Priėmimo į Vilniaus darželius tvarka ir taisyklės

Komentuoti
  1. 2019.05.03 14:23 (prieš 2 mėn.)

Vėja_ parašė:
    O per antra tura galima darasyti darzeliu, kuriu anksciau nebuvau irasiusi? Nes kandidatavom tik i viena darzeli.

kada antras turas? ar kito darzelio pridejimas nepanaikins laukiamojo? dekoju 🌸

1
  2. 2019.05.06 13:49 (prieš 2 mėn.)

Urtell parašė:
    kada antras turas? ar kito darzelio pridejimas nepanaikins laukiamojo? dekoju 🌸

Nepanaikins. Matysit savo visus pasirinktus darzelius.

3. 2019.05.06 21:10 (prieš 2 mėn.)

Linulle parašė:
    Nepanaikins. Matysit savo visus pasirinktus darzelius.

aciu🌸

4. 2019.05.07 10:52 (prieš 2 mėn.)

Sima1979 parašė:
    Bent jau i musu darzeleli tai nuo rugsejo atnesti kaip pradesim lankyti, bet galvoju jei mano vaikas alergiskas tai gal reikia anksciau, nes meniu turbut irgi reiki…

Man irgi įdomu dėl alergijų. Mes pas alergologę buvome praeitą rugpjūtį, tai įdomu ar tiks ši pažyma ar reikia naujos

5. Mylima dukryte 7 m. 10 mėn.

2019.05.07 10:59 (prieš 2 mėn.)

Aleksandra29 parašė:
    Man irgi įdomu dėl alergijų. Mes pas alergologę buvome praeitą rugpjūtį, tai įdomu ar tiks ši pažyma ar reikia naujos

Užtenka šeimos gydytojo įrašo apie alergija ir rekomendacijas bendroje sveikatos pažymoje. Mano dukra alergiška, darželyje irgi spec meniu taikomas.

6. 2019.05.07 12:39 (prieš 2 mėn.)

8nehir8 parašė:
    Užtenka šeimos gydytojo įrašo apie alergija ir rekomendacijas bendroje sveikatos pažymoje. Mano dukra alergiška, darželyje irgi spec meniu taikomas.

O reikia nurodyti kam konkrečiai alergiškas?

7. 2019.05.07 13:01 (prieš 2 mėn.)

8nehir8 parašė:

musu darželyje yra alergiškų vaikų grupės, tai į jas einantiems vaikams reikia atnešti alergologo išduotą pažymą

8. 2019.05.07 13:02 (prieš 2 mėn.)

Aleksandra29 parašė:

pažyma galioja metus, todėl reiks naujos

9. Mylima dukryte 7 m. 10 mėn.

2019.05.07 14:08 (prieš 2 mėn.)

Sima1979 parašė:
    O reikia nurodyti kam konkrečiai alergiškas?

Taip, nurodyta konkreti alergija ir kokia dieta rekomenduojama. (Mūsų atveju belaktoze dieta). Darželyje atskirų grupių alergiškiems pas mus nėra, jai maistą atskirai paruošia.

10. 2019.05.07 14:33 (prieš 2 mėn.)

8nehir8 parašė:
    Taip, nurodyta konkreti alergija ir kokia dieta rekomenduojama. (Mūsų atveju belaktoze dieta). Darželyje atskirų grupių alergiškiems pas mus nėra, jai maistą atskir…

Pas mus irgi nebus grupiu atskiru, tai reikės paderinti.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras