Šiaulių Moters ir vaiko klinika

Architektų g. 77, Šiauliai
8-(41) 553058, 552316
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. D 8 m. 5 mėn.
    R 10 m. 3 mėn.

2018.09.18 22:35 (prieš 2 mėn.)

j.agneta parašė:
    Gimdykloj reik termometro???

Nereikia nei gimdykloj nei po gimdymo. Ateina ryte, su bekontakciu ir mamai ir vaikui pamatuoja ir iseina. Niekas net neprase savo.

2
  2. 2018.09.19 04:17 (prieš 2 mėn.)

Raganaa parašė:
    Nereikia nei gimdykloj nei po gimdymo. Ateina ryte, su bekontakciu ir mamai ir vaikui pamatuoja ir iseina. Niekas net neprase savo.

Musu klause ar turim savo. Sakiau kad ne. Ir niekas nieko nesake. Tik pasake kad namie pasimatuot gausiu. O ligoninej pamatuodavo. Taigi termometras net nebutinas manau 🙂

3. 2018.09.20 11:24 (prieš 2 mėn.)

saldiR parašė:
    Norečiau paklausti gimdžiusių, ar buvo gimdyklose kamuoliai ir kaip akušerės ar verčia gulėt lovose ar leidžia judėti ir keisti pozas gimdant natūraliai. Ačiū…

Atnesa kamuoli. Manes klause ar noriu kamuolio, nu atnese kamuoli. bet ant jo buvau tik tol kol kateteri istate. Nes taip skaudejo kad nei ant kamuolio galejau but nei stovet.

4. 2018.09.21 11:17 (prieš 2 mėn.)

Termometras tikrai nebutinas ir dantu pasta su sepetuku nebutina as gimdziau 2paras tai net minties tokios nebuvo eit dantu valytis 😂😂🤷‍♀️ o kamuoli atneša jei nori ir vonia prileidzia jei yra noro pačioj gimdyklos palatoj galite daryt ko tik sirdis tuo momentu geidzia bet is gimdyklos iseiti negalima as prasiau nes man labai oro truko buvo sunku buti tarp 4sienu tai man kondicionierių pajunge

3
  5. 2018.09.21 21:40 (prieš 2 mėn.)

[email protected] parašė:
    Atnesa kamuoli. Manes klause ar noriu kamuolio, nu atnese kamuoli. bet ant jo buvau tik tol kol kateteri istate. Nes taip skaudejo kad nei ant kamuolio galejau b…

O kateteris kam?
    As lb neapsiskaicius medicinos srity tai gal durnai nuskambes toks klausimas 😁

6. 2018.09.21 22:14 (prieš 2 mėn.)

saldiR parašė:
    O kateteris kam?

Vaistams

7. 2018.09.21 22:14 (prieš 2 mėn.)

saldiR parašė:
    O kateteris kam?

Bent man leido per kateteri skatinamuosius, o paskui extra cp, visus vaistus, laselines ir pan..

8. 2018.09.21 23:36 (prieš 2 mėn.)

harmonic parašė:
    Bent man leido per kateteri skatinamuosius, o paskui extra cp, visus vaistus, laselines ir pan..

Man is pradziu per kateteri suleido kazkokio skyscio nepamenu kokio bet man rods kad organizmas nenusilptu visai nes jsu gimdykloj buvau visa para, ir tik po to pasikeitus pamainai gavau skatinamuju 🙂

9. 2018.09.22 04:38 (prieš 2 mėn.)

Ačiū 😉 nes aš dar naiviai vis tikiuos atvažiuot ir greit pagimdyt. Tai ir galvojau kam tas kateteris 😁

10. 2018.09.22 05:43 (prieš 2 mėn.)

saldiR parašė:
    Ačiū 😉 nes aš dar naiviai vis tikiuos atvažiuot ir greit pagimdyt. Tai ir galvojau kam tas kateteris 😁

Nieko negali Zinoti, gal tikrai pagimdysit greitai ir lengvai, zinoma, sito jums ir linkiu 😊😘

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras