Skiepai: už ir prieš?

Komentuoti
  1. Domas 8 m. 9 mėn.

2018.08.20 14:30 (prieš 2 mėn.)

A ir G parašė:
    Duomenys apie tai juk neslepiami, jus pati issigalvojat. tik to neistiria, nes tai padaryti neimanoma, nebent pradėtų musu tik gimusius vaikus naudoti kai…

Ištiria - daugybė tyrimų daryta ta tema. Sąsajos tarp skiepų ir autizmo - nerado.

Palyginimui, sąsąją tarp MMR skiepo ir traukulių - rado.

4
  2. Domas 8 m. 9 mėn.

2018.08.20 15:09 (prieš 2 mėn.)

A ir G parašė:
    Jei tiesiog logiškai pamastytumet, kodėl nerado, suprastumet, o jei logiškai mąstyti ne jums- gal nebediskutuokime. Tikriausia mano vaikui tikrai nuo nau…

Kas galėtų paneigti, kad ne nuo dešros? Esat garantuota, kad kokia įdomi joje esanti medžiaga nenukeliavo iki vaisiaus smegenų kaip tik netinkamiausiu metu? Esate garantuota, kad viskas tobula su genetika? Pvz., Rett genetinis sindromas - iki apytiksliai vienerių - dviejų metų dauguma atrodo absoliučiai normalūs vaikai su normalia raida. Po to prasideda regresas. Ilgą laiką tas sindromas buvo priskiriamas autizmo spektrui, dabar išskirta į atskirą sindromą.

5
  3. Komentaras yra paslėptas. Rodyti komentarą.
    2018.08.20 15:19 (prieš 2 mėn.)

Uoga parašė:
    Kas galėtų paneigti, kad ne nuo dešros? Esat garantuota, kad kokia įdomi joje esanti medžiaga nenukeliavo iki vaisiaus smegenų kaip tik netinkamiausiu metu? Esate …

Čia tas pats kaip mane partrenktu mašina, nuvaziuoju i ligonine su galvos trauma, o man ligoninėj sakytų, kad čia trauma ne nuo avarijos, o nuo kažko kito, gal nugulejau..😁👍

Jei jus skaityt mokat, tai labai labai daug kartu sakiau, jog gali būt, kad autizma vaikas turėjo, nes panašu, kad tetis turi. Bet labai lengvos, nepastebimos formos, o po skiepo iš karto autizmas atsirado/išryškėjo.
    Be to, mes kalbam ne apie Rett, o vaikui nustatytas AUTIZMAS.
    Su jumis kalbėt, kaip su pliku pešiotis.
    Išvedziojimai visoki nei vietoj nei laiku, tikiuosi jusu vaikam neatsiras autizmo nuo kečupo iš kart po skiepo.

8 6
  4. Domas 8 m. 9 mėn.

2018.08.20 15:30 (prieš 2 mėn.)

A ir G parašė:
    Čia tas pats kaip mane partrenktu mašina, nuvaziuoju i ligonine su galvos trauma, o man ligoninėj sakytų, kad čia trauma ne nuo avarijos, o nuo kažko kito, gal nugu…

Ne, ne tas pats.

A ir G parašė:
    Be to, mes kalbam ne apie Rett, o vaikui nustatytas AUTIZMAS.

Tai jūs dar kartą paskaitykite: Rett sindromas ilgą laiką buvo priskiriamas autizmui (t.y. vaikams buvo nustatomas autizmas, kalbant jūsų žodžiais). Ir tik kai buvo atrasta specifinio geno mutacija, jį išskyrė į atskirą genetinį sindromą (kuris dar ir savyje turi variacijų).

Gal skiepas jūsų atveju suveikė kaip katalizatorius. O gal ir ne - gal tai buvo laiko klausimas, kada simptomai pradės lįsti į paviršių.

4
  5. Cypliukė 4 d.

2018.08.20 15:35 (prieš 2 mėn.)

Uoga parašė:
    Ne, ne tas pats.

Jei jau prabilot apie si sindroma tai turetumet zinot, kad berniukai lb retai isgyvena su siuo sindromu ir mirsta iki gimdymo dar arba neuzilgo gimus, beja rett sindromo vaikai skiriasi nuo turincius autizma, tad kokias jus cia diagnozes skirinejat internetu mamu vaikams?

4
  6. 2018.08.20 15:39 (prieš 2 mėn.)

