Pediatrė Rasa Juknienė (Saulėtekio klinika)

Komentuoti
 1. 2014.06.01 17:10 (prieš 4 m.)

  Laba diena, gal turite atsiliepimų apie pediatrę Rasą Juknienę, dirbančią Viniuje Saulėtekio klinikoje ir centro poliklinikoje. Būčiau labai dėkinga.

 2. 2014.06.01 17:59 (prieš 4 m.)

  Kaip ji atrodo? Lankiausi pas Rasa Povilaitiene, bet gal metus nebuvau. Gal pasikeite pavarde...

 3. 2014.06.01 18:53 (prieš 4 m.)

  Nežinau kaip atrodo. Svarstau persirašyti į kliniką arčiau namų, ir noriu atsiiepimų apie gydytoją, kad nuo vilko ant meškos neužšokti. O kaip Jums pati klinika, patenkinta esate?

 4. 6 m. 5 mėn.

  2014.06.01 21:37 (prieš 4 m.)

  just_in parašė:
  Laba diena, gal turite atsiliepimų apie pediatrę Rasą Juknienę, dirbančią Viniuje Saulėtekio klinikoje ir centro poliklinikoje. Būčiau labai dėkinga.

  Sveiki,

  Mes lankomes su abiem dukrytem pas Rasa Jukniene. Siaip viskas kabai gerai, ir kai reikia priema, visada ir tyrimus visus nukreipia padaryt, ir jei reikia pas specialistus. Galetu buti gal siek tiek maziau greztesne Dar del zindymo daug buvo kur nesutikau, todel tiesiog siuo klausimu nediskutavau, bet siaip tikrai esu patenkinta.

 5. 2014.06.01 22:33 (prieš 4 m.)

  Lourin parašė:
  Sveiki,

  O ji labiau is tu, kur gydo kuo naturaliau, ar linkus i piktesnius vaistus? Kas del zindymo? Mano dabartine gydytoja primygtinai siulo vandeni, ir pasakoja, kaip nuo 5 men primaitinesim. Cia viena is priezasciu kodel ieskau kitos gyd.

 6. Neegzistuojantis vartotojas
  2014.06.02 07:35 (prieš 4 m.)

  Puiki gydytoja. Jai negaila anei skirti tyrimus papildomus, anei pas rimtesni speca nukreipt jei yra poreikis, arba jei jos kompetencijos pritruksta. Pries tai gydziausi kitoje poliklinikoje, tai palygint anos poliklinikos gydancia seimos gydytoja su sita, tai net lygint nera ka. Realiai buvau apstulbus bet cia kiekvienam is patirties nesu lankiusis jokiose privaciose klinikose, tik poliklinikoje, todel skirtuma pajauciau labai ir labai dideli. Be to, labai daug nezinojau apie ivairias prevencines programas, kur daromi ivairus tyrimai. Butent Jukniene pirmiausia liepe pasidaryti visus pagal tas programas priklausancius tyrimus ir net pati sutare su specialistais ir suderino laikus, kad nereiketu laukti menesiu menesiais. Zodziu rasau jai dideli pliusa

 7. 6 m. 5 mėn.

  2014.06.04 11:19 (prieš 4 m.)

  parašė:
  Puiki gydytoja. Jai negaila anei skirti tyrimus papildomus, anei pas rimtesni speca nukreipt jei yra poreikis, arba jei jos kompetencijos pritruksta. Pries tai gydz…

  Visiskai sutinku! Kad labai atsakingai visur nukreipia ir apsidraudzia.

 8. 6 m. 5 mėn.

  2014.06.04 11:20 (prieš 4 m.)

  just_in parašė:
  O ji labiau is tu, kur gydo kuo naturaliau, ar linkus i piktesnius vaistus? Kas del zindymo? Mano dabartine gydytoja primygtinai siulo vandeni, ir pasakoja, kaip nu…

  Mums siule primaitinima nuo 4 men., ir siule dar primaitinima misinukais. Bet as viska pasveriau ir supratau kad zindymas baigsis po metu, o kaip daktare visais kitais klausimais jo tikrai sauni. Tad tiesiog si aspekta praleidau ir tiek.

 9. 2014.06.04 11:53 (prieš 4 m.)

  Nuejau uzsirasyt i Sauletekio klinika, ir administratore pasake, kad nuo liepos jie issikelia i Antakalnio g. Buvau nudziugus, kad salia namu, ir normalia pediatre turesim, dabar vel dilema. Ale ir pataikyk tu man tokiu metu issikraustinet.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras