Komentuoti
  1. 2018.03.19 09:06 (prieš 9 mėn.)

tuwuha parašė:
    O kokia dozė gerėt metformina? Man išrašė po 1tab vakare, bet galvoju ar ne per mažai..

O kiek mg? As is pradziu geriau 2*500, paskuj 3*500mg , dabar 2*850mg

2. 2018.03.19 12:26 (prieš 9 mėn.)

tuwuha parašė:
    O kokia dozė gerėt metformina? Man išrašė po 1tab vakare, bet galvoju ar ne per mažai..

Pradziai normalu kad po viena jai viskas ok paskui buna didina norma. Man pvz buvo 2 tabl o paskui ir visos 3 jau. Po 500mg cia dar nuo dozes priklauso turbut. Kol organizmas pripranta visoms beveik buna bloga as vemiau keles savaites ir viduriavau ir valgyt nenorejau paskui praejo blogumai. Pripratau. Sekanti menesi pastojau ? aisku prie viso to buvo pas mane ir griesta dieta jokiu sokaldu ar miltu ir pns. Bet va pasitvirtino ?

3. 2018.03.19 14:12 (prieš 9 mėn.)

mokaa parašė:
    O gal galit rekomenduoti kokia endokrinologe Vilniuje?

Zabuliene, dirba clinic in, ji specializuojasi su pks, nereali daktare

4. 2018.03.19 14:13 (prieš 9 mėn.)

tuwuha parašė:

As geriau pradzioj po puse tabletes 2x per diena, po to po 1 tablete 2x per diena, daugiau nebedidingo nes per daug salutiniu

5. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.03.20 19:18 (prieš 9 mėn.)

Sveikos. Nera mm jau 4 menesiai, ir tuo laikotarpiu belekada padaryti hormonu tyrimai, nes raso, kad reikia tam tikra c.d. daryti, bet kai nesergu ar jie tikslus? Na turbut vistiek parodo daugmaz kur problema yra?

6. 2018.03.20 19:19 (prieš 9 mėn.)

Ragadi parašė:
    Sveikos. Nera mm jau 4 menesiai, ir tuo laikotarpiu belekada padaryti hormonu tyrimai, nes raso, kad reikia tam tikra c.d. daryti, bet kai nesergu ar jie tikslus? N…

visada galima iššaukti mm ir padaryti tyrimus laiku

7. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.03.20 19:30 (prieš 9 mėn.)

_BurBė_ parašė:
    visada galima iššaukti mm ir padaryti tyrimus laiku

na mano istorija senoka, pasirodziau gydytojai del nereguliariu mm, tada isaiskejo, kad progesterono labai mazai, ir skyre gydyma duphaston'u,kad sureguliuoti mm ir isnaikintu cista, kuri tuo metu buvo,jo pagalba dingo cista, bet esme kad pirmus menesius jis man issaukdavo mm, o daba nebepadeda, ir be to vel uzaugo cista, bet tai kodel dphaston nebesuveikia.....

8. 2018.03.20 20:12 (prieš 9 mėn.)

Ragadi parašė:
    na mano istorija senoka, pasirodziau gydytojai del nereguliariu mm, tada isaiskejo, kad progesterono labai mazai, ir skyre gydyma duphaston'u,kad sureguliuoti mm ir…

Testa daret?
    Man kai visiskai po 2men nesirgimo miegojo kiausides ir gleivine buvo 1mm kai turetu but bent 1cm, skyre pradzioj estrofema uzaugint gleivinei, ir tik po 4men gavau dufo, kai uzauvo iki 7mm, nes nebutu issisauke kitaip. Taip kad bet kokii atveju reik vel eit pas gine

9. 2018.03.20 20:35 (prieš 9 mėn.)

Ragadi parašė:
    na mano istorija senoka, pasirodziau gydytojai del nereguliariu mm, tada isaiskejo, kad progesterono labai mazai, ir skyre gydyma duphaston'u,kad sureguliuoti mm ir…

įdomiai kaip o kaip geriat dufą?

10. 2018.03.20 21:35 (prieš 9 mėn.)

Sveikos, praeitą menesį išsišaukiau menkes su utrogestan 8 tabletėmis, bet jos buvo tokios nepilnavertės, realiai tik dvi dienas normaliai taip buvo, daugiau tepė, ir pagal kalendorių sekančios turėtų būti šio mėnesio gale natūraliai, o jei ne tai išsišaukti su Gepretix, bet šiandien taip įdomiai teplioja, tokia spalva, kaip perviręs burokas, nu taip purvinai, įtariu, kad ateis savaitę anksčiau ir dar natūraliai be vaistų, ar kuriai taip yra buvę? nes turiu stimuliaciją darytis, tai galvoju jeigu ryt pasirodys pilnai jau, tai kurią dieną pradėt skaičiuot ciklą?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras