Skiepai: už ir prieš? (Archyvas iki 2019.05.16)

1. Paslapčiuk(as)-ė 3 m. 10 mėn.

2019.03.26 18:00 (prieš 3 mėn.)

Bianka parašė:
    Kokie vaikai negalo būt paskiepyti? Ką dar nusišnekat? Yra specialiai užsakomi skiepukai vaikams, kuriems jie būtini, nes netinka šitas šlamštas, kuriuo nuodija sve…

Gal galite plačiau apie užsakomus skiepus? Yra galimybė užsakyt geresnės sudėties?

2. Mažyliukė 5 mėn. 2 sav.
    Sūnelis 4 m. 8 mėn.
    Dukrytė 6 m. 4 mėn.

2019.03.26 18:03 (prieš 3 mėn.)

Denira parašė:
    Gal galite plačiau apie užsakomus skiepus? Yra galimybė užsakyt geresnės sudėties?

Žinau tiek, kad pažiįstamų vaikui po rimtos operacijos buvo užsakyti spec skiepai, nes jis negalėjo būt neskiepytas, bet negalėjo jo skiepyt su šiais įprastais skiepais, tai va. O plačiau nesidomėjau. Reiks prie progos daugiau jais pasidomėti. 🙂

1
  3. 2019.03.26 18:05 (prieš 3 mėn.)

Bianka parašė:
    Kokie vaikai negalo būt paskiepyti? Ką dar nusišnekat? Yra specialiai užsakomi skiepukai vaikams, kuriems jie būtini, nes netinka šitas šlamštas, kuriuo nuodija sve…

Tema apie skiepus ne apie mp,kaip skiepai nuodija visuomene?Bet galite neatsakyti aš jau žinau atsakymą,skiepų priešininkai daug tokių dalykų paskoja,tik man atsakykite kas atsakys už vaikus kurie numirs nuo ligos nuo kurios yra skiepas,ypač tiem vaikam kuriem neatėjo laikas skiepytis,arba negali būt paskiepyti?Ką pasakysite tų vaikų tėvam?

1
  4. 2019.03.26 18:07 (prieš 3 mėn.)

Bianka parašė:
    Kam konkrečiai žalingas? Kurie nori pasiskiepija ir jiems nebaisu, o kurie nenori - toks jų pasirinkimas ir jiems irgi ok. Apie ką jūs dar kalbat?

Bianka parašė:
    Kam konkrečiai žalingas? Kurie nori pasiskiepija ir jiems nebaisu, o kurie nenori - toks jų pasirinkimas ir jiems irgi ok. Apie ką jūs dar kalbat?

Vaikam kurie negali būt paskiepyti,tas kitų tėvų pasirinkimas yra žalingas jų vaikų sveikatai.

5. 2019.03.26 18:12 (prieš 3 mėn.)

Vabaliukas09 parašė:
    Ne tame straipnije taip nerašo tame straipsnije taip mano tik vienas asmuo A.Veryga o ne dauguma žmonių tad vieno žmogaus nuomuone imti kaip daugumos negalime.

tame straipsnyje gal ir vienas jis temano taip, o bet taciau esme ne kas, o kad tai mano- ir tai ne siaip nuomone (jus turit siaip nuomone) o jis racionaliai vertina situacija. Ir manau ne vien jis taip vertina.

O jus skraidot tarp savo roziniu vienaragiu.

2
  6. Komentaras yra paslėptas. Rodyti komentarą.

Mažyliukė 5 mėn. 2 sav.
    Sūnelis 4 m. 8 mėn.
    Dukrytė 6 m. 4 mėn.

2019.03.26 18:18 (prieš 3 mėn.)

Vabaliukas09 parašė:
    Tema apie skiepus ne apie mp,kaip skiepai nuodija visuomene?Bet galite neatsakyti aš jau žinau atsakymą,skiepų priešininkai daug tokių dalykų paskoja,tik man atsaky…

Jūs ką galvojat, kad skiepytas negali būt ligos nešiotojas??? Lygiai taip pat skiepytas gali atnešt ligą tam neskiepytam. Rimtai paskaitykit ne tik delfį...

Vabaliukas09 parašė:
    Vaikam kurie negali būt paskiepyti,tas kitų tėvų pasirinkimas yra žalingas jų vaikų sveikatai.

Visi gali būti paskiepyti, jei tik nori...

O ką jūs pasakysit tėvam ir vaikam, kurie dėl skiepo sukeltų komplikacijų tapo neįgaliais visam gyvenimui, mirė, susirgo sunkiai ir ilgai gydėsi, protiškai atsiliko ir t. t.? Visada yra dvi pusės, todėl nekiškit tik savo teisybės. Aš asmeniškai pažįstu žmones stipriai nukentėjusius nuo skiepų... Bet neverta su jumis net diskutuoti, nes kas ką bepasakytų svarbu, kad pasaulos būtų patogus jums ir jūs tikit tik tuo, kas jums patogu, o visa kita melas ir nesamonė. Nėr apie ką net diskutuot su tokia egoistiška asmenybe ir neapsimeskit, kad rūpi jums kiti, jums rūpit tik jūs pati. Viso gero...

18
  7. 2019.03.26 18:40 (prieš 3 mėn.)

Ghostflower parašė:
    tame straipsnyje gal ir vienas jis temano taip, o bet taciau esme ne kas, o kad tai mano- ir tai ne siaip nuomone (jus turit siaip nuomone) o jis racionaliai vertin…

Kiti situacija vertina kitaip,yra dvi nuomuones tik žinau tiek jog vistiek kažkokiu priemonių imsis ir kai imsis pamatysim kurias paiims,tikiuosi jog tai bus konservatorių idėjos,nes jie už saugią visuomene.

8. 2019.03.26 18:53 (prieš 3 mėn.)

Vabaliukas09 parašė:
    Kai kalbame apie visuomnes sveikata pasirinkimu neskiepyti negali būti,nes dėl tokio pasirinkimo gali nukentėti tie kurie negali būt apsaugoti skeipų dėka.

Nezindydama vaiko jus is jo atimate trumpalaiki naturalu imuniteta, kuri jis gautu is jusu, nes minejote, jog turite antikunu. Taigi atimate is jo galimybe gauti apsauga nuo ligu, kol ateis laikas skiepams. Taip jus samoningai savo pasirinkimu darote savo vaika pavojingu visuomenei, nes jis gali susirgti ir uzkresti kitus. Painu, bet suprasite jei noresite. Bet jus turite teise rinktis, o kitus norite riboti

14
  9. Paslapčiuk(as)-ė 3 m. 10 mėn.

2019.03.26 19:17 (prieš 3 mėn.)

Kokius tyrimus galima/reikia padaryti prieš skiepus? Kraujo, šlapimo? Jei vaikas alergiskas kiausiniui, kokie papildomi tyrimai atliekami? Gal kas domejosi tuo?

10. Saulytė 6 m. 4 mėn.

2019.03.26 19:49 (prieš 3 mėn.)

Denira parašė:
    Kokius tyrimus galima/reikia padaryti prieš skiepus? Kraujo, šlapimo? Jei vaikas alergiskas kiausiniui, kokie papildomi tyrimai atliekami? Gal kas domejosi tuo?

Iš to, ką galima padaryti prieš pat skiepus - tai kraujo tyrimai. Jūsų vaiką turėtų apžiūrėti gydytojas, vaikas turi neturėti jokių infekcijos požymių: padidėjusių limfmazgių, raudonos gerklės, paraudusių akučių. Jūs pati galite apžiūrėti vaiko odą, ji turi būti be bėrimų, uždegimo (dermatitų). Visiškai sveiką vaiką skiepyti saugiau ir didesnė tikimybė, kad skiepas suveiks. Nepasiduokit įkalbinėjimams skiepyti nevisiškai sveiką vaiką (pvz. esant aktyviam dermatitui), nes visų pirma skiepas greičiausiai nesuveiks, o kartu pasunkės vaiko būklė.

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
370,00 €
38 | 10 | S
6,00 €
19 | 11,6 cm
9,00 €