Skiepai: už ir prieš?

Komentuoti
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.03.26 14:23 (prieš 4 sav.)

Mia001 parašė:
    Tik tas vienas asmuo yra ne šiaip iš gatvės, o asmuo atsakingas už politiką sveikatos apsaugos srityje - Jums tai neužkliūna? O kad konservatoriai leidžia savo kana…

Na dauguma įsimins ir tikrai nebalsuos už pastaruosius... nemažai mąstančiu žmonių, kurie ne bukai žiuri i visa situacija, o domisi, gilinasi, tariasi pagal savo individualia situacija ir dėliojasi pliusus- minusus ir priima tinkamiausia savo vaikui sprendimą. O tokie politikieriai, kuriu kaip žmonių istorija ( kaip ir politiku) nežavi- neaisku ar antireklamos nepasidarys... bet tebūnie- marketingistai teisingai vienas is seimūnų juos pavadino... tik nuolada farmaceptu tiekiamus produktus- vakcinas reklamuoja valstybe per visus kanalus. Nauja reklamos šaka, kai reklamuoja per kur tik gali, idomu kiek politikieriai gauna už tokia sklaida, reklamavima produktu? instagramu zviozdos gauna už smutkes nemažai... šitie matomai rinkimų kampanijas apsimokės is tu “centu”

2
  2. 2019.03.26 15:00 (prieš 4 sav.)

Mia001 parašė:
    Tik tas vienas asmuo yra ne šiaip iš gatvės, o asmuo atsakingas už politiką sveikatos apsaugos srityje - Jums tai neužkliūna? O kad konservatoriai leidžia savo kana…

Veryga vienas įstatymo nuspręsti negali,turi balsuoti visas seimas,konservatoriai turi didžiulį palaikymą,tikiuosi seime sėdi nekvailiai ir nuspręs tinkamai.

3. 2019.03.26 15:08 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Veryga vienas įstatymo nuspręsti negali,turi balsuoti visas seimas,konservatoriai turi didžiulį palaikymą,tikiuosi seime sėdi nekvailiai ir nuspręs tinkamai.

Nors ir esu už skiepus, bet tikrai esu prieš privalomų skiepų įvedimą. Ir visas tas šaršalas paskambės ir praeis. Kiek jau kartų norėjo prastumti privalomus skiepus? Kiek kartų tokie įstatymai buvo priimti? Tai tik eilinė savireklama ir tiek. O kur dar suderinamumas su konstitucija, žmogaus teisėm ir pan.

1
  4. 2019.03.26 15:09 (prieš 4 sav.)

G.L. parašė:
    Na dauguma įsimins ir tikrai nebalsuos už pastaruosius... nemažai mąstančiu žmonių, kurie ne bukai žiuri i visa situacija, o domisi, gilinasi, tariasi pagal savo in…

Dauguma ir balsuos už pastaruosius ir jei išrinks Šymonite arba Nausėda tai konservatoriai tikrai sugriž į valdžia,nes jau ačiū valstiečių partijos atstovas Kepenis apie skiepus gerai prieš kelias dienas nusišnekėjo apie vakcina nuo paleistuvystės😂😂😂

2
  5. 2019.03.26 15:16 (prieš 4 sav.)

Ką nusišneku?Nors viena pavyzdį duokite man!Kepenis tai kaip bebūtų sėdi seime ir kai tokias pievas šneka apie skiepus nuo paliestuvystės ir apie abortuotų vaikų liekanas skiepuose tai žinokite neima juokas,dėl to kokia valdžia mus valdo,būdami seime jie tureti bent prisiimti atsakomybė už tai ką šneka.

6. 2019.03.26 15:25 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Ką nusišneku?Nors viena pavyzdį duokite man!Kepenis tai kaip bebūtų sėdi seime ir kai tokias pievas šneka apie skiepus nuo paliestuvystės ir apie abortuotų vaikų li…

Konstituciją, kaip saugiklį, turime būtent dėl tokių individų kaip jūs, kuri norite turėti visus įstatymus, parankius savo aplinkai. Deja, gyvenate pasaulyje su daugybe skirtingų žmonių, tad nusiraminkite ir susitaikykite, kad nebus taip kaip norite jūs

7
  7. 2019.03.26 15:48 (prieš 4 sav.)

dolzenka parašė:
    Konstituciją, kaip saugiklį, turime būtent dėl tokių individų kaip jūs, kuri norite turėti visus įstatymus, parankius savo aplinkai. Deja, gyvenate pasaulyje su dau…

Konstitucija kaip nekarta teko matyti galima keisti kaip ir dėl dvigubos pilietybės bus,nes norint priimti tokį įstatymą reikia keisti konstitucija,tad galima sakyti jog dėl visuomenės saugumo teks keisti konstitucija.

8. Saulytė 6 m. 1 mėn.

2019.03.26 16:13 (prieš 4 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Konstitucija kaip nekarta teko matyti galima keisti kaip ir dėl dvigubos pilietybės bus,nes norint priimti tokį įstatymą reikia keisti konstitucija,tad galima sakyt…

Kol kas nelabai sekasi to dvigubos pilietybės klausimo išspręsti.
    O dėl skiepų - Jums tiesiog reikėtų suprasti, kame atsiranda tas prieštaravimas/ ai Konstitucijai. Pvz.: vaikams garantuojama teisė į mokslą - tai siūlysite tokią teisę panaikinti?

2
  9. 2019.03.26 16:17 (prieš 4 sav.)

Mia001 parašė:
    Kol kas nelabai sekasi to dvigubos pilietybės klausimo išspręsti.
    O dėl skiepų - Jums tiesiog reikėtų suprasti, kame atsiranda tas prieštaravimas/ a…

Niekas vaikams mokslo neuždraudžia,pasiskiepija ir gali eiti į mokyklą,o ką siūlote daryti jog visuomenė galėtų būti saugi?Be to jei tėvai neskiepis tai manau ir vaikų apsauga čia galės imtis tam tikrų veiksmų nes tėvų pareiga užtikrinti jog vaikai eitų į mokyklą,na bet kuriuo atveju matome jog kalbėti apie tai pradėjo ką galės ar negales padaryti pamatysim laikui bėgant ir kaip spręs tas problemas,bet jus galima daryti išvadas jog teises neskiepyti vaikų nepaliks.

10. 2019.03.26 17:00 (prieš 4 sav.)

Bianka parašė:
    Jums tikrai su galva negerai. Pezat bele pezėti, net nežinodama nei statistikos, nei faktų del ligų ir skiepų pavojingumo ir pan. kalbat sriliumi, "nes man taip atr…

Daugybe faktų buvo pateikta iš mano pusės ir iš Ulac.lt puslapio ir anglų kalba.Ir ne aš reguliuoju valstybe imasi sprendimu ir kokius sprendimus priims tikiu teks laikytis,kol kas matome jog niekas nepalaiko nesiskiepijimo,visame pasauly kalbama ką daryti jog butų suvaldyta šiandienos situacija.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras