Grupė

Studijuojame ir Mokomes Fotografijos meno kartu

1. 2015.10.13 20:40 (prieš 2 m.)

3 m. 4 mėn.

2015.10.13 20:40 (prieš 2 m.)

Fotografija tai menas, tai kažkas tokio, ko mes šioj grupėj ir renkames išmokt. Jei esi tas žmogus, kuris turi fotoaparata, ir domiesi ir nori išmokt, o gal pamokint, tai ši grupė būten Tau.

Šio forumiuko TAISYKLĖS
    1. MOKINTIS, o kad tai mes galetumėme daryt vieni kitų pagalba, Nuotraukas keliamos su nustatymais ir aprašymu, kaip tai buvo padaryta
    2. Dalyvaujam aktyviai, norėdami pamokos ar kritikos- pastebėjimų ir pamokymų, būtina komentuoti ir kitas nuotraukas. (nemanykit, kad jūsų nuomonė nereiksminga ji labai reikalinga, tiek pat, kiek ir jūs norit išgirsti ir kitų nuomone apie savo atliktus darbus)
    3. Bendraujam atvirai, jei turim, ką pasakyt, tai ir sakom kaip yra.
    4. Jei perskaitėt straipsnį ir sužinojot kažką jums naujo, prašom dalintis, visad naujienos laukiamos ;)

Prašytis į grupę