Progesterono kiekis nėštumo metu

Komentuoti
  1. 2019.01.11 20:06 (prieš 6 d.)

TIkiuosi kam padės. Nuo 2DPO geriu Duphą 2xdienoj. 10 DPO HCG geras, PRG buvo 36 nmol/l. Kad įsivaizduoti, jo poveikį. Be rimtesnių laistų niekur.

LaMna, vėltoje pačioje temoje TIk jau aš žinau, ką man dabar daryti

2. 2019.01.11 20:18 (prieš 6 d.)

Merginos, gal pakomentuosit PGN rezultatus? Reiketu sunerimti, kad pamazejo? Siandien kaip tik turejo buti MM diena

3. 2019.01.11 20:29 (prieš 6 d.)

Aiste.aa parašė:
    Merginos, gal pakomentuosit PGN rezultatus? Reiketu sunerimti, kad pamazejo? Siandien kaip tik turejo buti MM diena

Viskas gerai, jus esate normos ribose taciau as koki pirmadieni ar antradieni progesterona pakartociau del visa ko, kad zinot, ar jis tiesiog svyruoja, ar krenta. Jei kristu zemiau 50 nmol litre tai prasyciau pas gine progesterono.

2
  4. 2019.01.11 20:30 (prieš 6 d.)

PiktasKeksas parašė:
    Viskas gerai, jus esate normos ribose taciau as koki pirmadieni ar antradieni progesterona pakartociau del visa ko, kad zinot, ar jis tiesiog svyruoja, ar krenta…

Aciu jums labai uz atsakyma! taip ir padarysiu😊

5. 2019.01.11 20:32 (prieš 6 d.)

Aiste.aa parašė:
    Aciu jums labai uz atsakyma! taip ir padarysiu😊

Prasau

1
  6. 2019.01.11 20:36 (prieš 6 d.)

Helly parašė:
    TIkiuosi kam padės. Nuo 2DPO geriu Duphą 2xdienoj. 10 DPO HCG geras, PRG buvo 36 nmol/l. Kad įsivaizduoti, jo poveikį. Be rimtesnių laistų niekur.

7. Angeliukė 2 m. 11 mėn.
    6 m. 9 mėn.
    12 m. 2 mėn.

2019.01.11 20:44 (prieš 6 d.)

Helly parašė:
    Duphaston didinti iki minimum 2 tablečių ir keliauti vaistinėn. Dabar pvz. Prašyti 200 Grepretix ir gerti 2x. dienoje. 40 nėra kritinis, bet kelti jau reiktų

Skambinau ginekologui, bet jis koja susilaužė 🤦🏼‍♀️ Nedirbs dabar ilga laiką... bet griežtai pasisakė prieš tokiu tyrimu iš vis darymą, sako tik stresą sau keliat. Nes aš aišku supanikavus visa paskambinau 🙈 nieko sakė nereik daryt... nes natūraliai pastojau...
    O grepretix parduoda be recepto?

LaMona parašė:
    O jūs laukiatės? Jei raip, tai reikėtų stipresnio vaisto, nei duphas

Taip, laukiuosi
    Dabar 4sav+6d.
    Galvoju gal po dvi dufaston tabletes gerti ryte ir vakare 🤔 nzn iš tikrųjų ką daryti... noriu ir gydytoju pasitikėti, ir viską padaryti, kad išsaugoti nėštumą.
    O nebus po to, kad geriant papildomai- natūraliai nustos gamintis 🥺 gal čia tik svyruoja...

8. 2019.01.11 20:52 (prieš 6 d.)

3ju_mama parašė:
    Skambinau ginekologui, bet jis koja susilaužė 🤦🏼‍♀️ Nedirbs dabar ilga laiką... bet griežtai pasisakė prieš tokiu tyrimu iš vis darymą, sako tik stresą sau keliat. …

Kiri jums sav? Nuo 12 sav placenta jį ims gaminti. O dabar jei mažesnis nėštumas ir pradėsit kažką vartoti, tai taip - reikės tęsti iki 12 sav mažiausiai, o gal ir iki 15-16 sav. Gepretix galima išprašyti vaistinėj. Jei ką, tai aš savo crinoną išparduodu. Tik jis brangus ir jau 12sav neturėsiu, nebent po vieną vartoti. Jei nieko negausit, tai galit rašyti į až.

9. 2019.01.11 20:57 (prieš 6 d.)

3ju_mama parašė:
    Skambinau ginekologui, bet jis koja susilaužė 🤦🏼‍♀️ Nedirbs dabar ilga laiką... bet griežtai pasisakė prieš tokiu tyrimu iš vis darymą, sako tik stresą sau keliat. …

Gepretix vaistinėse parduoda. Panikos kelti nereikia, bet apsidrausti galima ;). Aš gaunu visus vaistus vaistinėse be recepto, kurių jie pasilikti neturi.

10. 2019.01.11 21:02 (prieš 6 d.)

3ju_mama parašė:

As jusu vietoje kreipciaus i kita ginekologa.. pasiskaitykit pati apie progesterono trukuma nestumo metu. Ir jei tik pora tableciu pades issaugot vaikeli tai net nedvejociau. O jusu ginius yra is to seno kirpimo kur pritaria naturaliai atrankai. As vartoju jau nuo 50 nmol nes pas mane su pirmu krito ir su antru nestumu tas pats. Jei ne prg, vaikucio netureciau .

3
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras