Po cezario pjūvio operacijos

Komentuoti
  1. Mažasis brolis 2 m. 10 mėn.
    Mažasis princas 7 m. 1 mėn.
    Susituokę jau 13 m. 9 mėn.
    Kartu jau 18 m. 8 mėn.

2017.07.02 09:16 (prieš 1 m.)

Aš atsigavau iš po abiejų cp greitai. Iš po antro cp tai išvis staigiai atsigavau. Išleido namo po trijų parų, tai sekančią dieną jau po truputį į miestą išėjau.

2. Emilia 12 m. 4 mėn.

2017.07.02 22:52 (prieš 1 m.)

v.j.k parašė:
    Aš atsigavau iš po abiejų cp greitai. Iš po antro cp tai išvis staigiai atsigavau. Išleido namo po trijų parų, tai sekančią dieną jau po truputį į miestą išėjau.…

Oho, man tai menesio prireike. Aisku pacios sunkiausios buvo kokios 2 savaites, veliau su kiekviena diena vis maziau skaudedavo.

3. 7 m. 4 mėn.
    9 m. 4 mėn.
    14 m. 10 mėn.

2017.07.09 11:21 (prieš 1 m.)

Per nestuma buvo patinusi desine koja nuo ciurnos. Po CP istino ir kita. Dbr 6 d.po CP, bet patinimas neslugsta, kartais atrodo dar stipriau patinsta. Neskauda, didelio diskomforto nejauciu.
    Gydytoja sako praeis. Gal kuri turejote tokios patirties? Per kiek laiko tinimai atslugo?

4. Domukas 2 m. 5 mėn.
    Edmutis 2 m. 5 mėn.
    Ievute 8 m. 3 mėn.
    Evaldas 14 m. 2 mėn.
    Lukas 15 m. 11 mėn.

2017.07.09 11:52 (prieš 1 m.)

Misija parašė:
    Per nestuma buvo patinusi desine koja nuo ciurnos. Po CP istino ir kita. Dbr 6 d.po CP, bet patinimas neslugsta, kartais atrodo dar stipriau patinsta. Neskauda, did…

Viskas praeis per keleta savaiciu arba greiciau, normalu nesijaudinkit

5. 2017.07.09 15:51 (prieš 1 m.)

Misija parašė:
    Per nestuma buvo patinusi desine koja nuo ciurnos. Po CP istino ir kita. Dbr 6 d.po CP, bet patinimas neslugsta, kartais atrodo dar stipriau patinsta. Neskauda, did…

Mano abi kojos ištinę buvo, praėjo po gerų poros mėnesių gal.. bet čia kiekvienai skirtingai gali būti

6. Emilia 12 m. 4 mėn.

2017.07.09 16:56 (prieš 1 m.)

Misija parašė:

Man nebuvo isttnusios kojos, bet draugei po cp buvo ziauriai istynusios apie 2 savaites

7. 2017.07.11 17:45 (prieš 1 m.)

Misija parašė:

Man po cp beveik 3 savaites buvo žiauriai sutine kojos, nors per nėštumą jokių tinimu nebuvo. Tai radus minutę laikiau šaltam vandeny ir pakelus aukščiau,nes lb verze..

8. 7 m. 4 mėn.
    9 m. 4 mėn.
    14 m. 10 mėn.

2017.07.12 11:02 (prieš 1 m.)

EmmaLija parašė:
    Man po cp beveik 3 savaites buvo žiauriai sutine kojos, nors per nėštumą jokių tinimu nebuvo. Tai radus minutę laikiau šaltam vandeny ir pakelus aukščiau,nes lb ver…

Jau antra diena kaip slugsta tinimas, bet labai po truputi

9. 7 m. 4 mėn.
    9 m. 4 mėn.
    14 m. 10 mėn.

2017.07.12 11:04 (prieš 1 m.)

O jums po CP galvos neskaudejo?
    Siand pabudau nakti nuo siaubingo galvos skausmo, nustelbe net suskilusiu speneliu skausma ?
    Cia skaitosi kaip ir komplikacija po nejautros, bet kita kart pamenu skaudeti pradejo dar ligoninej ir skaudejo kokias 3-4 dienas, o dbr jau tiek dienu praejo...

10. 2017.07.13 20:58 (prieš 1 m.)

Misija parašė:
    O jums po CP galvos neskaudejo?
    Siand pabudau nakti nuo siaubingo galvos skausmo, nustelbe net suskilusiu speneliu…

man sake galvos nekelt kol nejautra nedings nes galva paskui skaudes

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras