Planuotojų paplepėjimai 2018 ❤❤❤

Komentuoti
  1. 10 m. 1 mėn.

2018.04.26 09:50 (prieš 5 mėn.)

genet parašė:
    Labas vajana. Aciu kad teiraujies laikausi neblogai sian jau keliauju genetiniams matavimams ziuresim ka primatuos o kas tau buvo 17sav? 😳

Taip ir nežinau, 2d prieš buvo skanas, sake viskas nuostabu, ir še tau

2. 1 m. 1 mėn.

2018.06.07 05:54 (prieš 4 mėn.)

Aigust parašė:
    Bet tu tempe labai velai pradejai matuot.. ?

Labukas Aigust Kaip tau sekasi su planavimais? Kaip laikaisi? Vis prisimenu, jog mums panašiai einasi su planavimais bei buvom kartu pastojusios, bet nesėkmingai... Bet gal tau pavyko jau kurį ciklą

3. 2018.08.10 13:18 (prieš 2 mėn.)

Labas visoms sveikinu tas, kurioms jau pasisekė pastoti ir sėkmės toms, kurios vis dar stengiasi Prisijungiu prie jūsų Pradėjome planuoti su vyru pirmąjį šeimos pagausėjimą, viskas dar nauja ir tik pirmąjį savo ciklą bandau sekti. KT nustojau gerti pries 2 mėnesius. Mėnesinės visą gyvenimą buvo tikslios it laikrodis, kas 27 dienas ir MM trunka 6 dienas, tikiuosi viskas bus gerai ir nereiks labai ilgai laukti kol užkibs Pirmoji klaida, kurią dariau tai bkt matavausi po pažastimi ir su poros valandų paklaida, todėl reiks nusistatyti priminimą dėl matavimosi ir pildyti iš naujo sekantį ciklą Kolkas pasiklioviau Flo programėle dėl apskaičiuojamų vaisingų dienų, nes pati sunkiai atskiriu kurią dieną vyksta ovuliacija. Galiu pasidalinti savo programėle, žadu viską persirašyti ir į TD tinklapį

4. 1 m. 5 mėn.

2018.08.10 15:17 (prieš 2 mėn.)

mazule16 parašė:
    Labas visoms sveikinu tas, kurioms jau pasisekė pastoti ir sėkmės toms, kurios vis dar stengiasi Prisijungiu prie jūsų Pradėjome planuoti su vyru pi…

Sveika ;) linkiu jog nereiktu ilgai laukti 🌞 pamegink ovuliacinius testukus. Man jie padeda sekti kada ji ivyksta ir lengviau zymetis kalendoriuje ir aiskiau kada atlikti ND ;)

5. 2018.08.15 08:37 (prieš 2 mėn.)

Sveikos. Kaip gyvenat?;) Trumpai..planuojam jau 11 men. Realiai metus. Si men jauciau,kad kazkas negerai. Lyg koki uzdegima tureciau.. darausi ov testukus,ir si men kaip niekad man jie net neryskejo. Toks jausmas kad vaisingu dienu nebuvo. Ciklas 25 dienos. Ov visad buna 13-14cd. Sugalvojau nueit pas gine pries kelias dienas,pasitikrint. Pasakiau kad manau jog nera vaisingu dienu si men. Patikrino echoskopu ir sako kad ov ivyko katik ;)) gimda atrodo taip graziai,lyg si men mums butu pavyke ;)) 80proc itaria,kad kiausinelis bus apvaisintas ;)) tai gavosi taip,kad mano ciklas 25d,o ov ivyko 21cd ;) ner taip buve..o as kaip visad ov testukus darausi ciklo vidury,o jie man si men nieko nerodo,nes ov i prieki nusikele ;)) mm turi buti savaites gale,tikiuos si kart ju nesilaukt ;)

1
  6. 2018.08.15 08:42 (prieš 2 mėn.)

visada besisypsanti parašė:
    Sveikos. Kaip gyvenat?;) Trumpai..planuojam jau 11 men. Realiai metus. Si men jauciau,kad kazkas negerai. Lyg koki uzdegima tureciau.. darausi ov testukus,ir si men…

oho kaip idomiai,net negirdejus buvau kad imanoma speri apie apvaisinima katik ov ivykus🙂

4
  7. 2018.08.15 09:10 (prieš 2 mėn.)

xxxxxxxxxxx1 parašė:
    oho kaip idomiai,net negirdejus buvau kad imanoma speri apie apvaisinima katik ov ivykus🙂

As irgi. Bet cia buvo daugiau spejimas pamacius grazia,isvesejusia gimda. Betkokiu atveju lb tikiuos kad pasitvirtins nestumas ;)

8. 3 mėn. 4 sav.
    Stebuklas 3 m. 3 mėn.

2018.08.26 21:35 (prieš 1 mėn.)

visada besisypsanti parašė:
    As irgi. Bet cia buvo daugiau spejimas pamacius grazia,isvesejusia gimda. Betkokiu atveju lb tikiuos kad pasitvirtins nestumas ;)

Ar pasitvirtino nėštumas?

1
  9. mazuliukas 3 m. 3 mėn.

2018.08.29 08:29 (prieš 1 mėn.)

Sveikos planuotojos, norėjau paklausti tų, kurios jau turi kelis vaikučius, ar bent planuoja antą. Keistai skambės klausimas, bet gal kartais yra tokių, kurių vaikučiai gimę tą patį mėnėsį? kažkaip pagalvojau, ar nėra per daug sudėtinga, ir ar nesijaučia kuris nors nuskriaustas gimtadienių atžvilgiu

10. 2018.09.26 13:09 (prieš 3 sav.)

sveikos pleputes, kas cia dabar atsitiko? isejot visos atostogaut?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras