Baby14 parašė:
Tai kad čia žiauriai mažai.. Kuo skubiau jum reikia gepretix! Duphoston nieko jis nekelia.. Jis tiesiog palaiko ta progesterona.
Supratau,reik lekt per vaistines gal parduos kas,isvis dufastono nenorejo israsyt,labiau laukt nori kas bus









