Planuojančių pokalbiai apie viską (nemoderuojama tema)

Komentuoti
  1. 2019.01.18 18:35 (prieš 4 mėn.)

Vikošius parašė:
    Man sakė vienas puodelis nieko nepakenks tai... Manau geriau atsisakyti, bet ... Šitiek moterų geria ir viskas gerai

As atsisakiau ne todel kad kenkia,bet kad to kofeino jau ir taip visur dauk yra tai kava man nera butinybe zalia arbata ryte vakare vaisine ar juoda

2. 2019.01.18 19:47 (prieš 4 mėn.)

Kaip tik per Kaledas gavau kavos aparata tai arba reikia ir toliau po puodeli gerti arba zalia arbata

3. 2019.01.18 19:51 (prieš 4 mėn.)

_Andromeda_ parašė:
    Kaip tik per Kaledas gavau kavos aparata tai arba reikia ir toliau po puodeli gerti arba zalia arbata

Nuo nuo puodelio tikrai nieko blogo nebus jei tik noras yra

1
  4. 2019.01.18 19:52 (prieš 4 mėn.)

Man net minties nebuvo atsisakyt kavos, nes tenka keltis 5-6 ryte, tai negalejau funkcionuot. Bet tik pradejau lauktis, pradejo pykint nuo kavos ir jos kvapo, tai esu priversta negert... jei galeciau tai tikrai gerciau..

1
  5. 2019.01.18 19:52 (prieš 4 mėn.)

_Andromeda_ parašė:

Bet žalia arbata šiaip kuo skiriasi? Nes ją rekomenduojama gerti kad pakelti spaudimą.. o kava ir atlieka šią funkciją nes arbata ir turi kofeino.. tai ir arbatą tada reikia pirkti be kofeino kur būna aj.. su saiku - viskas gerai. Žinoma proto ribose..

1
  6. 2019.01.18 19:55 (prieš 4 mėn.)

Vikošius parašė:
    Bet žalia arbata šiaip kuo skiriasi? Nes ją rekomenduojama gerti kad pakelti spaudimą.. o kava ir atlieka šią funkciją nes arbata ir turi kofeino.. tai ir arbatą…

Zalioi ale daugiau tonizuoja nei kava ir daugiau energijos sutèikia, bet nevisi ja megsta
    Mane dabar net kvapas kavos erzina jei labai jau kokia aromatinga

7. 2019.01.18 20:13 (prieš 4 mėn.)

rožine parašė:
    Zalioi ale daugiau tonizuoja nei kava ir daugiau energijos sutèikia, bet nevisi ja megsta

Nu tai tu nėščia...
    Čia kalba eina, kur nėščia ir nori.
    Jei nenori - tai labai gerai iš kitos pusės..problema išspręsta

2
  8. 1 m. 9 mėn.
    9 m. 4 mėn.
    13 m. 2 mėn.

2019.01.18 22:26 (prieš 4 mėn.)

Nei vienos nera vadinasi needat 🤷🏼‍♀️
    Pasnikaujat ? Ar ryjat bet neprisipazystat

As bulvytes su kastiniu ir kopusciukais ivyniojau ir rami rami..

4
  9. 2019.01.18 22:31 (prieš 4 mėn.)

Sally parašė:
    Nei vienos nera vadinasi needat 🤷🏼‍♀️
    Pasnikaujat ? Ar ryjat bet neprisipazystat

Ikirtau ka tik avokadu ant juodos duonos 😏

2
  10. 2019.01.18 22:38 (prieš 4 mėn.)

Priėdžiau... Dabar guliu.. nei gėdos nei sarmatos, kiaulės metai ką noriu tą valgau, kada noriu tada valgau, kur noriu ten valgau

2
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras