Priėmimo į Vilniaus darželius tvarka ir taisyklės

Komentuoti
  1. 2019.06.05 17:48 (prieš 1 mėn.)

Vilchik parašė:
    Tai ir pildyti reikia kad pradėsim vaiksčiuoti nuo rugsėjo? Nes pvz mums 2 metai sueina rugpjūtį it man į darbą? Aš prašyme užpildžiau kad noriu lankyti darželį nuo…

Manau automatiskai supras, kad norit lankyti nuo rugsejo. Galit pakeisti.Del darzeliu trupumo tokios galimybes nera. Arba privatus kelis men. arba aukle arba atostogu pratesimas. Dar gali tetis taupyti atostogas ir likti su vaiku.

1
  2. 14 m. 10 mėn.

2019.06.05 17:51 (prieš 1 mėn.)

Vilchik parašė:
    Tai ir pildyti reikia kad pradėsim vaiksčiuoti nuo rugsėjo? Nes pvz mums 2 metai sueina rugpjūtį it man į darbą? Aš prašyme užpildžiau kad noriu lankyti darželį nuo…

Galit rasyt kad ir nuo naujuju 🙂 vis vien vesit tik rugseji. Maniske gimus liepos men, tai i valstybini irgi eis tik rugseji, iki tol vesiu i privatu.

3. Dievo dovana 2 m. 7 mėn.
    Kelrodė žvaigždė 4 m. 1 mėn.
    Akių šviesa 7 m. 1 mėn.

2019.06.06 15:50 (prieš 1 mėn.)

Neklaidinkite, nuo kada nori, nuo tada ir pradės lankyti. Mano dukrai gruodi suėjo du, prašyme(sutartyje) nurodžiau, kad pradėsim lankyti gruodžio viduryje, tada ir pradejome.

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.06.06 15:57 (prieš 1 mėn.)

Sunny Day parašė:
    Neklaidinkite, nuo kada nori, nuo tada ir pradės lankyti. Mano dukrai gruodi suėjo du, prašyme(sutartyje) nurodžiau, kad pradėsim lankyti gruodžio viduryje, tada ir…

Bet tai turbūt labiau laimės dalykas, ar tada atsiras laisva vieta?

5. 2019.06.06 16:26 (prieš 1 mėn.)

Sunny Day parašė:
    Neklaidinkite, nuo kada nori, nuo tada ir pradės lankyti. Mano dukrai gruodi suėjo du, prašyme(sutartyje) nurodžiau, kad pradėsim lankyti gruodžio viduryje, tada ir…

Manau Jus neklaidinkite. Yra didelis skirtumas kur pradeti lankyti po rugsejo 1 ir kur dar iki rugsejo! Kiek zinau is aplinkiniu patirciu, tai vienetai kam pavyksta susitarti lankyti dar iki rugsejo 1d, nes vasara praktiskai visuose darzeliuose grupes yra sujungtos ir niekas neuzsiima adaptacija tu naujai ateinanciu vaiku.

4
  6. 14 m. 10 mėn.

2019.06.06 16:30 (prieš 1 mėn.)

flixe parašė:
    Manau Jus neklaidinkite. Yra didelis skirtumas kur pradeti lankyti po rugsejo 1 ir kur dar iki rugsejo! Kiek zinau is aplinkiniu patirciu, tai vienetai kam pavyksta…

Taip, teisingai. As irgi pirmakart irasiau dukra lankyti nuo sausio 1, bet mums iskart pasake, kad be sansu.

7. 2019.06.06 16:55 (prieš 1 mėn.)

Kartais imanoma susitarti taip, kad mokat po kazkur 15eur kas menesi uz vietos laikyma, o lankyt pradedat kad ir sausi. Aisku, vasara pradeti lankyti nera daug logikos, abejoju, ar pavyktu susitarti net ir mokant visus metus po 15eur - jau geriau tuomet i privatu darzel

8. 14 m. 10 mėn.

2019.06.06 17:33 (prieš 1 mėn.)

lailai99 parašė:
    Kartais imanoma susitarti taip, kad mokat po kazkur 15eur kas menesi uz vietos laikyma, o lankyt pradedat kad ir sausi. Aisku, vasara pradeti lankyti nera daug logi…

Privatus darzelis zymiai brangiau kainuoja 🙂

9. 2019.06.06 21:50 (prieš 1 mėn.)

Jei rasot, kad lankyt pradesit iki paskutines 2019m dienos, pvz nuo gruodžio 31, tai patenkate i siu metų skirtyma, jei norite rasot nuo 2020m pvz sausio 1, tai dalyvaujate tik kitu metu skirstyme ir tik labau isskirtiniu atveju galit patekti į darželį, jei atsilaisvins vieta, o Jus busit 1 eileje

2
  10. Dievo dovana 2 m. 7 mėn.
    Kelrodė žvaigždė 4 m. 1 mėn.
    Akių šviesa 7 m. 1 mėn.

2019.06.07 16:22 (prieš 1 mėn.)

lailai99 parašė:
    Kartais imanoma susitarti taip, kad mokat po kazkur 15eur kas menesi uz vietos laikyma, o lankyt pradedat kad ir sausi. Aisku, vasara pradeti lankyti nera daug logi…

Nieko nereikia mokėti. Jei darželis piktnaudžiauja ir nepriima nuo tada, kada rašėte prašyme ir reikalauja mokėti nuo rugsėjo 1d. kreipkitės į savivaldybę.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras