Komentuoti
  1. 2018.03.18 19:27 (prieš 9 mėn.)

Pumpum parašė:
    Sveikos,
    Aš irgi turiu PKS, turėjau jau nuo ankstyvos paauglystės, mėnesinės prasidėjo anks…

As su metforminu tai pat pastojau. Tik as per pirma cikla iskarto uskibo naturaliai ? tos kurios nori tikrai stengesi tikrai pavyksta. Tik reike susirasti sau ta tinkancia daktaryte kuri pastumetu ir viskas ok buna ? sekmes visoms ?

1
  2. 2018.03.19 00:00 (prieš 9 mėn.)

o jūsų merginos nepykina nuo metformino? aš geriu ryte ir vakare, ir pastebiu, kad per savaitę jau tris kartus pykino, toks šleikštulys, daktarė sakė jei pykins labai tai sumažint iki vienos tabletės, bet kažinau, kažkaip pakenčiamas tas pykinimas... įdomu ar ir kitos jaučiat kažką panašaus..

3. 2018.03.19 00:05 (prieš 9 mėn.)

Ežerskienė G. parašė:
    o jūsų merginos nepykina nuo metformino? aš geriu ryte ir vakare, ir pastebiu, kad per savaitę jau tris kartus pykino, toks šleikštulys, daktarė sakė jei pykins lab…

Pykino, ir oda niezejo, galva sukos, tai ant virsaus sokolada kapojau... ? Pradzioj geriau po puse tabletes, bet nepajutus nieko blogo perejau prie visos, o tada jo.. visas iprastas maistas pasidare slykstus, norejau tik bandeliu ir sokolado ? bet veliau apsipratau. Tik estrogenai krite buvo, tai ir del to dar blogai jauciausi.

4. 2018.03.19 07:22 (prieš 9 mėn.)

Ežerskienė G. parašė:
    o jūsų merginos nepykina nuo metformino? aš geriu ryte ir vakare, ir pastebiu, kad per savaitę jau tris kartus pykino, toks šleikštulys, daktarė sakė jei pykins lab…

As tik viduriavau nuo jo. Dabar jau organizmas apsiprato tai tik kartais pramusa taip stipriai

5. 2018.03.19 07:28 (prieš 9 mėn.)

Pumpum parašė:
    Pykino, ir oda niezejo, galva sukos, tai ant virsaus sokolada kapojau... ? Pradzioj geriau po puse tabletes, bet nepajutus nieko blogo perejau prie visos, o tada jo…

Rimtai? man atvirkščiai buvo ir nuo visko, kas saldu leisdavo vidurius ?Beje, irgi pastojau tik su juo ir inofolic per 3mėn. Bet ir tai nelabai sąžinongai gėriau.

6. 2018.03.19 08:29 (prieš 9 mėn.)

Kaip skirtingai visoms ? mano cukrus mazokas ir taip, prie zemutines normos, speju dar numusdavo ji tai taip ir jausdavaus, tai endokrinologe sake nebijot man saldziai valgyt kad hipoglikemijos neissivystyciau. O dabar kai pastojau sumazejo saldumo poreikis ?

7. 2018.03.19 08:34 (prieš 9 mėn.)

Pumpum parašė:
    Kaip skirtingai visoms ? mano cukrus mazokas ir taip, prie zemutines normos, speju dar numusdavo ji tai taip ir jausdavaus, tai endokrinologe sake nebijot man saldz…

Mano cukrūs ir visos tos rezistencijos visada normose. Nėštumo metu nei karto nevėmiau ir nebuvo kažkaip išskirtinai bloga, bet va ko vėl negalėjau valgyt tai saldumynų ir gert kavos.

8. 2018.03.19 08:46 (prieš 9 mėn.)

ieva.88 parašė:
    Mano cukrūs ir visos tos rezistencijos visada normose. Nėštumo metu nei karto nevėmiau ir nebuvo kažkaip išskirtinai bloga, bet va ko vėl negalėjau valgyt tai saldu…

???? Saldumynai su kava man padejo tai istverti ?

9. 2018.03.19 09:00 (prieš 9 mėn.)

O gal galit rekomenduoti kokia endokrinologe Vilniuje?

10. Edgaras 6 m. 2 mėn.

2018.03.19 09:02 (prieš 9 mėn.)

Pumpum parašė:
    Aciu
    Metforminas itakoja PKS ir kartais isprovokuoja ovuliacija. Man mano paprasta gine…

O kokia dozė gerėt metformina? Man išrašė po 1tab vakare, bet galvoju ar ne per mažai..

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras