Nevaisingumo specialistai (atsiliepimai)

Komentuoti
 1. 2017.07.18 11:38 (prieš 2 m.)

  Moterys, pasidalinkite savo patirtimi, pas kokį specialistą lankėtės, pavyko, ar nepavyko, bet specialistas nuoširdžiai dirbo ties nevaisingumo problemos ieškojimo klausimu. Mane domina specialistai, kurie nuoširdžiai dirba, nori padėti, išsiaiškinti problemą. Taip pat kontaktavo su jumis, nereikėjo traukti už liežuvio, viską nuosekliai paaiškino, ėjot tuo keliu kartu, neskubėjo priimti sprendimų. Nepykit, bet esu susidūrusi su daktarais kurie neprisimena tavo ligos istorijos visiškai ir kurie viską prisimena ir nereikia kas kart priminti visko nuo A iki Z, todėl puikiai žinau kokių nuostabių daktarų mes turime, todėl ieškau gero specialisto tiek kaip savo srities gero specialisto, tiek iš žmogiškos pusės. Žinau, pas tokius daktarus eilės labai ilgos, bet dėl kokybės lauksiu kiek reikės. Pasidalinkite patirtimi. Ačiū.

 2. 5 m. 8 mėn.

  2017.07.21 20:41 (prieš 2 m.)

  Laukmė parašė:
  Moterys, pasidalinkite savo patirtimi, pas kokį specialistą lankėtės, pavyko, ar nepavyko, bet specialistas nuoširdžiai dirbo ties nevaisingumo problemos ieškojimo …

  Sveiki, jusu patirtis artima, lankiausi pas gydytoja, kuriai visalaik reikejo is naujo pasakot kas yra.... Kadangi mano situacija susijusi su PKS ir nepastojimu tai vis ieskau to, kuris suprastu mane ir sprestu problema. Tai vakar lankiausi Vilniaus Vaisingumo Centre pas p. Grazina Bogdanskiene, kolkas nuomone labai gera, suprato mane, sustate gydymo plana, ko nepadare nei vienas ginekologas Kaune per 4 metus, tikiuosi ir toliau seksis tik geriau. O kokia jusu problema? ?

 3. 2017.07.21 21:53 (prieš 2 m.)

  Ežerskienė G. parašė:
  Sveiki, jusu patirtis artima, lankiausi pas gydytoja, kuriai visalaik reikejo is naujo pasakot kas yra.... Kadangi mano situacija susijusi su PKS ir nepastojimu tai…

  O pas kokius specialistus gydetes Kaune?

 4. 5 m. 8 mėn.

  2017.07.21 22:30 (prieš 2 m.)

  renau parašė:
  O pas kokius specialistus gydetes Kaune?

  V. Bendoraitiene, I. Sutkiene, J. Baneviciene, J. Adomaitiene, L. Maleckiene ?

 5. 5 m. 8 mėn.

  2017.07.21 22:31 (prieš 2 m.)

  siulau neit pas jokius ginekologus ar ale nevaisingumo ginekologus, eikit tiesiai i vaisingumo centra ir tikrai pades ?

 6. 2017.07.22 07:58 (prieš 2 m.)

  Kaune pasiulyciau nueiti pas Egle Drejeriene. Pradejau pas ja lankytis kolkas atsiliepimai geri, nors internete atsiliepimai buvo ivairus. Tik ilgai uztruko kol pavyko uzsiregistruoti pas ja i Kauno klinikas, nors ji dirba ir privaciai.

  2
 7. 2017.07.22 07:59 (prieš 2 m.)

  Ji dirba nevaisingumo srityje. Tokio specialisto jums reikia ieskoti, nes paprasti ginekologai nevisada turi kompetencijos situ klausimu.

 8. 5 m. 8 mėn.

  2017.07.22 09:00 (prieš 2 m.)

  renau parašė:
  Ji dirba nevaisingumo srityje. Tokio specialisto jums reikia ieskoti, nes paprasti ginekologai nevisada turi kompetencijos situ klausimu.

  Butent ? kiek laiko buciau sutaupius ir as, jei iskart buciau ejus pas nevaisingumo specialista ? o tu kliniku visu tai jau atsikandau, stumdo nuo vieno daktaro ant kito, ir nei viens nieko negali ?

 9. 2017.07.22 09:13 (prieš 2 m.)

  Aisku galite kreiptis i privacia vaisingumo klinika Kaune ar Vilniuj. Vaisingumas.lt . As kreipiausi i Kauno klinikas nes ten dirba ta pati daktare kaip ir privacioj vaisingumo klinikoje. Kadangi darboviete moka dideli PSD todel ir naudojuosi kiek imanoma nemokamom paslaugom, nes nemanau kad gauciau kitoki aptarnavima pas ta pacia specialiste mokedama pinigus. Taigi jums teise rinktis jeigu norit kad viskas eitusi greiciau kreipkites privaciai priims ta pacia savaite, o viesoj istaigoj eiles apie 1.5men.

  1
 10. 2017.07.22 13:14 (prieš 2 m.)

  Ežerskienė G. parašė:
  Sveiki, jusu patirtis artima, lankiausi pas gydytoja, kuriai visalaik reikejo is naujo pasakot kas yra.... Kadangi mano situacija susijusi su PKS ir nepastojimu tai…

  Pas mus neaiški nepastojimo priežastis, ir deja labai įtariu, kad per mažai darėm tyrimų, nereikalavo apart tų pirminių, šiai dienai labai daug patyrėme nes po nesėkmingų IUI nusprendžiau daryti laparoskopiją, kurios metu dar ir šlapintakį pradegino, tai problemos nevaisingumo nutolo ir pamažu vėl galvojam apie tai nors dar vis gydausi šlapintakius. Supratau, kad vigi neatradau gydytojo kuris darytų daugiau tyrimų, gilintūsi, o ne tik inseminacijas rekomenduotų. Labai lauksiu tolimesnių tavo atsiliepmų apie šią gydytoją nes jei ji atidi, žmogiška galbūt kreipčiausi ir aš pas ją. Sėkmės jums linkiu. Labai svarbu turėti gydytoją dėl kurio nekyla jokių abejonių

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras