Skiepai: už ir prieš?

Komentuoti
  1. 2018.08.10 13:55 (prieš 2 mėn.)

Niritė parašė:
    O nėra taip, kad Airijoj dabar išvis nuo TBC neskiepija, nes daniška vakcina nebegaminama? Lietuviai perėjo prie japoniškos, bet kai kurios šalys apskritai sustabdė…

Ne, cia vis dar skiepija.

2. Komentaras yra paslėptas. Rodyti komentarą.
    2018.08.10 14:09 (prieš 2 mėn.)

Viletux parašė:
    Kurioj vietoj "lengvai pasityčiojau" iš nukentėjusių. Niekada niekur nerašiau, kad niekam nebūna nepageidaujamų reakcijų, niekada nei vienai mamai neparašiau, kad "…

Geriau prisiminkit savo pašaipų toną, kad ir pvz., 231, 235 puslapiuose. Daugiau nė neketinu ieškoti. Man jūsų ,,veidas,, ir misija aiškūs.
    Ir jei jau gąsdinsit, gąsdinkit iki galo. Nes būtent pirmame pasakojime apie užsikrėtimą Rukloje, nėra jokios kalbos apie žaizdeles. Tai yra – kraują. Pagraužė užsikrėtė. Suprask, visi graužia, visi seilėjasi, visi ir užsikrečia. Skiepyti būtina. Tik vėliau ūmai pakeitėt gaidelę, atsirado kruvinos kovos darželiuose (kažkodėl būtent valstybiniuose; gal todėl, kad juos lanko apskritai daugiau LR vaikų), o kur dar kruvini dantys.

6 5
  3. Mergaitė 4 m. 2 mėn.
    Berniukas 8 m.

2018.08.10 14:17 (prieš 2 mėn.)

Sophie2017 parašė:
    Gal paklausete gydytojos kodel 4 men. kudikis labiau gali reaguoti i skiepa nei 2 men?

Nelabai ir supratau iki galo “kuo vyresni, tuo stipriau išreikštos reakcijos...” plius artėja dantų dygimas, imuninė silpsta ir t.t.
    Toks pokalbis.
    Tuberkuliozės skiepo mūsų pediatrė nepalaiko, kaip ir hepatito.
    Apskritai ligų yra n+1, negi nuo visų susivakcinuot? Ir kažkodėl, tie, kurie suskiepyti viskuom, dažniausiai turi tokį nualintą imunitetą, kad serga viskuom, išskyrus nuo ko suskiepyti tik iškart pasitaisau! Čia tik pastebėjimas iš mane supančios aplinkos

2
  4. 2018.08.10 14:17 (prieš 2 mėn.)

pelėnas parašė:
    Geriau prisiminkit savo pašaipų toną, kad ir pvz., 231, 235 puslapiuose. Daugiau nė neketinu ieškoti. Man jūsų ,,veidas,, ir misija aiškūs.

Jūs trolis? Nu specialiai nuėjau į tuos psl, vienam rašiau, kad man įdomu, kiek ištikrųjų visiškai sveikų vaikų patiria sunkias komplikacijas, nes iš per kelias vietas sutiktų mamų, vienoje grupėje rašė, kad vaikas iki tol buvo sveikas, bet kitoj konsultavosi dėl bėdelių, dar iki skiepo, ir taip trys ar keturios mamos (ne apie td kalbu) - kurioj vietoj pasityčiojimas?
    Kitam psl rašiau, kad nukentėjusioms neįdomios nenukentėjusių patirtys, nes jei rašai, kad nenukentėjo, tada tau rašo, bet ar tikrai, ar žinai, kad neatsilieps, o gal jau atsiliepė, tik to nematai. Kur čia pasišaipymas?
    Apie Ruklos situaciją rašiau, kad kokiu būdu užsikrėtė, nežinau, gal pagraužus žaislą, gal kitaip, ir jokios gaidelės nekeičiau, tai ką jūs čia paistot!

Gal pati ar pats prieš savaitę prisiregistravus tikslų kokių turit
    P.S. valstybinis darželis paminėtas todėl, kad ten eis nuo rugsėjo 3, be pašalinių minčių, kur vaikai surenkami iš visokių šeimų, o asocialūs net pirmumo teisę turi.

6
  5. 2018.08.10 15:21 (prieš 2 mėn.)

galadriel parašė:
    Tiek vitK, tiek geležis persiduoda per mp. Taip pat svarbu kad mama nėštumo metu vartotų daugiau produktų turinčių vitaminų. Nors mp geležies nėra daug, tačiau iš j…

Neužtenka pasakyti “yra”, reikia įvertinti ir koncentraciją, naujagimiui reikiamus kiekius ir kiek jis pieno suvalgo. Sudėjus šiuos tris aspektus, motinos piene esantys geležis ir vitK yra neadekvačių kiekių. Pvz., geležies yra 0,35 mg litre pieno, kai vaikui poreikis (nuo 6 mėn., kai išsenka nėštumo metu sukauptos atsargos) yra apie 11 mg per dieną, kas atitiktų 60 litrų pieno, jei laikome, kad įsisavinimas yra 50%.

VitK kiekį piene galima padidinti vartojant vitK papildus, bet su įprasta dieta gaunami kiekiai lemia, kad piene vitK iš esmės nėra (t.y., esantys kiekiai yra absoliučiai nepakankami hemoragijos prevencijai).

1
  6. ❤️ 2 mėn.

2018.08.10 15:33 (prieš 2 mėn.)

Niritė parašė:
    O kas negerai su sudėtimi? Aš sakyčiau, kad maksimaliai saugus preparata. Kuris komponentas jums kelia nerimą?

Cituoju: sudėtyje yra fitomenadiono (vitamino K1), būtino kraujo krešėjimo faktorių susidarymui žmogaus organizme. Citata baigta. Kaip yra, kai kūdikis turi pakankamai krešėjimo faktorių, tas papildymas kaip suveikia?

To 4 mėn vaiko atveju, pediatrė ne venas kaltino ar sesučių negebėjimą paimti, o būtent tirštą kraują, ką ji dar ir norma laikė ir sakė ties 6 mėn suskystės. Ir gimdyklose sakė, kad su tirštu krauju daugėja vaikų, bet tebūnie čia pliotkai ir gandai/pediatrės nekompetencija.

Dėl sudėties - taip, sudėtis tikrai geriausia lyginant su daugumos skiepų, tačiau o kaip dėl natrio edta? Net kosmetikos kūrime rekomenduoja keisti į saugesnius variantus. Polysorbate 80 net gyvūnų pašaruose turi max leidžiamas naudojimo dozes.Gaila, nėra registrų, kur žmogui ir kaip/kiek max į vidų galima, bet jei rekomenduoja alternatyvas per odą žmogui/ar riboja per skrandį gyvulių pašaruose..

2
  7. 2018.08.10 15:41 (prieš 2 mėn.)

Saliva parašė:
    Cituoju: sudėtyje yra fitomenadiono (vitamino K1), būtino kraujo krešėjimo faktorių susidarymui žmogaus organizme. Citata baigta. Kaip yra, kai kūdikis turi pakanka…

Pas mano sunu ir labai tirstas kraujas nuo gimimo ir visada problema su kraujo paemimu.
    Antram ziuresim pagal situacija, jei sklandus gimdymas jokiu vitaminu K neleisim,jis lygiai taip pat nera ne kaltas kaip ir visi kiti.

8. 2018.08.10 16:25 (prieš 2 mėn.)

Saliva parašė:
    Kokia įdomi diskusija!! Be pykčių/kolionių! ir čia norisi atrašyti, ir ten, bet tiek laiko nėra

O kaip dėl pavalgymo? Retas naujagimis gauna daug skysčių - iš priešpienio jų nėr daug. Dauguma vis gimę po truputį dehidratuoja 3-4 dienas, kol gauna normaliau pieno.

Man teko nuleidinėti kraują iš venos abuems iki 10 d amžiaus. Skydliaukės hormonų tyrimui. Paimti įmanoma tik kątik pamaitinus.

Aš maniau, kad tas kraujo tirštumas natūralus. Bet gal ir geras klausimas, nesusimąsčiau kad dėl vit K 🤔

9. 2018.08.10 16:33 (prieš 2 mėn.)

Niritė parašė:
    Neužtenka pasakyti “yra”, reikia įvertinti ir koncentraciją, naujagimiui reikiamus kiekius ir kiek jis pieno suvalgo. Sudėjus šiuos tris aspektus, motinos piene esa…

Tai 6men jau primaitinimas prasideda, tai viskas gerai. Anksciau nebudavo jokiu vitaminu K ir moterys pagimdydavo sveikus vaikus ir uzaugindavo. Kuo toliau tuo daugiau atsiras “rekomenduojamu” vakcinu, vitaminu ir pan, kuriuos bus butina suleisti kudikiui.
    Motinos piene taip pat nera B1, B6, C, kalcio, E vitamino ir pan, bet kazkodel siu vitaminu neleidzia injekcija (bet jau kolkas).

1
  10. 2018.08.10 16:35 (prieš 2 mėn.)

galadriel parašė:
    Bet vaikai serga ir toliau tomis pačiomis ligomis nuo kurių nėra skiepų, kas metai skaičiai praktiškai nesikeičia, žiniasklaida neskalambyja, tėvai nebijo, viskas g…

Apie geležį jūs klystate smarkiai. Visiems vaikams iki primaitinimo yra hemoglobino duobė (nereikia dėl to nieko daryt, jei nenukrenta išvis tragiškai). Jei paties mineralo motinos kraujyje ir piene ir yra, tai nereiškia, kad jis įsisavinamas vaiko. Jūs pabandykit pati pavartot geležies preparatų (gal nesirgot anemija, tai neteko), tai sužinosit kaip "gerai įsisavinama" su pienu... Galų gale net be mokslų logiškai galvokit - hemoglobino kritimas iki primaitinimo - faktas. Kodėl jis egzistuoja? ;)

Su vit K tiek daug nesidomėjau, bet esu beveik tikra, kad ta pati istorija. Natūralistų klykavimai vietoje tikrų faktų. Dauguma vaikų gerai užaugtų ir be tos injekcijos. Bet aš ne iš tų, kur žaisčiau tokioje loterijoje. Nesu natūralistė. Natūralioje atrankoje nebūčiau sulaukus dabartinio amžiaus ir dabar visatos tiesų nekontempliuočiau... Tai va. O visiems kitiems, žinoma, nuosavas kelias į nuosavą požiūrį ;)

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
10,00 €
38 | 10 | S
1,20 €
86 | 15-24 mėn.
7,00 €
31 | 19,6 cm