Progesterono kiekis nėštumo metu

Komentuoti
  1. 2018.11.21 00:39 (prieš 3 sav.)

Rasyte12 parašė:
    Labas. Aš jūsų vietoj vartočiau didesnė dozę. Jau geriau didesnis prg negu mažas, nes su mažu, manau pati žinote kas gali nutikti. Aš pati vartoju 600mg į parą..…

Pritariu

2. 2018.11.21 00:45 (prieš 3 sav.)

Joli22 parašė:
    Taip

Antifosfolipidinis sindromas

Joli22 parašė:
    Bet tarkim jei jo butu per daug tai leliukui nekenkia?

Sako, kad nekenkia. Kitis narės saki, kad joms galvą skaudėjo. Bet tikrai ne nuo tokios dozės, kaip jūsų.

Liusyja parašė:
    Prg tirstina krauja,o kaip tas atsiliepia leliukui nesidomejau,bet pravartu pasidometi tokias dozes vartojant...

Na per tirštam kraujui esant leliukas negauna pakankamai medžiagų su krauju ir nustoja vystytis. Bet neteko girdėti, kad kam nors prg taip kraują sutirštintų. Paprastai tokia nelaimė ištinka afs turinčias, kai jos skystinančių nevartoja. Aš pati visą antrą trim kasdien leidžiamus prg leidausi. Iš pradžių po dvi amp, o po to po vieną. Ir jokių aspirinų nevartojau, o net atvirkščiai - pagimdžiusi vos mirtinai nenukraujavau, nes kraujas nekrešėjo

3. 2018.11.21 07:06 (prieš 3 sav.)

LaMona parašė:

O kur ta afs galima issitirti? Ji is kraujo tyrimo daro ar kaip?

4. 2018.11.21 07:08 (prieš 3 sav.)

LaMona parašė:

Aš ir panasiai nemazas dozes naudojau , nors prieš tai AFS tyre 2k viskas idealu buvo , bet gydytoja liepe gert aspirina tam, kad apsidraustu pati , tai pasidomejau ir nusprendziau kad tikrai man jo nereikia , kam gerti vaistus jei nera jokiu indikaciju vaistai tai juk cheminiai ir visis turi savo šalutinius poveikius čia ne saldainis, bet mes visos esam mamos ir geriausiai zinom ko musu vaikui reikia ar nereikia ... 🙂

5. 2018.11.21 07:10 (prieš 3 sav.)

Joli22 parašė:
    O kur ta afs galima issitirti? Ji is kraujo tyrimo daro ar kaip?

Taip ji tiria iš kraujo Kauno Klinikose tikrai , bet tik tuo atveju jei yra 2 ir daugiau neaiškiu persileidimų, kitu atveju netiria, tiria dar neesant nėščiai.

6. 2018.11.21 07:30 (prieš 3 sav.)

Ginte5 parašė:
    Taip ji tiria iš kraujo Kauno Klinikose tikrai , bet tik tuo atveju jei yra 2 ir daugiau neaiškiu persileidimų, kitu atveju netiria, tiria dar neesant nėščiai.…

Na tikiuosi viskas su situo reikalu bus gerai..

7. 2018.11.21 08:01 (prieš 3 sav.)

Joli22 parašė:
    Na tikiuosi viskas su situo reikalu bus gerai..

Aišku ,bus svarbu pozityvios mintys ir viskas bus liux 🙂

8. 2018.11.21 10:18 (prieš 3 sav.)

Ginte5 parašė:
    Aišku ,bus svarbu pozityvios mintys ir viskas bus liux 🙂

Kartais atrodo toks bejegiskumo jausmas apima, kai labai lauki atkeliaujancio mazylio ir stengiesi padaryti ka gali del jo geroves, o ir paklausti kas neaisku nelabai yra pas ka

9. 2018.11.21 11:22 (prieš 3 sav.)

Joli22 parašė:
    Kartais atrodo toks bejegiskumo jausmas apima, kai labai lauki atkeliaujancio mazylio ir stengiesi padaryti ka gali del jo geroves, o ir paklausti kas neaisku nelab…

Žinau ... man lygiai taip pat buvo,bet pati labai viskuo tuomet domėjausi gilinausi, aiškinausi, žinoma ir informaciją atsirinkau tokią ,kuri tinkama man ... kas liečia gydytojus tai iš jų nei informacijos nei realios pagalbos nesulaukiau, o gaila.

1
  10. 2018.11.21 16:49 (prieš 3 sav.)

Ginte5 parašė:
    Žinau ... man lygiai taip pat buvo,bet pati labai viskuo tuomet domėjausi gilinausi, aiškinausi, žinoma ir informaciją atsirinkau tokią ,kuri tinkama man ... kas li…

Na va, as del sventos ramybes dar siandien kartojau prg ir tth, tai tth vel siek tiek pakiles, jau buvo nukrites iki 2.57, siandien jau 3.64, na bet prg atsakyma pamacius net akys issprogo-prg 234.74

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras