Gimdymas Šiaulių Moters ir vaiko klinikoje

Architektų g. 77, Šiauliai
8-(41) 553058, 552316
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. 2019.03.28 18:41 (prieš 1 mėn.)

Auksine parašė:
    Man bus planinis cp. Gal kas turėjot šioje ligoninėje ir galėtumėt pakomentuoti, ką pasiruošti į operacinę? Aišku, komplektuką rubelių mažyliui, bet ką pasiimti sa…

Oj sis klausimas ir man aktualus kaip tik ta paty zadejau parasyt dometis

2. 2019.03.28 19:00 (prieš 1 mėn.)

Auksine parašė:
    Man bus planinis cp. Gal kas turėjot šioje ligoninėje ir galėtumėt pakomentuoti, ką pasiruošti į operacinę? Aišku, komplektuką rubelių mažyliui, bet ką pasiimti sa…

Man asmeniskai nieko nereikejo, viska ligonine naudoja savo kad butu sterilu ir poooracinej nieko nereikejo, savo daiktu prireike jau tik palatoje.

1
  3. 2019.03.28 19:04 (prieš 1 mėn.)

Laaiminga parašė:
    Man asmeniskai nieko nereikejo, viska ligonine naudoja savo kad butu sterilu ir poooracinej nieko nereikejo, savo daiktu prireike jau tik palatoje.

O daro pilna narkoze ar pusine?

4. Pagrandukas 2 sav. 6 d.
    Mažius 5 m. 8 mėn.
    Dičkis 9 m. 5 mėn.

2019.03.28 19:18 (prieš 1 mėn.)

Ir man įdomu dėl narkozės.. Ar vyras gali būti šalia operacijos metu? Pirmus du vaikus gimdžiau ne LT, tai ten leido ir vyrui būti operacinėje, buvo padėta kėdė šalia mano galvos ir jis nieko nematė ir nežiūrėjo.

5. 1 m. 6 mėn.
    6 m. 4 mėn.

2019.03.28 19:22 (prieš 1 mėn.)

Auksine parašė:
    Ir man įdomu dėl narkozės.. Ar vyras gali būti šalia operacijos metu? Pirmus du vaikus gimdžiau ne LT, tai ten leido ir vyrui būti operacinėje, buvo padėta kėdė šal…

Seip leisdavo bent jau pries 3metus nes kai gulejo salimais gimdyve tai ir jai buvo cp atlike tai sake sale galvos sedejo ir pakvieti i vidu tik tada kai jau buvo viskas suruosta cp

1
  6. 2019.03.29 12:45 (prieš 1 mėn.)

Pries metus buvo extra cp, tao narkoze pusine, vyro niekas neleido but salia

7. 2019.03.29 22:10 (prieš 1 mėn.)

Labas Mamytės!

Mano laikas jau artėja 🥳 norėčiau sužinoti naujausias patirtis dėl epidūro? Kada pasakyti, ar reikia turėti savas adatas kaip čia kažkur skaičiau? Ar vengia daryti išvis ? Kokia jūsų nuomone apie tai ?

8. Emilijus Teodoras 4 mėn. 2 sav.

2019.03.30 13:47 (prieš 1 mėn.)

Auksine parašė:
    Ir man įdomu dėl narkozės.. Ar vyras gali būti šalia operacijos metu? Pirmus du vaikus gimdžiau ne LT, tai ten leido ir vyrui būti operacinėje, buvo padėta kėdė šal…

Sausio mėnesį darė man CP tai neleido vyrui būti

9. Emilijus Teodoras 4 mėn. 2 sav.

2019.03.30 13:51 (prieš 1 mėn.)

juste.Gal parašė:
    Labas Mamytės!

Aš kai ruošiaus jau gimdyt tai sakiau iškart jog man epidura darytu, nes vos iškentejau jau sąremius, bet tik slauge nusišypsojo ir sakė jog iškentesiu pati.
    Bet po poros valandų man sustojo veikla, daugiau kaklelis nesivere o vandenys (žalsvi) prakirpti jau buvo prieš porą valandų. Tad iškart pasakė jog reikia daryt CP.

10. 2019.03.30 13:52 (prieš 1 mėn.)

Žydryne parašė:
    Sausio mėnesį darė man CP tai neleido vyrui būti

Ar po cp praso rubeliu iskart vakui? Ar tik kita diena?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras