2026.05.31 20:10 (prieš 1 sav.)
Turėjau vizitą pas abį. NK tikrino I trimestrą, o EB paskutinį. Gal pirmo trimestro metu nera daug ko tikrinti, tai viskas buvo ok, paaiškino rizikas, atliko kraujo tyrimus ir paskambino gavus rezultatus pranešti apie prognozių korekciją. Pas EB keliavau dėl to, kad Santarų perinatologiniam centre po paskutinio vizito 28 sav paleido su labai žemais vaisiaus galvos išmatavimais, apie kuriuos vizito metu net neužsiminė (sakė viskas gerai), o juos radau prisijungus prie santarų pacientų puslapio. Parodžiau rezultatus kitai akušerei ir ji liko nustebusi, kad man neskyrė kontrolinio vizito po 4 sav dėl mikrocefalijos rizikos. Pirmosiomis vizito minutėmis pas Eglę išgirdau 'mikrocefalijos įtarimas' ir supratau, kad esu gerose rankose. Vizitas buvo nelengvas, nes turėjau daugiau papasakoti apie skaudžius įvykius, dėl kurių noriu vaisių atidžiau stebėti, EB išklausė, nuramino ir viso vizito metu elgėsi kaip aukščiausio lygio ekspertė. Patikros metu atidžiai atliko visus išmatavimus, juos komentavo, rodė ir dalinosi, kodėl tam tikros kūno dalys yra tikrinamos, kokias patalogijas tai atmeta. UG metu neskubėjo, buvo suinteresuota, kad pati pamatyčiau ir suprasčiau išmatavimus bei pokyčių dinamiką. Po vizito buvau rami dėl vaisiaus ir, jeigu ateityje bus poreikis, keliausiu tik pas šį nuostabų žmogų. Santarose privatus vizitas siekia beveik tą pačią kainą, kurią mokėčiau privačioje jų klinikoje, tad kitąsyk svarstyčiau tiesiogiai į privačią kreiptis.