Uoga parašė:
    Ne, ne tas pats.

tai jus pati isikaitykit ką paraset. Mano vaikui ne rett, o autizmas, nepaisant kad kažkada rett buvo priskirtas kaip autizmas.

2
  7. Domas 8 m. 9 mėn.

2018.08.20 15:44 (prieš 2 mėn.)

A ir G parašė:
    tai jus pati isikaitykit ką paraset. Mano vaikui ne rett, o autizmas, nepaisant kad kažkada rett buvo priskirtas kaip autizmas.

Fathiyah parašė:
    Jei jau prabilot apie si sindroma tai turetumet zinot, kad berniukai lb retai isgyvena su siuo sindromu ir mirsta iki gimdymo dar arba neuzilgo gimus, beja rett sin…

Tai jūs gal paskaitykit, ką aš rašau: pateikiu Rett sindromo atvejį kaip ANALOGIJĄ, o ne kaip diagnozę.

Visai gali būti, kad yra kokia nors dar neatrasta geno mutacija, kurios simptomai priskiriami autizmo spektrui ir kuris pradeda ryškėti panašiu metu (kaip, beje, ir autizmas).

7
  8. 2018.08.20 16:05 (prieš 2 mėn.)

Uoga parašė:
    Tai čia gal jūsų logika su spragom, nes niekas, niekur ir niekada neteigė, kad skiepai yra 100% saugūs. Kaip ir bet kuris vaistas jis turi rizikų, ir kaip bet kurio…

Traukulius sukelia staigus tempos pakilimas,pvz karsciuojanciam vaikui miegant nukremta tempa bet jam staiga pabudus ir pradejus verkti jusu minimi traukuliai garantuoti ir cia nesvarbu skiepytas vaikas ar neskiepytas.Ir patys traukuliai jie tikrai nera kazkas tokio siaubingo,baisu tik jei pirma karta matai Lyginti traukulius su autizmu tesiog kvaila,nes bet koks karsciavimas didina tu traukuliu rizika ir butu dar kvailiau nerasti tu sasaju tarp mmr ir traukuliu

2
  9. Domas 8 m. 9 mėn.

2018.08.20 16:31 (prieš 2 mėn.)

A ir G parašė:
    Teorijomis juk nepasitikit, tik irodymais, mokslininkų.. Tai ką čia sapaliojat su "visai gali buti"?

Nejaučiate skirtumo tarp hipotezės, teorijos ir mokslinio tyrimo?

2
  10. Cypliukė 4 d.

2018.08.20 16:47 (prieš 2 mėn.)

Uoga parašė:
    Nejaučiate skirtumo tarp hipotezės, teorijos ir mokslinio tyrimo?

O jus galvojat kasnors dristu garsiai pripazinti, kad taip skiepai sukelia epilepsija, neurologinius sutrikimus, artrita, autizma, mirti ir dar daugeli dalyku?
    Skiepai yra rekomenduojami, tiek pinigu paklojama uz juos, tiek moksliniu tyrimu nupirkta ir papirkta zmoniu, jei dabar po viso sito pripazintu, kad skiepai nera tokie sventi ar jus isivaizduojat koks samysis kiltu visame pasaulyje? Turbut ne.
    Del autizmo pvz USA, 1983m budavo 10 vakcinu ir autizmas budavo 1-10,000, 2008 jau buvo 36vakcinos ir autizmas jau budavo 1-150, 2013m jau buvo 46vakcinos ir autizmas buvo 1-88 zmoniu.
    Taip pat kaip polio vakcina buvo isimta, taip pat ir kitos bus 100% isimtos ir pakeistos viena diena.
    Cia kaip sakoma kuo gilyn i miska tuo tamsiau, jau per velu kazkam cia teisybes irodinet.
    Jei jums daktaras pries skiepijant bet kokiu skiepu pasakytu, kad yra galimybe jog jusu vaikas mirs? Ar skiepytumet? As tai neskiepyciau tikrai. Juolabiau skiepas neapsaugoja. Mano supratimu, tai yra nulis logikos skiepyti vaika, tik ka gimusi ar poros menesiu kai jis neturi imunines sistemos, rekomenduojama prie jo neleisti zmoniu, neiti be reikalo i ligonines, nepriimineti sveciu ir pan, bet visiskai normalu prileisti virusu, nu kuriu ji taip saugai. Ka as zn...

8
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
4,00 €
92 | 2 - 2.5 m.
7,00 €
86 | 15-24 mėn.
3,00 €
68 | 3-6 mėn.