Komentuoti
  1. 2018.03.14 20:17 (prieš 8 mėn.)

Ežerskienė G. parašė:
    Labas vakaras, dabar galvoju, norėtųsi išgirsti pozityvių istorijų, kuriai pavyko pastoti turint viršsvorio ir sėkmingai išnešioti, nesvarbu ar natūraliai ar su ovu…

vakar gydytojas išrašinėdamas mane pasakojo kaip prieš tris mėnesius operavo 130kg sveriančią moterį o šiuo metu ji laukiasi

2
  2. 5 m. 1 sav.

2018.03.14 21:02 (prieš 8 mėn.)

-burbė- parašė:
    vakar gydytojas išrašinėdamas mane pasakojo kaip prieš tris mėnesius operavo 130kg sveriančią moterį o šiuo metu ji laukiasi

nu va va, ir aš kai pažiūriu tai pilna pavyzdžių, kur dvigubai daugiau sveria ir pastoja, o man bando įkalt į galvą, kad mest svorį reik norint pastot ?

3. 2018.03.14 21:54 (prieš 8 mėn.)

Ežerskienė G. parašė:
    Labas vakaras, dabar galvoju, norėtųsi išgirsti pozityvių istorijų, kuriai pavyko pastoti turint viršsvorio ir sėkmingai išnešioti, nesvarbu ar natūraliai ar su ovu…

Ymanoma tikrai ? 9 metus norejom bet nesigavo. Kai gruodi apsilankem pas gine londone patare svori numesti sako nera taip blogai pas mane tad tik stenkis. Pradejau svori mesti nuo sausio 2 ? numeciau -8kg. O vasario 12 suzinojom kad jau laukiuosi ?? kai pastojau jai sveriau 104 kg ? pradejau su 112 kg dabar eina mums 8 savaitele su zirniuku ???

1
  4. 5 m. 1 sav.

2018.03.14 23:11 (prieš 8 mėn.)

Lauralove parašė:
    Ymanoma tikrai ? 9 metus norejom bet nesigavo. Kai gruodi apsilankem pas gine londone patare svori numesti sako nera taip blogai pas mane tad tik stenkis. Pradejau …

Sveikinu! nu tikiuosi ir aš labai, kad tai nepakiš kojos! ?

5. 2018.03.15 09:22 (prieš 8 mėn.)

Lauralove parašė:
    Ymanoma tikrai ? 9 metus norejom bet nesigavo. Kai gruodi apsilankem pas gine londone patare svori numesti sako nera taip blogai pas mane tad tik stenkis. Pradejau …

Sveikinimai

6. 2018.03.17 21:04 (prieš 8 mėn.)

Sveikos,
    Aš irgi turiu PKS, turėjau jau nuo ankstyvos paauglystės, mėnesinės prasidėjo anksti, 11 metų, niekada jų neturėjau reguliarių, nuo 13 metų dingdavo keliems mėnesiams, ir tai kartodavosi profilaktiškai, ciklai buvo ilgi. Simptomų mažai, išskyrus kad labai riebaluojasi galva ir tenka kasdien plauti su amžium situacija blogėjo, ciklai trumpėjo, kartais sirgdavau kas 2 savaites, po 12 dienų, daug tepliojimų ir pan. Todėl pradėjau naudot kontraceptikus, gydytoja liepė naudoti, kol norėsiu pastoti. Sakė, pailsės kiaušidės, užkibsiu gan greit. Pradėjom planuot vaikelį kai man suėjo 25 metai, bet pirmas ciklas buvo nesėkmingas, o antru ciklu dingo mėnesinės, ciklas buvo 118 dienų, gėriau ir estrofemą nes ten viskas miegojo, ir duphastoną, daug ėjau pas gydytoją kad žiūrėtų kaip auga gleivinė, kiti ciklai jau irgi tik su duphastonu. Hormonų tyrimai blogi, LH per aukštas, viskas tipiška PKS. Po 10mėn bandymų mane išsiuntė pas gydytoją Meškauskienę. Skyrė man metforminą, inofolic, difolin, papildomai gėriau nakvišų aliejų. Endokrinologė skyrė raudonųjų dobilų ekstraktą nes labai sumažėjo estrogenas, jaučiaus kaip per menopauzę. Vėliau darė gimdos nuotrauką, iškenčiau procedūrą labai sunkiai, bet kiaušintakiai buvo praeinami. Žadėjo jau skatinti ovuliaciją, kai sulauksiu šių mėnesinių, bet nesulaukiau. Pastojau natūraliai, metformino pagalba, po daugiau nei metų bandymo ir visiško ciklo išsireguliavimo sėkmės ir jums <3

2
  7. 2018.03.17 21:07 (prieš 8 mėn.)

Pumpum parašė:
    Sveikos,
    Aš irgi turiu PKS, turėjau jau nuo ankstyvos paauglystės, mėnesinės prasidėjo anks…

Puiki istorija, sekmingo nesiojimo

1
  8. 2018.03.17 21:22 (prieš 8 mėn.)

Bučkis. parašė:
    Puiki istorija, sekmingo nesiojimo

Aciu ❤️ naudoju vaginalini progesterona, nes vakar siek tiek kraujavau, bet siandien visus planus atsaukiau ir guliu lovoje, tai i vakara susitvarke kraujavimai. Tikiuos taip ir toliau, pas daktare kita savaite, sake pakartot hcg, nors ana kart per nepilna savaite soktelejo nuo 35 iki 731 ? tai ziuresim pirmadieni. Bet tikiu, kad po tiek streso, vizitu pas daktarus, nevilties kad gal taip niekad ir nepavyks, psichologinio spaudimo ir pan, mums pagaliau pavyks ❤️ Meskauskiene nuostabi daktare.

9. 5 m. 1 sav.

2018.03.17 22:29 (prieš 8 mėn.)

Pumpum parašė:
    Aciu ❤️ naudoju vaginalini progesterona, nes vakar siek tiek kraujavau, bet siandien visus planus atsaukiau ir guliu lovoje, tai i vakara susitvarke kraujavimai. Ti…

Sveikinu ?

10. 2018.03.17 22:35 (prieš 8 mėn.)

Ežerskienė G. parašė:
    Sveikinu ?

Aciu! ?
    Skaiciau apie tai, kad Jums sake numesti svorio. Dirbu su sportu ir mityba, galiu pridurt tik tiek, kad mityba tikrai itakoja visa organizma, ir turi itakos net endometriozems. Net nestambiems zmonems del nesvarios mitybos gali darytis negeri dalykai viduj as daugeliu atveju esu uz gyvensenos pakeitima ? susikoncentruokit ne i svorio metima, o i tai, kad maziau valgytumet nesveika maista, o rinktumetes kunui naudingus dalykus. ?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
76,00 €
48 | 20 | XL
12,00 €
29 | 18,3 cm
6,08 €
62 | 1-3 mėn.
16,50 €
23 | 14,3 cm