Plaukų priežiūra po ilgalaikio plaukų tiesinimo keratinu

Komentuoti
 1. 2015.04.14 16:19 (prieš 3 m.)

  Labas vakaras , mielosios! Kreipiuosi į visas paneles, moteris, kurios yra tiesinusios savo plaukučius keratinu. Ar galite man papasakoti kokias priemones naudojote? Ar tiesa , kad net jeigu šampūnas be sulfatų, jis taipogi gali būti netinkamas dėl kitų savo ingridientų? :

 2. 2015.04.14 18:03 (prieš 3 m.)

  Aš jau kelis metus tiesinu keratinu, tai man labai tinka plaukučiams Iš pradžių plaudavau su specialiomis, brangiomis, konkrečiai po tiesinimo skirtomis priemonėmis, bet man nepasiteisino. Kas juokingiausia, davė net priešingą efektą Dabar naudoju visiškai paprastus, sau tinkančius šampūnus + kondicionierių ir neimu į galvą Bet kiek esu girdėjusi, tai visoms labai skirtingai. Taip kad manau teks atrasti sau tinkančias priemones ;)

  1
 3. 2015.04.15 15:35 (prieš 3 m.)

  O kokias priemones po tiesinimo naudoji? Gal esi ką nors girdėjusi apie organix keratin therapy liniją? Ar tinka šios linijos šampūnas?

 4. 2015.04.16 09:07 (prieš 3 m.)

  Na, man kažkokią naują priemonę kirpėja siūlė neseniai, sakė visoms pasiteisino. Bet aš nepirkau, nes ten šampūnas 12 Eurų ir kondicionierius tiek pat, o man iš to jokios naudos. Aš naudoju Dove šampūną ir kondicionierių ale su "keratinu". Bet man vienodai su kuo ten, svarbu plaukams tinka ir patinka Bet kiekvienos plaukų struktūra, storumas, tankis ir pan. labai skiriasi, todėl ir priemonės tikriausiai bus labai skirtingos

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras