Skiepų kalendorius

2018 m. skiepų kalendorius yra paruoštas pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymą ir atsižvelgiant į Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijas, kitų Europos Sąjungos šalių patirtį, vaikų profilaktinių skiepijimų tęstinumą ir užkrečiamųjų ligų epidemiologinę situaciją Lietuvoje.
Skiepų kalendorius 2018

• Apklausa

UŽ ar PRIEŠ skiepus?
    Esu UŽ privalomus skiepus (Balsų: 619)
    61%
    Esu PRIEŠ privalomus skiepus (Balsų: 178)
    17%
    Esu UŽ daugumą komercinių (papildomų) skiepų (Balsų: 61)
    6%
    Esu PRIEŠ daugumą komercinių (papildomų) skiepų (Balsų: 161)
    16%
Komentuoti
  1. 2019.01.19 10:18 (prieš 2 mėn.)

Maniskui visus skiepus atlaike be guziuku ir net nebuvo kad labai matytusi. Gerai suleido sesele. Bet po paskutiniu skiepu MMR (skiepinau 13 men ) nevaiksciojo visa para( vargsiukiui kojyte labai skaudejo) Bisky buvau issigandus, kad nejudina kojytes ( sesele neperspejo, kad taip gali nutikt. Bet praejo viskas sekmingai.

2. 2019.02.21 10:39 (prieš 4 sav.)

Sveikos! Mūsų gydytoja primygtinai siūlo duoti vaistukų nuo temperatūros prieš skiepą nuo meningokoko, ar davėte saviškiams? Ar pakilo temperatūra? Be reikalo nenorėčiau duoti, nes kiek žinau mažina skiepo veiksmingumą.

3. 2019.02.21 11:14 (prieš 4 sav.)

Eglūnė parašė:
    Sveikos! Mūsų gydytoja primygtinai siūlo duoti vaistukų nuo temperatūros prieš skiepą nuo meningokoko, ar davėte saviškiams? Ar pakilo temperatūra? Be reikalo nenor…

Sveika žvakutė neslopina poveikio, tiesiog jeigu labai kils temp, įkiškite po skiepo, kad vaikutis nepatirtų nemalonių pojūčių ir nebūtų irzlus. Galite ir visai nedėti, bet jeigu traukuliukai bus ir kils(ir nenusimuš) virš 38,5 - tada verta sunerimti. o prieš mes asmeniškai nedėjom.

2
  4. 2019.03.09 12:07 (prieš 1 sav.)

TD skiepu kalendoriuje yra klaida... men b skiepas daromas 3,5 ir 12 men.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras