Planuojančių pokalbiai apie viską (nemoderuojama tema)

Komentuoti
  1. 2019.04.16 11:29 (prieš 3 mėn.)

Merginos kaip manote planuojant leliuką, kiek kartų geriausiai per savaitę turėti santykių? Nes vienur raso 2kartus, kitur kas antrą dieną, kas dieną. Ką Jūs manote? 😊

2. 1 m. 1 mėn.

2019.04.16 11:48 (prieš 3 mėn.)

Zivileee parašė:
    Merginos kaip manote planuojant leliuką, kiek kartų geriausiai per savaitę turėti santykių? Nes vienur raso 2kartus, kitur kas antrą dieną, kas dieną. Ką Jūs manote…

Reguliariai

3. ❤️ Gustas 4 mėn. 4 sav.
    ❤️ Kipras 3 m. 3 mėn.

2019.04.16 11:52 (prieš 3 mėn.)

Zivileee parašė:
    Merginos kaip manote planuojant leliuką, kiek kartų geriausiai per savaitę turėti santykių? Nes vienur raso 2kartus, kitur kas antrą dieną, kas dieną. Ką Jūs manote…

Užtektų ir vieną - per ov

4. 2019.04.16 20:11 (prieš 3 mėn.)

Cacke parašė:
    Užtektų ir vieną - per ov

Na man ovuliacija neaisku kada vyksta, nes nereguliarios mm ir policistinių kiaušidžių sindromas 🙂 tai galvoju, gal per mažai, kad nepavyksta pastoti 🙈 nors nesinori malonumo paversti darbu

5. ❤️ Gustas 4 mėn. 4 sav.
    ❤️ Kipras 3 m. 3 mėn.

2019.04.16 20:47 (prieš 3 mėn.)

Zivileee parašė:
    Na man ovuliacija neaisku kada vyksta, nes nereguliarios mm ir policistinių kiaušidžių sindromas 🙂 tai galvoju, gal per mažai, kad nepavyksta pastoti 🙈 nors nesinor…

Nu su pks loterija arba reik užsiimt absoliučiu ov sekimu ir gaudymu. Betkokiu atveju sekmės

6. 2019.04.17 07:12 (prieš 3 mėn.)

Sveikos, kokią ginekologę rekomneduotumėte krikščioniškuose? Kaune.

7. 2019.04.18 08:07 (prieš 3 mėn.)

Cacke parašė:
    Nu su pks loterija arba reik užsiimt absoliučiu ov sekimu ir gaudymu. Betkokiu atveju sekmės

Ačiū 😊

8. 2 m. 2 mėn.

2019.04.20 19:54 (prieš 3 mėn.)

Merginos labai reikia jusu patarimo ir tiesiog nuomones is sono. Jau ant tiek man norisi but mama, kad einu is proto. Du metus atgal pradejom planuoti, pasitikrinau galimybe pastoti tai sake viskas gerai, kibom i darbus. Taip praejo kazkur 9 menesiai ir supratau, kad neiseina nieko. Pradejau vaikscioti po daktarus, viena sake kad reikia patikrinti visus gormonis, kita kad policistines kiausides, kita dar kazka ir taip begiojau pas visus imanomus daktarus. Niekas iki galo negalejo pasakyti kad blogai ir ka reikia daryti. Jau buvau pavargus ir norejau pailseti nuo tu daktaru. Pradejo dar kazkur 3 men ir pamaciau tas dvi juosteles ant testo, bet nei minutes negalejau pasidziaugti, nes tepliojo rudai ir pasamoneje supratau, kad viskas blogai, taip ir buvo... nestumos kiausintakyje, kuris plyso. Po operacijos buvo depresija nedidele, bet galvojau nieko baisaus, dar yra daug sansu, bet poto suzinojau, kad man gimdos kaklelio vezys. Padare konizacija ir kolkas kaip ir jo nera, viska pasalino, bet gali viskas atsinaujint. Kelis kart po negimdinio nestumo vel bandziau pastoti, bet vel viskas veltui. Ir dabar vel praejus metams po pirmo nestumo, vel supratau, kad laukiuosi, vel bijojau kad ne gimdoje gali buti, nors si karta netepliojo. Laukiau nekantriai kol nueisiu pas ginekologe, ginekologe pasake, kad gimda sustorejusi ir turetu joje pasirodyti nestumas, mate netgi maza taskiuka, bet po savaites prasidejo skausmai ir isvaziavau i ligonine, ten isgirdau baisia naujiena, vel tam paciam kiausintakyje yra nestumas, bet gimda vis storeja, kas yra keista. Paeme hcg buvo tik 425, po 2 dienu pakilo iki 512, tai zinoma nieko gero nera... dabar guliu ligonineje ir laukiu dar vieno hcg antradieni, siandien skaudejo sona tai suprantu, kad tikrai darys laporoskopija, nors kazkodel dar kyla mintys gydytojams, kad gali buti gimdoje nestumas irgi, bet su tokiu hcg tai cia nenormalus nestumas. Esu visiskai pasimetusi. Gal kas susidure su negimdinio nestumo pasikartojimu? Kaip veliau planavote? Gal net pavyko normaliai pastoti? Labai didelis noras tureti leliuka. Man jau 26 ir laikas vietoje nestovi. Tuo labiau su mano diagnoze laukti nera ko, nes gali vezys pereiti iki gimdos. Del dirbtinio galvojam, bet tikrai nesam jau tokie turtingi, kad iskart atiduoti keleta tukstanciu. Paskola paimti taip pat nelabai galime. Isivaikinti taip pat su mano diagnoze mazai sansu ir tai tik gal po 5 metu.

9. 2019.04.21 08:09 (prieš 3 mėn.)

zaneta93 parašė:
    Merginos labai reikia jusu patarimo ir tiesiog nuomones is sono. Jau ant tiek man norisi but mama, kad einu is proto. Du metus atgal pradejom planuoti, pasitikrinau…

wow istorija jusu.. sirdis jum plysta suprantu jus nors nesu tiek daig patyrus.. neskaitant negimdybini nustojo vystytis 5sav bande pasalint vaistai vare skatinamuosius ko pasekoj vistiek reikjo isvalymo,siulyciau jum po sios nesekmes atsipalaiduot pailset ir negalvot mintys labai galingos mes planavom 5men kaip as nustojau sekt ov ir supratau jog laukiuosi. pas daktare 12 sav tok eko laukiu kantrei susitaikiau su visom mintim ir esu rami.. viena diena pavyks ir jum tikrai negali but kad laime taip ir nepasibels. siulau jum planuojame 2019 m zirniukus grupe parasykit savo istorija ten labai daug moteru protingu su patirtim jos ir apie tyrymus nysimano yra ir kas apvaisinima daresi nu ten jum pades daugiau nei as 😙 linkiu sekmes ❤

2
  10. 2019.04.22 16:33 (prieš 2 mėn.)

zaneta93 parašė:
    Merginos labai reikia jusu patarimo ir tiesiog nuomones is sono. Jau ant tiek man norisi but mama, kad einu is proto. Du metus atgal pradejom planuoti, pasitikrinau…

Siūlau prisijungti prie grupės "2019 metų antras šansas. Po nesėkmingos patirties"

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras