Planuojančių pokalbiai apie viską (nemoderuojama tema)

Komentuoti
  1. 3 m. 1 mėn.

2019.04.22 22:23 (prieš 3 sav.)

zaneta93 parašė:
    Merginos labai reikia jusu patarimo ir tiesiog nuomones is sono. Jau ant tiek man norisi but mama, kad einu is proto. Du metus atgal pradejom planuoti, pasitikrinau…

sveika. as turejau du negimdinius .iseme kaireje puseje kiausintaky..ir dar turiu pks..nelabai turejau vilties kazkada naturaliai pastoti. o ir medikai ramino,bet as zinau koki sansai menki. ir pastojau trecia karta visgi .praeja buvo daugiau nei 2 metai. pastojau! deje nesekmingai.. persileidimas ivyko...tai as manau buna stebuklu gyvenime. liudna skaityti jusu istorija,zinau ka reiskia tas...kai nori savo kudikelio. jauna esi,neisileisk i gyvenima tik negatyvo..sulauksit maziuko,dabar atrodo slysta viskas is po koju,bet veliau atrodys kitaip,nes noras neapleis siekti sio tikslo🙂 man jau 33 bus tai as pergyvenu del amziaus. o tu dar visgi jaunute esi.bandykit ir viskas su laiku. sveikatos linkiu! 🌷

2. 2 m. 1 sav.

2019.04.24 09:53 (prieš 3 sav.)

Laukianti.. parašė:
    sveika. as turejau du negimdinius .iseme kaireje puseje kiausintaky..ir dar turiu pks..nelabai turejau vilties kazkada naturaliai pastoti. o ir medikai ramino,bet a…

Aciu uz palaikyma. Vakar padare laporoskopija ir pasalino desini kiausintaki, bet nuramino, kad keireje labai geras kiausintakis ir kiausides abi geros, grazi gimda. Tai sansu kazkur 50%. Tikiu kad viskas pavyks ir man ir visom kas laukia 😉🌹

3
  3. 3 m. 1 mėn.

2019.04.24 19:57 (prieš 3 sav.)

zaneta93 parašė:
    Aciu uz palaikyma. Vakar padare laporoskopija ir pasalino desini kiausintaki, bet nuramino, kad keireje labai geras kiausintakis ir kiausides abi geros, grazi gimda…

beabejo. neisileisk negatyvo ir viskas bus gerai

4. 2019.05.02 15:20 (prieš 2 sav.)

Sveikos, mes irgi planuojam jau 2 metus, po nesekmingo nestumo, ir pagaliau atejo ta diena kai Idejo 3 embrionus siandien! Darem IVF procedura 👏 Pagaliau, aisku dziaugtis dar labai anksti, bet gal is 3 nors vienas uzsimanys pagyventi pilvelyje 👏🤰

6
  5. 11 mėn. 2 sav.

2019.05.02 15:32 (prieš 2 sav.)

pakalniskiene.ingrida parašė:
    Sveikos, mes irgi planuojam jau 2 metus, po nesekmingo nestumo, ir pagaliau atejo ta diena kai Idejo 3 embrionus siandien! Darem IVF procedura 👏 Pagaliau, aisku dzi…

Labai linkiu, kad butu pasisekusi tokia rimta procedura

1
  6. 2019.05.02 16:02 (prieš 2 sav.)

Tamstta parašė:
    Labai linkiu, kad butu pasisekusi tokia rimta procedura

Aciu labai! ❤❤🥰🥰🥰✊ reik laikyt kumscius uz 12 dienu bus atsakymas. 🙈 labai sunku laukti...

7. 2019.05.02 19:50 (prieš 2 sav.)

Sveikos, mes irgi planuojam jau 2 metus, po nesekmingo nestumo, ir pagaliau atejo ta diena kai Idejo 3 embrionus siandien! Darem IVF procedura 👏 Pagaliau, aisku dzi…

Linkiu Jums sėkmės! Aš irgi po ivf, auginu du mažiukus pilvelyje

6
  8. 2019.05.02 21:20 (prieš 2 sav.)

LoyalWarrior parašė:
    Linkiu Jums sėkmės! Aš irgi po ivf, auginu du mažiukus pilvelyje

Sveikinu! Kaip smagu!!! Kiek jau laiko? Kiek Jums embrioniu idejo? 2? Mum 3

9. 2019.05.02 21:54 (prieš 2 sav.)

Sveikinu! Kaip smagu!!! Kiek jau laiko? Kiek Jums embrioniu idejo? 2? Mum 3

Man 2 ir dėjo eina 11ta savaitė 😊 kol kas labai sunkus mėnuo nes labai pykina ir reikia priprasti prie minties kad 2. Bet labai laukiami, tik bus pirmi tai yra baimės ir nerimo kaip reiks susitvarkyti.
    Linkiu Jums, kad irgi viskas būtų gerai

1
  10. 2019.05.03 06:30 (prieš 2 sav.)

LoyalWarrior parašė:
    Man 2 ir dėjo eina 11ta savaitė 😊 kol kas labai sunkus mėnuo nes labai pykina ir reikia priprasti prie minties kad 2. Bet labai laukiami, tik bus pirmi tai yra b…

Nepergyvenkit, viskas bus labai gerai! Susitvarkysit puikiai 🥰👏🥳 man kadangi ikele 3, tai butu biski sokas jei jie visi ussikabintu 😂😂😂🤔Tas laukimas, pats ilgiausias... Vakar po idejimo embrionu dariausi progesterono tyrima tai rodo 764... Daktare minejo, kad gerai, jog aukstesnis progesteronas 🙏 oh.. atrodo tas laikas neina. Jus Vilniuje IVF daretes?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras