Kontraceptinė spiralė MIRENA (atsiliepimai)

Komentuoti
  1. 2019.06.12 07:43 (prieš 5 d.)

Sveikos. Turėjau aš Levosert. Per antras mėnesines kartu su krešuliu išstūmė lauk. Turėjau ir miomą. Išoperavo ją balandį. Gydytojas sako dedam vėl spiralę. Db jau tikrai neišstums... galvoju vėl rizikuot -ar ne? Kadsngi tai ne maži pinigėliai, o mmm po operacijos vistiek gausios-neapsisprendžiu. Eisiu, kalbėsiuos. Gal kas žino, kuriam laikui praėjus po operacijos vėl deda spiralę? Vasarą nebedėčiau. Dėčiau rudeniop... baisiausia, kol kas, kad po operacijos, mėnesinės liko gausios...nors sakė kad turi pasitvarkyt. Na, gal nėra kol kas krešulių, bet kraujo daaaug ;)

2. 2019.06.12 21:03 (prieš 4 d.)

HappyDays parašė:
    Man vis dar teplioja (isidejau 04.30). Manau jau laiaks issiimt, gal ji man neprigijo kiek ilgiausiai teko susigyvent su spirale?

O tikrino po mėnesio?

3. 2019.06.12 23:12 (prieš 4 d.)

Liepos dukra parašė:
    O tikrino po mėnesio?

Ne, butu pasakius ateit, buciau atejus. Ryt skambinsiu uzsirasyt vizitui

4. 2019.06.13 15:28 (prieš 3 d.)

Sveikos, o kaip dėl spuogų įsodėjus mireną? Aš visą gyvenimą su spuogais kovoju, nėštumo metu išvis tragedija buvo, tai dabar bijau, kad jeigu įsidėsiu hormoninę spiralę, tai vėl viskas paūmės.

5. 2019.06.14 06:09 (prieš 3 d.)

Mm98 parašė:
    Sveikos, o kaip dėl spuogų įsodėjus mireną? Aš visą gyvenimą su spuogais kovoju, nėštumo metu išvis tragedija buvo, tai dabar bijau, kad jeigu įsidėsiu hormoninę sp…

Viskas dingo. Lygį graži oda. Pastebėjo net kolegės

6. Berniukas 6 m. 6 mėn.

2019.06.14 08:41 (prieš 3 d.)

Mm98 parašė:
    Sveikos, o kaip dėl spuogų įsodėjus mireną? Aš visą gyvenimą su spuogais kovoju, nėštumo metu išvis tragedija buvo, tai dabar bijau, kad jeigu įsidėsiu hormoninę sp…

Aš jokio skirtumo nepastebėjau, tiksliau, jokių pasikeitimų, išskyrus pilvo paskaudenimus. Bet aš ją turiu neilgai, dar nėra 3 savaičių.

7. Einoras 7 m. 5 mėn.

2019.06.14 13:32 (prieš 3 d.)

Mm98 parašė:

Na aš turedavau vieną kitą spuogelį (nesiskusdavau), o dabar padaugejo tik nzn ar cia mirena kalta ar seip kokie kiti veiksniai 🤷‍♀️🤔

1
  8. 2019.06.14 17:28 (prieš 2 d.)

O reikia recepto norint nusipirkt mireną? Nes man ginekologė nieko neišrašė..

9. Einoras 7 m. 5 mėn.

2019.06.14 18:55 (prieš 2 d.)

Mm98 parašė:
    O reikia recepto norint nusipirkt mireną? Nes man ginekologė nieko neišrašė..

Nereikia, bet man asmeniskai kai uzskaite recepta tai dar apie 10€ nuo sumos nusibrauke 🤷‍♀️😊 tai nzn ar sutapimas ar kas 😂

1
  10. 2019.06.15 14:06 (prieš 1 d.)

Menesines turejo prasidet 13d, spirale turi det 17d.. snd 15 ir ju ne zenklo tikrai nesilaukiu (celibats).. per pacias mm turbut niekasnededa spirales? Perkelt vizita kitam menesiui? (Eiles pas mano gine kosmines )

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras