Skiepai: už ir prieš?

Komentuoti
  1. 2019.01.17 12:31 (prieš 1 mėn.)

Ishdeekele parašė:
    Jo, tik kartais. Nezinau nei vieno vaiko is savo aplinkos, kuris po vitK nebutu buves su gelta

Musiske gavo vitK- geltos neturejo bet jokiu skiepu neturim, tik sita vitK.

2. 2019.01.17 12:38 (prieš 1 mėn.)

Mia001 parašė:
    O kai vaiką sužaloja vakcina ir jis nuo jos numiršta, koks skirtumas, kuri vakcinos sudedamoji dalis tai išprovokavo. Dar suprantu, kad vakcinos veiksmingumui įrody…

Jeigu vakcinos sudedamoji dalis nauja ir nežinomas jos saugumas, nemanau, kad tokiu atveju yra daroma taip. Bet jeigu vakcina nuo kitos vakcinos, kurios saugumas jau nustatytas skiriasi tik viena sudedamąja, tai testuoja pačią sudedamąją dalį ir jos saugumą. Derėtų nepamiršti, kad iki kol testuojamas produktas ateina iki fazės, kai testuojama bendroje populiacijoje, jis praeina ne vieną genotoksiškumo ir kt tyrimus, kad būtų aišku, kad pats produktas ir dozė yra saugi net tolimesniems tyrimams, ką jau kalbėt apie produkciją.
    P.S bexsero istorija yra išimtis, kad produktas buvo leistas naudoti prieš jį pilnai ištestuojant

3. 2019.01.17 13:13 (prieš 1 mėn.)

Šilo_uoga parašė:
    P.S bexsero istorija yra išimtis, kad produktas buvo leistas naudoti prieš jį pilnai ištestuojant

Kai išimčių daug - tai jau taisyklė. Bexsero, kiaulių gripo skiepas... čia tik mums žinomiausi.

Vaistams taisyklės kitokios ir kur kas griežtesnės. O skiepai - tai šventa karvė ar dieviškoji mana - man tai panašiau į religiją nei į mokslą. Viskas paremta tikėjimu (o ne tyrimais), kad skiepai labai naudingi. Saugumo tyrimai - feikas (bet visiems tinka) - va Jūs atstovaujate klinikiniams tyrimams, turėtumėt suprasti, ką tai reiškia - jums irgi tai neužkliūna.
    Sakot reakcijos į aliuminio hidroksido tirpalą ištirtos? Būčiau dėkinga už nuorodėlę į "double blind placebo controlled" - vėlgi tokio tyrimo nėra, toleruotinos dozės nežinomos, bet jis pumpuojamas kūdikiams ir vėl visiems viskas OK. Jei pavieniai asmenys tokius klausimus ima kelti - juos išvadina acto garintojais, visuomenė juos pasmerkia ir vėl tylu ramu gražu.

6
  4. 2019.01.17 13:18 (prieš 1 mėn.)

ekshineee parašė:
    Musiske gavo vitK- geltos neturejo bet jokiu skiepu neturim, tik sita vitK.

Jums pasisekė, o mano mažoji po vit K injekcijos nustojo žįsti, ėmė garsiai dejuoti ir buvo perkelta į Naujagimių skyrių. O naujagimių gelta jai praėjo tik 5 mėn. Gaila, kad nepasidomėjau, jog tai nėra toks nekaltas vitaminas, juo labiau, kad injekciniame tirpale alkoholio nemažai...

2
  5. 2019.01.17 13:26 (prieš 1 mėn.)

Mia001 parašė:
    Kai išimčių daug - tai jau taisyklė. Bexsero, kiaulių gripo skiepas... čia tik mums žinomiausi.

Aišku gerai, kad keliami klausimai. Žmonės, keliantys klausimus turėtų būti gerbiami, lygiai taip pat kaip ir tie, kurie tuos klausimus atsakinėja. Tas "acto garintojo" pavadinimas jeigu neklystu taikomas labiau tiems, kurie ištraukę dažnai net nesusijusį sakinį iš kažkur parašo apie tai fantastikos knygą. Na bet mes ne apie tai. Šiais laikais iš tiesų žmonės atidžiau renkasi kuris produktas be gliuteno negu ką nusiperka iš vaistinės. O neturėtų taip būti, nes tiek vienur tiek kitur mes turim pasirinkimo laisvę, o kažkodėl prie parduotuvės lentynų analizės vyksta ilgiau. Esmė - domėtis kiek įmanoma daugiau kas liečia kūną, sveikatą ir susidaryti savo nuomonę. O visos šitos diskusijos yra gerai tuom, kad galima išgirsti skirtingų nuomonių ir gal net kažką naujo pasiimti su savimi.

4
  6. 2019.01.17 14:07 (prieš 1 mėn.)

Mia001 parašė:
    Gaila, kad nepasidomėjau, jog tai nėra toks nekaltas vitaminas, juo labiau, kad injekciniame tirpale alkoholio nemažai...

Šitam nėra alkoholio - Koaguvit sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra fitomenadionas. 10 mg fitomenadiono (vitamino K1). 
    - Pagalbinės medžiagos yra polisorbatas 80, natrio acetatas, bevandenis, dinatrio edetatas, injekcinis vanduo. Natrio kiekis: 0,180 mg/ml, kas atitinka 0,0078 mmol/ml.

3
  7. 2019.01.17 16:11 (prieš 1 mėn.)

Viletux parašė:
    Šitam nėra alkoholio - Koaguvit sudėtis

Kokį konkreičiai mano vaikui leido - nežinau (yra su įvairiais konservantais), bet gailėjausi, kad nesidomėjau iš anksto, būčiau gal geriamo nusivežus, jei iš vis jo prireiktų. Tas epizodas su reakcija į vit. K ir naujagimių skyriaus seselių elgesys sugadino visa vaiko gimimo džiaugsmą/buvimą tada visiškai naujame Santaros klinikų gimdymo skyriuje.

Iš tos sudėties, kurią Jūs cituojate natrio acetatą draudžiama naudoti kūdikių maisto gamyboje (o injekciniame tirpale nieko tokio?...) Polisorbatas 80 padeda pereiti kraujo/smegenų barjerą - jis puiku vaistuose nuo alshaimerio, parkinsono, epilepsijos. Kam jis reikalingas vit K kūdikiams? Vakcinų tyrimuose buvo pastebėta, kad jis padeda aliuminio druskoms ir virusų dalelėms pereiti smegenų barjerą todėl jis didina imuninį atsaką, kartu didina itin sunkių/autoimuninių reakcijų tikimybę, ypač jei su polisorbatu 80 naudojamos ir aliuminio druskos.

4
  8. 2019.01.17 16:41 (prieš 1 mėn.)

Mia001 parašė:
    Iš tos sudėties, kurią Jūs cituojate natrio acetatą draudžiama naudoti kūdikių maisto gamyboje (o injekciniame tirpale nieko tokio?...) Polisorbatas 80 padeda perei…

O prie ko čia aliuminio druskos? Šnekam apie tai kas yra, o na kas būtų, jeigu būtų. Jūs rašėt, kad vit K injekcijoje yra alkoholio, aš jums įkėliau nuorodą, kokią leido mano vaikui, ne, alkoholio nėra. Kam tolesni išvedžiojimai - nežinau. Aš kažkur rašiau, kad toje injekcijoje grynas vit K be jokių pagalbinių priemaišų? Lyg ir ne. Tik jos nesukelia tokių reakcijų, kokias galėtų sukelti jei dar būtų kažkas, ko nėra.

5
  9. 2019.01.17 16:58 (prieš 1 mėn.)

Viletux parašė:
    O prie ko čia aliuminio druskos? Šnekam apie tai kas yra, o na kas būtų, jeigu būtų. Jūs rašėt, kad vit K injekcijoje yra alkoholio, aš jums įkėliau nuorodą, kokią …

Gerai, nepykite. Aš pasirinkau tikėti, kad mano vaikui suleido vit K, kur konservantas alkoholis, nes tuo metu ligoninės tokį pirko (matyt ir naudojo, bet tiksiai nežinau).
    Jūsų vaikui leido ktos sudėties vit K su imuninei sistemai toksiškai konservantais, natrio acetatu ir polisorbatu 80.
    Nežinau kurio sudėtis yra blogesnė, tai matyt priklauso nuo kiekvieno vaiko. Mano vaikas sureagavo blogai.

10. 2019.01.17 17:04 (prieš 1 mėn.)

Mia001 parašė:
    Gerai, nepykite. Aš pasirinkau tikėti, kad mano vaikui suleido vit K, kur konservantas alkoholis, nes tuo metu ligoninės tokį pirko (matyt ir naudojo, bet tiksiai n…

Nepykstu, tik ir vėl dramatizuojat apie toksišką poveikį

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras