Rovela parašė:
Tėtis rašo pirmas prašymą išeiti į vpa. Einant 2 mėnesiams vpa į pabaigą parašo prašymą nutraukti vpa mokėjimą sodroje, o jūs susipildot viską taip kaip tėtis pildė…
Ai dabar aiskiau. Cia is pradziu viska paskaiciuos ant jo, o paskui kai as ant saves persirasysiu prasyma, tada perskaiciuos ant manes, nuo 2men iki 2 metu, taip?








