STOKKE vežimėliai (atsiliepimai)

Komentuoti
  1. 2019.06.30 23:57 (prieš 2 sav.)

Irstul parašė:
    ai tai nieko daug nesiskiria. Nors xplory toks lengvutis atrodo... o del Trailz svorio tai bandziau ieskoti lengvesnio varianto,bet sunkiai.. visi panasiai sveria v…

Tikrai keista,kad skirtumas apie 1kg tarkim,nes realiai kiek pastumdau tuos du modelius atrodo nu ziauriai skiriasi (mes tik baby city jei uzsukam ko tai butinai prie stokkes vezimu pasistumdom )

2
  2. 2019.07.11 22:39 (prieš 1 sav.)

Kas turit naujesnius 2017, 2018 pirktus trailz, kaip suprantu nestringa ratukai jau? Ar visos naudojat sportine dali? Gal susiduret su vaziuokles laikymu masinoj, negirdejot kad vogtu jas?

3. 2019.07.12 08:37 (prieš 1 sav.)

Neringut parašė:
    Kas turit naujesnius 2017, 2018 pirktus trailz, kaip suprantu nestringa ratukai jau? Ar visos naudojat sportine dali? Gal susiduret su vaziuokles laikymu masinoj, n…

Mes planavom vaziuokle laikyti bagazineje, bet deja isbandem ir teko atsisakyti, nes labai daug vietos uzima. O del vagysciu neteko girdeti

4. 2019.07.12 10:57 (prieš 1 sav.)

Turiu Stokke trailz. Didelis, manevringas, dideli ratai tinkantys visiems keliams. Labai dziaugiuosi.

5. 2019.07.12 12:09 (prieš 1 sav.)

Kas naudoja ilgesnį laiką stokke trailz. Nesinorėjo greičiau pasikeisti į lengvesni sportinuka? Labai bijau dėl jo svorio ir taip pat nesinorėtų pasinaudojus nepilnai metus keisti vežimo🤔😉

6. 2019.07.12 13:24 (prieš 1 sav.)

krisstexx parašė:
    Kas naudoja ilgesnį laiką stokke trailz. Nesinorėjo greičiau pasikeisti į lengvesni sportinuka? Labai bijau dėl jo svorio ir taip pat nesinorėtų pasinaudojus nepiln…

Nesinori visai, naudoju kasdien

7. 2019.07.12 14:30 (prieš 1 sav.)

Mergaites,nerandu as lopsio ismatavimo Trailz noretusi palyginti,ar labai skiriasi nuo Xplorio
    Tai kaip yra su tais Trailz ratais priekiniais visgi? sako daug kas,kad stringa pastoviai kai nuo bordiurool ant bordiuro varai ypac. Bet grynai kalba eina apie naujasnias vaziuokles2018metu tarkim.
    norejom xplorio tada persimeciau ant trailz visgi nes vaikutis ant rudens gims tai pamaniau jei sugalvos prasidet slapdribos kokios su Xplorio galiu turet bedu lauke,ar ne? nors pas mus visur kur zadu eit peskom su vezimu trinkelem saligatviai sutvarkyti. nu ir aisku del lopsio,jeigu zmogutis mano sulaukes 6men visdar pagulet nores lopsy(bus pati ziema) tai geriau trailz jei jis didesnis

8. 2019.07.12 16:01 (prieš 1 sav.)

krisstexx parašė:
    Kas naudoja ilgesnį laiką stokke trailz. Nesinorėjo greičiau pasikeisti į lengvesni sportinuka? Labai bijau dėl jo svorio ir taip pat nesinorėtų pasinaudojus nepiln…

Norisi.... Bet ne mieste gyvenu tai manau nekeisiu.
    O ratai man priekiniai skersai atsistoja ir nei pirmyn nei atgal 🙈

9. 2019.07.12 16:05 (prieš 1 sav.)

Sameri parašė:
    Norisi.... Bet ne mieste gyvenu tai manau nekeisiu.
    O ratai man priekiniai skersai atsistoja ir nei pirmyn nei atgal 🙈

Ziauriai pasimetusi esu 🙄 buvau jau nusprendusi pirkti cybex bet pradėjau domėtis apie šituos ir susimaisiau kurio daba noriu 😁

10. 2019.07.12 16:17 (prieš 1 sav.)

krisstexx parašė:
    Ziauriai pasimetusi esu 🙄 buvau jau nusprendusi pirkti cybex bet pradėjau domėtis apie šituos ir susimaisiau kurio daba noriu 😁

Pabandykit parduotuvėj pastumdyti abu ir bus aišku. Aš taip pat labai dvejojau tarp šių vežimaičių, bet parduotuvėj pastumdžiau abu. Ir supratau kad trailz man tikrai per didelis.

Žinutės parašytos:
430,00 €

Naujas komentaras