Savas planiukių ir nėštukių ratelis :)

1. Lukutė 6 m.
    Ugnė 18 m. 4 mėn.
    samanta 23 m.
    Su vyru kartu jau.. 23 m. 5 mėn.

2011.01.13 19:13 (prieš 7 m.)

astukijus parašė:
    nu as tai siulyciau gert ilgiau, as ilgiau geriau, nes NT ne visada taip anksti parodo, geriau gert kol mm ateis arba kol bt visiskai nukris.

nu preita panasei isejo 10 dienu geriau nuo 16cd iki 25cd.o po 2d jau ir mmm atejo

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.01.13 19:14 (prieš 7 m.)

samanta parašė:
    man istikruju,preita O keista buvo,o pagal bt man atrodo kad ja per velai breze,na nzn,ai ziuresiu kaip sis bus,kiek tu dienu iseis.

tai va sakau BT ne tiksliai ja parodo, jau geriau OT darytis, ir kai parodo teig OT, tarkim 14 cd teig OT, tada duphastona pradeti nuo 16 cd. Ir siaip siulyciau tau po 2 tabl gerti, nu bet cia jau kaip tu nori, po 1 bandei nepavyko, dabar gal po 2 reiktu ir ne 10 dienu o bent 14 dienu sugert ir tada NT gadint.

3. Neegzistuojantis vartotojas

astukijus parašė:
    tikiuosi... jau nusibodo laukt.. man teigiama OT pamatyti tai tokia tikimybe kaip kitoms teigiama NT pamatyti sulaukti be snasu

na jei ryskeja reiskiasi gerai tuoj bus ir O galesit siausti

4. Neegzistuojantis vartotojas

Orchideja parašė:
    kazkaip niekada to nepagalvojau, ech...

na, dabar galesi pastebeti save

5. 2011.01.13 19:15 (prieš 7 m.)

Agniukas parašė:
    jo ale kad cia man rodos ir ne nescia sunervintu,su tais zaidimais savo,vaje mergos kaip as noriu kad tas PS sudegtu kiba reiks pakrapstyt man ten kuria diena laidukus

aš už tave , mane taip pat siutintų, tai tu paslepk koki laida rytoj ir nepsijunks gal?

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.01.13 19:15 (prieš 7 m.)

mergyte parašė:
    Labukas, Agniuk nekreipk demesio i vyra o geriausia nupirk zaidima koki- tai nereiks online zaist as saviskiui tik taip zaist leidziu
    Orchideja, o Tu nebandei OT daryt?
    Labukas,Astuk isivaizduok tik siandien pas mane siuntinys atejo su tais testukais dar ne pasiimt nebuvau...

svarbu kad isvis jis atejo dabar galesi kam nors parduot

7. 2011.01.13 19:16 (prieš 7 m.)

astukijus parašė:
    na, dabar galesi pastebeti save

jo jau rytoj užsisakysiu testų O kad galėčiau sužinoti kada man ta O ....

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.01.13 19:17 (prieš 7 m.)

Agniukas parašė:
    na jei ryskeja reiskiasi gerai tuoj bus ir O galesit siausti

na, mes ir taip jau karts nuo karto pasiauciam bet kai bus OV bus ooooooo

9. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.01.13 19:17 (prieš 7 m.)

mergyte parašė:
    Labukas, Agniuk nekreipk demesio i vyra o geriausia nupirk zaidima koki- tai nereiks online zaist as saviskiui tik taip zaist leidziu
    Orchideja, o Tu nebandei OT daryt?
    Labukas,Astuk isivaizduok tik siandien pas mane siuntinys atejo su tais testukais dar ne pasiimt nebuvau...

Zaidima as ji tuoj puodais apmetysiu o ne zaidima jam pirksiu nesulauks jis is manes jokio zaidimo man isvis nedaeina kaip galima ta paty zaidima zaisti vos ne metai laiko jau nieko as jam nepirksiu Liepos menesi as jam kai ka kita iteiksiu tegu su tuo zaidzia bus ir kaip zaidimas ir online

10. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.01.13 19:19 (prieš 7 m.)

Orchideja parašė:
    aš už tave , mane taip pat siutintų, tai tu paslepk koki laida rytoj ir nepsijunks gal?

jau man kai visai nervai truks,o jie tuoj truks,tai as ten paknibysiu,ir paskui sakysiu tu matai kaip gaila sugedo

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.