Vairavimo egzaminų laikymas Regitroje

Komentuoti
  1. _BurBė_
    2018.01.22 09:56 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.22 09:56 (prieš 6 mėn.)

yyzzyy parašė:
    Jie betkokiu atveju turi patikrinti jūsų sąmoningumą vairuojant. Bet kad tai ne sukirtimas tai tikrai ?gi neliepė sukt kažkur kur draudžiama ar sustot kur negalima.…

jūs ten nebuvot, ir jums taip nebuvo

2. yyzzyy
    2018.01.22 10:02 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.22 10:02 (prieš 6 mėn.)

-burbė- parašė:
    jūs ten nebuvot, ir jums taip nebuvo

Tiesiog kai žmogus neišlaiko, kalti būna visi aplink tik ne pats. Pažiūrėkit kiek neigiamų atsiliepimų apie egzaminuotojus, kad nesišypso, stresą kelia ir t.t. o jie dirba pagal protokolą. Bet va kai išlaiko, tada ir egzaminuotojai patys geriausi ir mašinos ir viskas kas tą dieną buvo ?

2
  3. _BurBė_
    2018.01.22 10:18 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.22 10:18 (prieš 6 mėn.)

yyzzyy parašė:
    Tiesiog kai žmogus neišlaiko, kalti būna visi aplink tik ne pats. Pažiūrėkit kiek neigiamų atsiliepimų apie egzaminuotojus, kad nesišypso, stresą kelia ir t.t. o ji…

na bet aš nekaltinu kad neišlaikiau, nes neišlaikiau ne dėl to juk kiekvienas esame atsakingi už savo veiksmus

4. User has not uploaded an avatar
    2018.01.22 10:24 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.22 10:24 (prieš 6 mėn.)

yyzzyy parašė:
    Jie betkokiu atveju turi patikrinti jūsų sąmoningumą vairuojant. Bet kad tai ne sukirtimas tai tikrai ?gi neliepė sukt kažkur kur draudžiama ar sustot kur negalima.…

Sakyčiau čia jau kiekvienas savaip supranta. Važiuoji, jaudulys, o čia kartoja kartoja kur važiuot. Įsivaizduokit, sako: "Toliau važiuojam pagal ženklą CENTRAS". Važiuoji. O egzaminuotojas "Važiuojam link CENTRAS", "Link CENTRAS". Tai gal automatiškai ir galvoji, kad blogai važiuoju, gal ne tą juostą pasirinkai, ko čia kartoti tiek kartų.

O dėl skundų, kad nesuprato mokiniai kur važiuoti ir dėl to gavo klaidą ar neišlaikė, tai visi turim liežuvį ir jei nesupranti kažko kelyje - paklausk. Tą net akcentuoja pats egzaminuotojas prieš važiavimą.

2
  5. yyzzyy
    2018.01.22 10:40 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.22 10:40 (prieš 6 mėn.)

Nuomone parašė:
    Sakyčiau čia jau kiekvienas savaip supranta. Važiuoji, jaudulys, o čia kartoja kartoja kur važiuot. Įsivaizduokit, sako: "Toliau važiuojam pagal ženklą CENTRAS". Va…

Dėl nuvažiavimo ne ten nėra kritinės klaidos o kitiems ir 10 kartų pakartojus nuvažiuoja ne ten. Tai čia vėlgi. Iš egzaminuotojo pusės gal viskas kiek kitaip atrodė ?

6. My Life
    2018.01.22 10:43 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.22 10:43 (prieš 6 mėn.)

As nors iskart islaikiau, bet man mano egzaminuotojas nebuvo maloniausias ir geriausias vienu kiti atveju norėjosi gal kiek kitokio tono

7. User has not uploaded an avatar
    2018.01.22 10:50 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.22 10:50 (prieš 6 mėn.)

yyzzyy parašė:
    Dėl nuvažiavimo ne ten nėra kritinės klaidos o kitiems ir 10 kartų pakartojus nuvažiuoja ne ten. Tai čia vėlgi. Iš egzaminuotojo pusės gal viskas kiek kitaip atr…

Kai mokinys neišlaiko, dažnai būna kaltas automobilis, egzaminuotojas, kuris klaidina (čia ir kalbėjau apie nuvažiavimą ne ten) ir t.t. Bendrai, kaip būna. Nesakiau, kad tai kritinė klaida.

8. User has not uploaded an avatar
    2018.01.22 16:12 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.22 16:12 (prieš 6 mėn.)

Aš išlaikiau iš 2 Reigitroj, galiu pasakyti abu egzaminuotojai buvo labai malonūs, 2-asis ypač, atrodo, kad dėl egzaminuotojo ir išlaikiau Tai pirmą kartą gavau Darių, malonus ramus, draugiškas, šypsojos kai aš šypsojaus ir pasijuokė kartu su manim, bet deja buvo 1 kritinė. 2-asis Aidas Urbonas, jaunas toks, tamsus, gražus, iš pat pradžių gerai nusiteikęs buvo, 2 kart ne ten nuvažiavau, maršrutą pasikeičiau visiškai pravažiavau tikrai negražiai, ne mano diena buvo, kai grįžom barė, o paskui galiausiai taip nuoširdžiai pasveikino, su manim kartu džiaugėsi atrodo ir paskui jau juokavom iš tų mano klaidų, tai aš po tokių egzaminuotojų netikiu sukirtinėjimais nors būna atrodo Beja antrasis tikrai visų klaidų nesužymėjo kiek buvo įmanoma tiek praleido, susimaišiau su posūkiais niekaip negalėjau išjungti, vis kitą netyčia įjungdavau, vienoj vietoj tikrai neparodžiau atrodo, paskui žinau, kad daug kur per didelius tarpus palikau sukant tai tokias praleido nors ir mano nekritinės buvo tikrai tokios keistos kur niekad nepadarius tokių nesamonių, kitas gal net kritinę būtų parašęs, nors protokole viskas sužymėta teisingai kaip nk beje nebijokit klausti jeigu nesuprantat kažko kur važiuot, nes aš nesupratau vienoj vietoj kur važiuot tai man net su ranka parodė ir paaiškino

1
  9. 2018.01.23 07:39 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.23 07:39 (prieš 6 mėn.)

sophiade19 parašė:
    Aš išlaikiau iš 2 Reigitroj, galiu pasakyti abu egzaminuotojai buvo labai malonūs, 2-asis ypač, atrodo, kad dėl egzaminuotojo ir išlaikiau Tai pirmą kartą gavau …

Aš jau seniai merginom čia kartoju kad nebijotų klaust Paklaust neskauda, o bent man, tai labai padėjo. Aš iš tų, kur bijo važiuot kai nežino tiksliai kur, tai net egzaminuotojui pasakius kur sukt, aš priartėjus prie sankryžos perklausdavau Prieš egzaminą irgi kažko klausiau, bet nepamenu, daug laiko praėjo

10. My Life
    2018.01.23 07:43 (prieš 6 mėn.)
    2018.01.23 07:43 (prieš 6 mėn.)

Ar yra mergaičių besiruosianciu regitros egzaminams?

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras