Pastojimas po abrazijos

Komentuoti
  1. 2018.12.16 15:52 (prieš 6 mėn.)

Labas gal yra moteru kurios šiauliuose motinos vaiko klynikoje daresi gimdos ambrazija?

2. 2018.12.30 15:00 (prieš 5 mėn.)

Ponckele parašė:
    Labas gal yra moteru kurios šiauliuose motinos vaiko klynikoje daresi gimdos ambrazija?

Sveiki aš dariausi ir deja nekartą

3. Matas 7 m. 1 mėn.

2019.01.19 19:41 (prieš 4 mėn.)

aš turejau irgi 1 abrazija, tai išvis buvo tik puslyte bet embriono net nebuvo tai atliko abrazija. Dabar po ne pilnu metu vel pastojau laukiuos dabar 7 sav. bet itariu, kad vel bus tas pats. Nes pries savaite dar labai skaudejo krutine, speneliai buvo isoke ir labai dideli nuovargi jauciau dienos metu galedavau darbo vietoj uzmigti. Bet pries kelias dienas pradejo pilvas skaudeti toks skausmas tarsi buciau kazka ne ta suvalgius, skausmas maises su skrandzio skausmu ir taip dvi dienas. Krutine atsileido, bet negaliu pasakyti kad subliusko ji stangri, bet nebeskauda baxine temperat 37,2 dariausi HCH tai rodo kad atitinka 7 sav. Tai nezinau ka galvoti, eisiu echo daryti po sav. tai bus jau 8 sav man tai nezinau koks bus verdiktas 😦 kazkaip nuojauta sako, kad nustojo vystitis arba irgi nera nieko ten tik puslyte susidarius.

4. 2019.01.20 21:01 (prieš 4 mėn.)

Kristina787 parašė:
    aš turejau irgi 1 abrazija, tai išvis buvo tik puslyte bet embriono net nebuvo tai atliko abrazija. Dabar po ne pilnu metu vel pastojau laukiuos dabar 7 sav. bet it…

Baikit taip galvoti,suprantu jūsų baime,bet stenkitės buti rami ir islaukti patikros,jums tikrai viskas gerai ir linkiu,kad šitas nėštumas būtų jūsų sėkmingas iki galo daugiau optimizmo

5. Matas 7 m. 1 mėn.

2019.01.20 21:25 (prieš 4 mėn.)

GitaP. parašė:
    Baikit taip galvoti,suprantu jūsų baime,bet stenkitės buti rami ir islaukti patikros,jums tikrai viskas gerai ir linkiu,kad šitas nėštumas būtų jūsų sėkmingas iki g…

Labai Ačiū už palaikymą, viliuosi dar, kad viskas bus ok. Nes labai daug metų svajoju apie 2 vaikelį, daug metų atgal vyras nesutiko susilauktidar vieno vis atidėliodavom... laikas greitai prabego. Tai kai tik viskas bus gerai busiu pari laimingiausia...🤗

6. 2019.01.22 07:23 (prieš 4 mėn.)

Sveikos,prieš metus turėjau ambrazija, sustojo plakti širdelė 7 sav. Dabar vel pastojau, pagal skaičiavimus apie 5 sav. Dingo visi neštumo pojūčiai, nebesirenka seilės, nepykina, krūtine atrodo mažiau skauda, nuėjus pas ginę, net neapžiūrėjo, sakė vistiek nieko nematys ir ateiti po 3 savaičių, bet man labai labai neramu...

7. 2019.01.22 09:04 (prieš 4 mėn.)

Rauuu parašė:
    Sveikos,prieš metus turėjau ambrazija, sustojo plakti širdelė 7 sav. Dabar vel pastojau, pagal skaičiavimus apie 5 sav. Dingo visi neštumo pojūčiai, nebesirenka sei…

Sveiki. Keiskit ginę.
    Mano antras nėštumas baigėsi abrazija, tai trečiąjį bent pradžioje prižiūrėjo atidžiau, siuntė anksčiau į echo ir pan.

8. Emile 6 m. 3 mėn.

2019.01.22 13:07 (prieš 4 mėn.)

B.I.T.Ė. parašė:
    Sveiki. Keiskit ginę.
    Mano antras nėštumas baigėsi abrazija, tai trečiąjį bent pradžioje prižiūrėjo atid…

Aha man irgi kai antra turejau nesivystanti tai jau trečią nestuma ziurejo nuo penktos savaitės . Kas savaitę ziurejo kol pamatėm sirdute. Ir tada jau kita termina po mėnesio paskyrė.

9. 2019.01.22 13:50 (prieš 4 mėn.)

B.I.T.Ė. parašė:
    Sveiki. Keiskit ginę.
    Mano antras nėštumas baigėsi abrazija, tai trečiąjį bent pradžioje prižiūrėjo atid…

Ačiū bandysiu ta padaryti, nes ištikrųjų pradedu panikuoti

10. Matas 7 m. 1 mėn.

2019.01.28 22:12 (prieš 4 mėn.)

Na ka buvau siandien pas savo ginekologą, patvirtino nėštumą jau 8sav. plaka širdutė.🤗 labai laiminga,😍 tiek bijojau, kad vel nebutu nesivystantis... bet isejo kaip ir viskas gerai, dabar belieka save saugot nuo visokiu gripu ir virusu🤗

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras