 2019.01.18 13:53 (prieš 1 mėn.)

Aš nemoku mažai gaminti 🤷‍♀️ na visad dvien dienom. O mano ponas antrą dieną nevalgo, tai gaumas man trim dienom 🙄

1
  7. 2019.01.18 13:54 (prieš 1 mėn.)

_Andromeda_ parašė:
    As irgi nemoku mazai gamint, tam kartui. Man norisi pridaryt bent dviem dienom, bet mano ponai antra diena ta pati nevisada valgo

As dviems dienoms praktiskai visada gaminu. Nes kiekviena diena kazka naujo tai cia prabanga butu laiko atzvilgiu. O siaip as nekenciu gaminti, tai kiekviena diena prie puodu isproteciau🤦🏼‍♀️

2
  8. 2019.01.18 13:57 (prieš 1 mėn.)

The Telegraph parašė:
    As dviems dienoms praktiskai visada gaminu. Nes kiekviena diena kazka naujo tai cia prabanga butu laiko atzvilgiu. O siaip as nekenciu gaminti, tai kiekviena diena …

Aš galėčiau gamint ir gamint, bet tvarkytis 🤦‍♀️ o die, net sudėt indus į indaplovę tingiu!

2
  9. 2019.01.18 13:57 (prieš 1 mėn.)

The Telegraph parašė:
    As dviems dienoms praktiskai visada gaminu. Nes kiekviena diena kazka naujo tai cia prabanga butu laiko atzvilgiu. O siaip as nekenciu gaminti, tai kiekviena diena …

As irgi nekenciu ir nesumastau ka tokio skanaus pagamint, ypac kad visiems itiktu.

1
  10. 1 m. 5 mėn.
    9 m.
    12 m. 10 mėn.

2019.01.18 13:58 (prieš 1 mėn.)

Vel apie maista jos 😂😂 as bandeles kemsu ir plaukus ryzai dazau 😁

Nusipirkau Duphos.. nors sakiau nieko nedarysiu

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras